Pro-V, Lśniący Kolor, Serum Termo-ochronne

Pro-V, Lśniący Kolor, Serum Termo-ochronne

Odżywka przeznaczona do włosów stylizowanych i suszonych na gorąco. Unikalny kompleks Amino Pro-V pomaga wzmocnić włosy od środka. Intensywna formuła "bez spłukiwania" pomaga regenerować uszkodzenia spowodowane stylizacją i modelowaniem na gorąco (suszarka, prostownica, lokówka). Pomaga chronić włosy przed uszkodzeniem (spowodowanym szczotkowaniem i stylizacją) i sprawia, że stają się mocne, sprężyste i lśnią zdrowym blaskiem.

KWC

Gorąco polecam, nic tak nie poprawia kondycji moich włosów jak to serum. Same plusy, po stosowaniu włosy są gładkie, błyszczące, nie puszą się, łatwo się rozczesują, poza tym działa też trochę jak krem modelujący:) plus również za opakowanie i wydajność, jedno naciśnięcie pompki daje wystarczającą ilość serum na moje włosy (do ramion)
Nie należy tylko nakładać go u nasady włosów, bo wtedy szybko się przetłuszczają. Ja stosuję to serum zaraz po umyciu, na mocno wilgotne włosy, dopiero później suszę je ręcznikiem, w moim przypadku najlepiej się to sprawdza. I to niezależnie czy suszę włosy suszarką, czy czekam aż same wyschną.
Bardzo szkoda, że zostało wycofane z produkcji, nie wiem czy znajdę coś równie dobrego:(

dosyć dobra

bardzo fajny kosmetyk który polecam tym którzy mają zniszczone włosy przez modelowanie.
moje włosy nie były rozdwojone ale ROZTROJONE!!! przez ciagłe prostowanie,suszenie,kręcenie miałam poprostu siano na głowie.to serum odmieniło mi życie :D :)
moje włoski się już odbudowały!!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nie dla mnie

nie dla mnie.

kupilam, bo sie anczytalam, nasluchalam wielu pochlebnych opinii. raz na jakis czas [srednio ze trzy razy w miesiacu] traktuje swoje wlosy suszarka i prostownica - i w zwiazku z tym chcialam im zaoszczedzic a przynajmniej w jakims stopniu zlagodzic te gorace wrazenia. coz - to byl zly pomysl. wlosy byly posklejeane, wygladaly jak tluste [i wcale nie nakladalam go za duzo - wrecz staralam sie dawac minimalna ilosc...].

i co najlepsze, keidy uzywalam tego serum i prostownicy to moje wlosy zamaist pozostac prostymi [jak to bylo, kiedy serum nie uzywalam] zaczely wywijac sie we wszystkie strony. dziw nad dziwy.

nie kupie. produkt nie dla mnie

Używam tego produktu od: uzywalam kiedys
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

depilacja czego nie wolno

lubię:-)

Wydajny, ładnie pachnie, wygładza włoski, przy odpowiedniej ilości ich nie obiąża, nawilża. Dobry produkt, w (jak dla mnie) bardzo ładnym i funkcjonalnym opakowaniu. Raczej go już nie kupię ale to tylko dlatego, że wycofali go ze sprzedaży;-(

Używam tego produktu kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Koszmar z ulicy wiązów...

tak właśnie wyglądły moje włosy po regularnym prostowaniu, choć producent obiecywał efektywną ochronę przed temperaturą prostownicy. Jedyne co mogę liczyć dla tego badziewia na plus, to poślizg jaki dawał dla prostownicy. Teraz ratuję włosy jak mogę i wywalam kupę pieniędzy na odżywki i maski, by poprawić ich stan. Odradzam ten zakup

Używam tego produktu od:

Super =)

Zużyłam już 2 opakowania tego produkty i ide niedlug po następne.Super zabezpiecza przed gorącym powietrzem z suszarki i prostownicą,włoski są miękkie,ładnie pachną,dobrze się rozczesują.Moje wywijające się włosy nie puszą się po użyciu tej odżywki.Mam zniszczone włosy farbowaniem i prostowaniem a po użyciu tej odżywki wyglądają o niebo lepiej.Jedyna wada to to,że nie można jej używać zbyt wiele(obciąża włosy co mi odpowiada jednak gdyż mam grube i puszące się) oraz że wydluża się czas suszenia włosów,ale wlaśnie odżywka atywuje sie pod wpływem ciepła wiec mi również to nie przeszkadza.

