Repair & Schutz Handcreme (Ochronny krem do rąk)

Repair & Schutz Handcreme (Ochronny krem do rąk)

Krem zawiera ekstrakt z owsa oraz pantenol. Chroni i regeneruje dłonie. Pomaga zachować gładkość, łagodzi podrażnienia i stan zapalny. Pozostawia na skórze warstwę ochronną, która chroni wrażliwe i zmęczone dłonie, sprawiając, że są zadbane i gładkie.

Lepszy zastępca

Nie mogąc upolować wychwalanego Nagietkowca z tej firmy, nabyłam to cudo. Dla mnie okazał się lepszy, lepiej nawilżał i odżywiał, czynił to na dłużej i pachniał przyjemniej, wonią której nie umiem nazwać, ale mi kojarzącej się z dzieciństwem (czyżby owsianka na mleku???).
Nie wiem jak będzie sprawował się w zimie, i tylko brak tej wiedzy sprawia, że nie daje mu (na razie) 5 gwiazdek.

całkiem całkiem

Krem jest naprawdę dobry: super nawilża, szybko się wchłania. Jednak marnie natłuszcza. Przynajmniej dla mnie okazał się niewystarczający. Raczej dla posiadaczek dłoni wymagających mocnego nawilżenia, a niekoniecznie natłuszczenia. Cena przystępna.

ilość zużytych opakowań: 1

ukojenie

Krem jest delikatny dla dłoni, chroni i zmiękcza spękaną skórę. Jest tłusty i bogaty, długo się wchłania, dlatego polecam raczej na noc. Pozostawia skórę gładką i miękką. Dobry jako profilaktyczny krem na zimę. Ma neutralny zapach, nie uczula mnie, a z tym mam ostatnio problem jeśli chodzi o kremy do rąk. Choc lubię sprawdzac nowości to do tego będę wracac. Polecam.