Hair Sensation, Radiant Color (odżywka do włosów farbowanych)

Hair Sensation, Radiant Color (odżywka do włosów farbowanych)

Luksusowa odżywka o kremowej konsystencji i formule wzbogaconej opatentowanym przez Lancome kompleksem "The Sublime Color System", będącym ekskluzywnym połączeniem składników naprawczych, natychmiast reperuje strukturę włosów zniszczonych farbowaniem i podkreśla blask koloru. Zawiera silikony, o działaniu dodającym połysku, restrukturyzującym i zmiękczającym.

Jedna z lepszych.

Pięknie pachnie.Zapach utrzymuje się na włosach jeszcze długo po umyciu.Dam się pokroić za ten zapach:) Moje rozjasnione włosy są po niej mięciutkie i lsniące.Polecam.
Wady?No oczywiście- mogłaby byc trochę tańsza.Mimo wszystko jest warta swojej ceny.

Używam tego produktu od:1 roku

Jestem pod wrażeniem

Tak się zastanawiałam, czym może się różnić odżywka za 80 zeta od tej za 8? I czy w ogóle?
Wypróbowałam z ciekawości i nabrałam wielkiego apetytu na zakup całej butli. Odżywka jest bowiem świetna. W pierwszym kontakcie zaskakuje, bo nie nadaje włosom natychmiastowego poślizgu i (silikonowej) jedwabistości, jak to zwykle odżywki (abrakadabra i zamiast siana mamy satynę, tyle że przyklejoną do czaszki). Trzeba jej nałożyć dość sporo, a i tak mam wrażenie, że włosy wchłaniają niemal każdą ilość. Po spłukaniu (a spłukuje się łatwo i szybko) nie wydają się super-gładkie, jednak rozczesują się zaskakująco łatwo - czary jakieś. Są niesamowicie lśniące i lekkie, puszyste, zero obciążenia. Pięknie się układają.
Odżywka ma wspaniały, luksusowy, delikatny zapach, nienachalny i nie gryzący się z perfumami.
Działa równie dobrze w duecie z szamponem z serii jak i bez niego.

Brwi marszczy mi tylko cena: ok, rozumiem, że produkt jest lepszy niż pospolity standard, ale żeby aż 10 razy lepszy?? E-e.
Chętnie jednak kupię w napływie gotówki, bo męczą mnie L'Orealowe silikony powszednie :/

bez rewelacji

całkiem zwyczajna odżywka niczym rózniąca sie od tych za 10- 20zł, nie widzę sensu przepłacania,mysle że na rynku jest duzo lepszych i tańszych od tej.