Guerlain, Divinora, Lakier do paznokci

Guerlain, Divinora, Lakier do paznokci

Tu firma Guerlain rozczarowała mnie. Jak na swoją cenę lakier jest dość przeciętny. Przy jednej warstwie tworzy smugi, natomiast przy dwóch warstwach schnie bardzo długo. Pomalowałam paznokcie 2 godziny przed pójściem spać, a rano miałam odciśniete na lakierze włosy i materiał pościeli.
Nie polecam.

Same ale

Właśnie oglądam swoje pazury pomalowane przedwczoraj.
W kilku miejscach już mam megaodpryski, a przecież wszystko zalaminowałam utwardzaczem!
Za taką cenę to on powinien pielęgnować, sam się utrwalać i masować mi stopy ;)

Pięknie i łatwo się nim maluje - ale jedna warstwa słabo kryje.
Szlachetny kolorek - ale dwie warstwy dłuuugo schną.
Nie niszczy płytki - ale odpryskuje.
Ukrywa nierówności - ale matowieje.

Używam tego produktu od: 6 mies
Ilość zużytych opakowań: pół

trwały i szybkoschnący

Divinora Colour & Shine to jeden z moich ulubionych lakierów.Wybrałam najbardziej naturalny, cielisty i niemal niewidoczny na paznokciach odcień 081 - minimalnie połyskliwy jasny róż z kropelką beżu.Piękne opakowanie cieszy oko a lakier utrzymuje się nienagannie przez klika dni.Jest łatwy w aplikacji i niemal natychmiast wysycha.Minusem jest mała wydajność.

za taką cenę...

No cóż-prawdę mówiąc to strasznie się zawiodłam. Efekt nie był zły, bo choć trzeba było uważać bardzo przy malowaniu, bo łatwo powstawały smugi, to koniec, końców nie było źle. Wściekł mnie natomiast fakt tego, że lakier po 3 miesiącach zgęstniał tak, że do niczego się już nie nadaje. Nawet lakier Oriflame'u wytrzymał u mnie ponad pół roku... Nie polecam-chyba, że ktoś cierpi na nadmiar kasy;)

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

za dlugo schnie

W zgloszeniu ocenilam ten lakier dosc surowo, ale mysle ze zasluguje on jednak na te 3 gwiazdki, poniewaz jak juz wyschnie, jest dosc trwaly. Wytrzymuje nawet zmywanie naczyn. Nie odpryskuje, ale sciera sie na koncowkach paznokci. Szkoda, ze tak strasznie dlugo schnie.