Rouge a Levres Soin (pomadka o wlasnościach pielęgnujących)

Rouge a Levres Soin (pomadka o wlasnościach pielęgnujących)

Luksusowa pomadka najwyższej klasy. Niezwykłe połączenie pielęgnacji i koloru. Miękka, kremowa konsystencja, satynowe kolory i odżywczo-nawilżająca tekstura. Zawiera olejki roślinne i witaminę E.
Pomadka dostępna jest w czterech grupach kolorystycznych:
- Les Rares (złamane odcienie brązów)
Les Dynamiques (intensywne odcienie, głównie czerwieni)
- Les Classiques (stonowane czerwienie)
- Les Discrets (odcienie różu)

Cena: 24 euro / 4 g

Żywy kolor + pielęgnacja

Posiadam odcień z gamy Discret No 52 - pastelowy koral. Jest to kolor o który jest bardzo ciężko w teoretycznie szerokiej gamie pomadek dostępnych na rynku. Mimo, że nie jest nachalny, to nie brakuje mu intensywności, nadaje delikatny połysk i o dziwo, rzeczywiście pielęgnuje usta!
Cena nie należy do najprzystępniejszych, ale warto zainwestować, bo szminka jest niezwykle wydajna i jak napisała moja poprzedniczka, bardzo długo utrzymuje się na ustach (nawet podczas jedzenia i picia).
Nie odejmuję gwiazdki za plamienie, bo przy kremowej konsystencji i tak intensywnym kolorze trudno o szminkę, która nie pozostawi po sobie śladu.

Ilość zużytych opakowań: 1, ale planuję następne :)

olè carramba!

po pierwsze - mam kolor jak po cholerze, czyli numer 77 z grupy Les Dynamiques - absolutnie czerwony, jak plachta na byka.
Stad tez mialam niejakie opory by testowac go za dnia, jako ze nie sposob nie rzucac sie w oczy z tak czerwonymi ustami.

Ale ad rem: pomadka jest w rzeczy samej bardzo kremowa co moze byc zaleta - raczej nie wysusza ust, ale i wada - po prostu wszedzie i caly czas zostawia sie slady. Jest zadziwiajaco trwala jak na tak kremowa smietankowosc - gadulstwo i napitki raczej jej nie szkodza. Zjada sie rownomiernie. Jest silnie pigmentowana wiec i wydajna.
Generalnie jestem bardzo zadowolona, mimo ze kolor (a kupilam ja tylko i wylacznie dla tej czerwieni) jest szalenie inwazyjny, jesli uzywam jej na dzien to plamie nia sobie usta (stained lips), wtedy wyglada b. naturalnie. Uzyta w sposob klasyczny powala na kolana :-).
Wypada tez zauwazyc ze pieknie pachnie i smakuje.
Cena jest troche wysoka i nie wiem czy kupilabym ja za pelna kwote, ale od czegoz mamy aukcje internetowe?
Ogolnie polecam, jedna z niewielu pomadek ktora nie drazni moich warg, acz pomadki LRP sa dla mnie lagodniejsze wiec pedze dorzucic im gwiazdki :P.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: sporadycznie od miesiaca, pierwsze opakowanie

30.08.2005 po imprezie wieczorowej dodaje - pomadka wytrzymuje naprawde dlugo, pigment wzera sie w usta i trzyma sie nawet i po jedzeniu. Na imprezy fajna jest :-).