Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Lancome, Hair Sensation, Nutrition Intense (odżywka do włosów zniszczonych i suchych)

Lancome, Hair Sensation, Nutrition Intense (odżywka do włosów zniszczonych i suchych)

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 200 ml
Cena 85,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Luksusowa odżywka wzbogacona opatentowanym przez Lancome kompleksem "Nutrition System", zawierającym ceramidy, proteiny jedwabne i miód, o działaniu ochronnym i wygładzającym powierzchnię włosów, dla zapewnienia maksymalnego blasku.

Cena: 85zł / 200ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Obciążnik w kremie

Podeszłam do tej odżyweczki pełna nadziei, zwłaszcza po udanych eksperymentach z serią Lancome do włosów farbowanych, a że moje i farbowane i wysuszone były ponad miarę przyzwoitości (dochodziło do ich łamania), uznałam, że trzeba mi czegoś specjalistycznego.
Zawiodłam się okrutnie. Ten produkt nie tyle włosy nawilża, co je w jakiś sposób natłuszcza (!), bardzo obciążając. Nie jest może aż tak radykalny w przyklejaniu włosów do głowy jak szampon z tej samej serii (stosowany razem z jakimś zwykłym szamponem ujdzie, ale trzeba oszczędnie i na same końcówki), ale też pozbawia fryzurę wszekiego życia i puszystości. Włosy nie były lśniące, sprawiały wrażenie czymś oblepionych, wyglądały na wymęczone.
Odżywka razem z szamponem tworzy zabójczy duecik.
Ładnie pachnie i to na tyle. 2* bo ostatecznie da się jej używać (w przeciwieństwie do szamponu), jest nawet wydajna. Ale robiłam to bardzo niechętnie, na pewno z własnej woli nie powtórzę.

Seria "Nutrition Intense" dziwnie przypomina mi czerwoną serię L'Oreal'a do włosów farbowanych, której bardzo nie lubię, bo robi ze mnie właśnie starą Indiankę z zaczeską (bez obrazy Indianek)... Co jest szczególnie irytujące w zestawieniu z cenami produktów Lancome. :(

Nie wątpię, że są osoby, które lubią takie obciążające odżywki - mają włosy kręcone, elektryzujące się czy "puszące". Ale dla prostych, gładkich włosów, choćby suchych jak pieprz, ta odżywka (ani tym bardziej szampon) się nie nadaje.

Zużyłam dwie miniaturki.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  344
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  310
  recenzji

  0
  pochwał

  8,95

 3. 3

  13
  produktów

  116
  recenzji

  0
  pochwał

  3,41

Zobacz cały ranking