Ziaja, Włos w płynie, Keratyna i proteiny jedwabiu (odżywka)

Ziaja, Włos w płynie, Keratyna i proteiny jedwabiu (odżywka)

Według producenta zapewnia natychmiastową regenerację nawet silnie uszkodzonych włosów. Wzmacnia je, zwiększa ich objętość, nadaje sprężystość i połysk, ułatwia układanie. Odżywka bez spłukiwania. Nie przekonałam się, czy tak rewelacyjnie działa, bo nienawidzę mieć sklejonych i sztywnych włosów, a właśnie takie po niej były. Rozczesać ich potem nie potrafiłam. Czym prędzej oddałam mamie, której się bardzo spodobała. Używa jej do układania włosów.

Cena: ok. 4 zł

sa lepsze

Kupuje regularnie odżywke Gliss Kur dla długich, rozdwajajacych się włosów i miałam nadzieję, ze Ziaja stanie do godnej rywalizacji.
I tu rozczarowanie. Włosy wcale sie dobrze nie rozczesują, zabrakło połysku, błyskawicznie się przetłuszczają.
W sumie nie widziałam jakiś spektakularnych efektów, więc nie kupię już tego produktu. Sa lepsze.

Używam tego produktu od: całe opakowanie

mi pasuje. chociarz....

dla mnie dobry jak umyje wBosy i bede suszyc suszarka to jest swietny. A jak zpryskam suche wlosy to rzeczywiscie nie mozna sie rozczesac póxniej. katastrofa. ale na wilgotne wBosy nalozony i przed suszeniem doskonaly . widac efekty!!!

polecam!

jak widac wszystkie jestesy inne bo u mnie ta odzywka sprawdza sie w 100%! mam bardzo cienkie i delikatne wlosy, ktore nie toleruja zbyt ciezkich odzywek, a Wlos w Plynie jest poprostu swietny do regularnego stosowania: nie obciaza delikatnych wlosow, wrecz przeciwnie, nadaje im ladny wyglad, wlosy sa puszyste,miekkie,sprezyste i lsniace
no i za cene gwiazdka+

makijaż kreska

Fajny

Mi się podoba i na pewno będę go używać. Nadaje sie do włsów lekkich i delikatnych. Nie skleja ich nie obciąża a sprawia że nie są az takie latające na wszystkie strony. Dla mnie odpowiedni do ich wygładzania

ilość zużytych opakowań: ...kilka

Średnia

Miałam tę odżywkę dość dawno, i nie wspominam jej za dobrze. Mama mi ją kupiła i chyba była to jedna z moich pierwszych odżywek. Wtedy byłam nią zachwycona, lecz gdy póżniej wypróbowałam wiele innych odżywek ta po prostu wydała mi się nijaka. Moje włosy sklejała, i sprawiała że się plątały. Ładnie pachaniała. Fakt że ich nie podkręcała, czego strasznie nie lubię. Miała wygodne w użyciu opakowanie ale jednak opakowanie, to nie wszystko. Dobra dla 13 latek które nie mają jeszcze dużego pojęcia o kosmetykach tego typu. ogólnie oceniam ją na 2+.

wprowadzacz w błąd

Włos w płynie powinien zagęszczać a ten zupełnie nie spełnił swojego zadania, za to ładnie pachnie.

a ja lubię

używam już drugie opakowanie (ok miesiąca) i jestem zadowolona. Włoski są puszyste, gładkie i lśniące, jest ich zdecydowanie więcej. Nie zauważyłam żeby sklejały włosy, dla mnie ok.

bez przesady ;)

jak Mame kocham, troche przesadzili :) za co ten tytuł Doskonałosci Roky Twojego Stylu to ja do dzis dojsc nie moge :D kupiłam, uzyłam raz i kosz :D włosy druciaste, posklejane, bez połysku , poplątane :) to wystarczyło zeby szurnąc ją do kosza :p: przegiełam z ilością gwiazdek, ale nie ma opcji 0 :DOmijac z daleka! :)Ilość zużytych opakowań: kilka psiuknięc, kosz, bo tam ładnie wygląda :D

dobra

nie rozumiem dlaczego wszyscy tak źle ją oceniają. Kupiłam tą odżywkę gdzyż miałam włosy bez połysku, niepuszyste i wypadały mi. Po stosowaniu przez około 3 tyg zauważyłam róznicę, miałam jakby więcej włosów na głowie (były bardziej puszyste), natomiast na szczorce było ich mniej. Odżywka ta sprawia ze włosy stają sie puszyste, po dłuższym stosowaniu nabierają połysku, odżywka lekko reguluje wypadanie włosów. Przed nałożeniem jej nalży rozczesać włosy, by nie było efektu posklejanych włosów, nie miałam uczucia ciężkości włosów.Jednak, gdy nałoży sie jej za dużo włosy przetłuszczają sie lekko, i jeszcze jedna wada... popjemniczek szybko staje sie pusty

stanowczo odradzam

Kupiłam ją dawno temu, bo poradziłą mi koleżanka, która ma śliczne gęste loki. Strasznie się zawiodłam. Moich suchych włosów po użyciu "włosa w płynie" w ogóle nie mogłam rozczesać. W końcu włosy lekko zmoczyłam i ponowiłam próbę rozczesania. No i nic z tego. Były strasznie splątane, nigdy takie nie były. Sięgnęłam po szczoteczkę do zębów i zaczęłam delikatnie rozczesywać splątane włosy, bo nie miałam już czasu na powtórne mycie, nałożenie innej odżywki i suszenie (suszarki nie używam). Jakoś mi się udało. Odżywkę oddałam pomocnej koleżance, niech ma jak lubi. Ja stanowczo ODRADZAM.

Jedna gwiazdka

Nie wiem, dla kogo ta odżywka została stworzona. Zgadzam się z wszystkimi umieszczonymi niżej opiniami - skleja, obciąża, sprawia, że fryzura wygląda "smutno" i conajmniej w moim przypadku - utrudnia układanie, włosy są oklapnięte, ciężkie i jakby przetłuszczone na końcach, nie są gładkie, sprawiają wrażenie brudnych.<BR>Być może to produkt dla kogoś z włosami jak szczotka, potrzebującego bardzo intensywnego odżywienia.<BR>Przy moich delikatnych, porażka.

Odżywka czy lakier ?

Usztywnia i skleja to by się zgadzało, ale jak bym chciała lakier do włosów to bym sobie kupiła lepszy. Jako odżywka to raczej się nie sprawdza.