Drops (Błyszczyk do ust)

- Ice Cube

- Peach

- Toffee

- Wild Strawberry

Mają malutkie drobinki, które ładnie rozświetlają usta i mienią się w słoneczku :) Są w takich pudełeczkach jak błyszczyki Sprint.

Cena: 8 zł

Bardzo lubię

plusy:
+ ładnie pachnie
+ nawilża
+ nabłyszcza

minusy:
- trzeba rozprowadzać palcami
- kiepsko się rozprowadza

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- trudno wydobyć resztki produktu
- słaba dostępność
- niewydajny
+ wygodne opakowanie

Używam tego produktu od: 4 lata

Milutki

Mam 2 błyszczyki z tej serii. Ultra różowy i lekko czerwonawy w zasadzie nie dający koloru. Jestem zadowolona szczególnie z tego różowego. Kolor delikatny,ładny dziewczęcy. Błyszczyk nawilża usta.
Trwały nie jest ale przecież to błyszczyk nie szminka.

Używam tego produktu od: 5 miesięcy (mniej więcej)
Ilość zużytych opakowań: jedno i 2 w trakcie

Pyszna brzoskwinia

Lubię ten błyszczyk :) Chętniej używam go latem, zimą odstawiłam do torebki i używam tylko na jakieś wyjścia. Mam brzoskwiniowy- pachnie przecudnie, smakuje gorzej :D Nadaje ustom ładny połysk, delikatny brzoskwiniowy kolor, taki soczysty, letni. Jak na błyszczyk to dobrze nawilża. Minusem jest opakowanie, ale ja na mieście i tak się nie picuję, więc nie dotykam brudnymi rękami ust.

Inglot swatche sypkie cienie

Dobry

Bardzo fajny błyszczyk. Mam odcień peach. Trzyma się na ustach dośc długo, przepięknie błyszczy. Zapach śliczny, jest dość wydajny. Minusem jest to, że błyszczyk trochę zlepia usta oraz ma niezbyt poręczne opakowanie. Mimo wszystko godny polecenia :)

Nie wiem czy kupię raz jeszcze, bo lubię testowac nowe, ale duże prawdopodobieństwo, że niebawem znowu pojawi się w mojej torebce.

Używam tego produktu od:kilka m/cy
Ilość zużytych opakowań:jedno

brzoskwinia

+piękny urzekający brzoskwiniowy zapach
+ślicznie mieni się na ustach

+/- wkurzało mnie mazianie błyszczyka paluchem (ale widziały gały co brały)

-okropny smak wazeliny blee....inglot mógł wymyślić coś lepszego...zapachową wazelinę mogę kupić taniej

nie kupię ponownie bo nie lubię smaku wazeliny na ustach

Używam tego produktu od:miesiąc

Bardzo fajny

Bardzo fajny błyszczyk, dobrze nawilża, trzyma się dość długo, pięknie pachnie - ja mam bubble gum. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to że kolor jest mocno transparentny i tylko dlatego, nie wiem czy jeszcze kupię.

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

polecam

miałam błyszczyk brzoskwiniowy i niebieski z tej serii, teraz mam o zapachu toffi. Ogólnie bardzo sympatyczny błyszczyk, czy może raczej balsam. Ładnie pachnie i błyszczy się, szczególnie ten niebieski, którego nie mogę już nigdzie dostać :D. Jedynie pudełeczko ciut nieporęczne, ale kosmetyk bardzo fajny.

Używam tego produktu od:4 lat

Słodziak:)

Po pierwsze cena to nie 8zł tylko 10zł. Przynajmniej w Poznaniu w Inglocie takie ceny obowiązują.

Zalety:
- ładne opakowanie,
- przyjemny słodki zapach (Bubble Gum)
- fajny na zimę- chroni usta przed mrozem,
- ładne koloreki,

Minusy:
- pędzelek musiałam dokupić oddzielnie, ale kupiłam taki świetny tej samej marki i będę go miała na długie lata zarówno do błyszczyków jak i pomadek,
- mam wrażenie, że lekko wysusza usta ale to może przez te mrozy:)
- cena wydaje mi się dość wygórowana jak na taki malutki błyszczyk..

Aaaa wczoraj kupiłam jeszcze błyszczyk toffee- tak od niechcenia:)ponieważ szwendałam się po galerii! Wow rewelacja zarówno kolorek, zapach, smak jak i trwałość:)dlatego podwyższam ocenkę z 3* na 4* za apetyczne toffee:)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 pierwszych opakowań

dobry

Mam kolorek nr.30-peach. Nie powalił mnie na kolana. Zapach jest OK, nie ma smaku. Drobinki ładnie wygladaja na ustach-nie czuć ich. Nadaje ustom ładny półtransparenty kolor. Wysuszył mi jednak trochę usta. Więc zawsze uzywam pod niego balsamu do ust albo kremu.Jest bardzo wydajny-zostało mi jeszcze pol opakowania po 3 miesiacach. Nie wiem czy do niego wróce:) W końcu do wypróbowania jest jeszcze wiele innych blyszczyków.Używam tego produktu od:stycznia

ulubione:)

od dawna byłam fanką błyszczyka inglot sprint, ale ten jest jeszcze lepszy!:) używałam wielu błyszczyków, ale jednak zawsze wracam do tego, moim zdaniem jest świetny:)
+ ma cudne zapachy
+ pięknie wygląda na ustach, ma delikatne półtransparentne odcienie z drobinkami, które świetnie się prezentują na ustach;)
+ jest gęsty i długo się utrzymuje
mój ulubiony to gooseberry (piękny słodki zapach i kolor), używałam też toffi i brzoskwini i wszystkie są świetne
no i opakowanie jest poręczne oraz jest tani
jedynym minusem może być aplikacja, ale moim zdaniem plusy to równoważą ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 5 (dwa jeszcze mam)

gdyby nie ten zapach to może..

Mój kolorek był ładny, z rozświetlającymi drobinkami, fajnie się prezentował na ustach. Trwałość nawet dobra. To tyle plusów. Za to dwa ogromne minusy: 1. koszmarny zapach i nieprzyjemny metaliczny posmak w ustach, fuj!!! 2. opakowanie - wprawdzie na własne życzenie wzięłam opakowanie bez pędzelka - ale okazało się zupełnie niepraktyczne: albo trzeba mieć pędzelek pod ręką albo maziać się paluchami. Pod koniec pomieszałam z innym, wstrętny zapach i niemiły posmak się ulotnił, problem pędzelka też się rozwiązał;)
Używam tego produktu od: ok.2-3 miesiące

świetny

Drops są cudowne, jeszcze lepsze niż sport. Długo się utrzymują, zostawiają usta w dobrym stanie, ślicznie pachną. Można ich spokojnie używać na mrozie, działają podobnie jak szminka ochronna.

Szkoda tylko, żę są a palec, jak się nie ma przy sobie pędzelka to trochę nie wygodne.