Jak dla mnie rewelacja!!
Polecam:)

Używam tego produktu od:rokuu

obowiązkowy!

po każdym myciu włosów maltretuję je suszarką. serum jest idealnym wyjściem, żeby ich nie zniszczyć AŻ tak :) łatwo się nakłada na włosy, dobrze się rozczesuje. trzeba tylko uważać, żeby nie zaaplikować za dużo, bo włosy się szybko przetłuszczą :) ale to jest indywidualna sprawa dla każdego, żeby znaleźć idealną dawkę owego kosmetyku :)

Używam tego produktu 5 opakowan wstecz :)

takie sobie byle co

Prawdę powiedziawszy spodziewałam się więcej po tym produkcie. Owszem trochę nawilża i wygładza, lekko redukuje puszenie, ale bardzo przeciętnie, wcale nie lepiej, niż zwykłe odzywki. Przyjemnie pachnie (typowo dla produktów Pantene) i ma fajną konsystencję, a także ładne poręczne, pomysłowe opakowanie (dobrze, że jest pompka, bo nie nałoży się za dużo kosmetyku). Włosy jakby zwiększają swoją objętość dzięki temu serum, ale akurat mi i tak to nie jest potrzebne, bo mam gęste włosy, więc zakrawa to na lekki efekt Króla lwa.;P Przy prostowaniu włosów lekko pomaga, ale nie jakoś szczególnie. Ważne jest natomiast to, żeby nauczyć się go używać. Na długie, gęste włosy wystarczy 1-2 aplikacje dzięki pompce i już jest akurat (2 to może nawet przesada), bo włosy trzeba muskać palcami. Serum jest dzięki temu diablenie wydajne. Nie radzę używać go więcej na raz, bo efekt będzie taki, że włosy będą sztywne, matowe i jakby tłuste (wiem, bo 1 moja aplikacja tak się skończyła ;)). Absolutnie nie należy używać serum przy nasadzie włosów, bo będą jak niemyte.;P Produkt nieco ułatwia rozczesywanie, ale też nie lepiej od zwykłych odżywek. Reasumując, serum jest bardzo przeciętne. Nie szkodzi, ale też raczej nie pomaga, a i tak stosuję go na odżywkę, którą spłukuję, więc działanie serum jest tym bardziej marne. Uważam, że cena jest naprawdę wygórowana (zapłaciłam 16zł), choć na szczęście produkt jest wydajny...tylko co z tego, skoro prawie nic nie pomaga...?;P Poza tym od kiedy go używam, jakoś o wiele dłużej muszę suszyć włosy, więc myjąc je codziennie, każdego dnia serwuję im też dłuższy kontakt z gorącym powietrzem suszarki. Trochę to się mija z celem, skoro serum miało chronić właśnie przed jego działaniem.;P Więcej nie kupię tego produktu, poszukam czegoś lepszego.;)
Używam tego produktu od: 2 tygodni/Edit: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: na początku 1/Edit: kończę 1

NAWILŻONE I GŁADKIE

ZALETY:
* Praktyczne, wygodne opakowanie
* dobry pomysł z pompką która ułatwia dozowanie
* Nawilża włosy, szczególnie końcówki wysuszone suszarką czy prostownicą
* Ładnie wygładza
* Ślicznie pachnie
* Ułatwia rozczesywanie i układanie
* włosy są miękkie i lśniące
WADY:
- obciąża włosy nawet gdy użyję go mało
Myślę, że zasługuje na 4 i pół * :)
Producent powinien dodać - nakładać BARDZO niewiele, na pewno nie u nasady włosów.

swietny!

super konsystencja, wydajny, ladnie pachnie, wygodny w uzyciu, wlosy po przejechaniu prostownica sa gladkie i blyszczace. wydaje mi sie ze takze chroni wlosy, troche je moze obciazac - dla mnie to zaleta :) polecam!

moze byc...

myslalam ze bedzie to cosik lepszego.taka zwykla odzywka, stosowalam ja przed suszeniem i nie zauwazylam jakiejs poprawy wygladu wlosow. trzeba przyznac ze sa po niej blyszczace, gladkie:-)
droga troche i malo jest jej w opakowaniu.

boski

Bardzo przypadl mi do gustu -- jest niedrogi, wydajny i higieniczny w uzyciu. Cudownie wygladza wloski, nadaje miekkosc, swietnie nawilza. Idealny przy uzywaniu prostownicy.