Skin So Soft, Shower & Shave Body Wash (Żel pod prysznic ułatwiający golenie)

Skin So Soft, Shower & Shave Body Wash (Żel pod prysznic ułatwiający golenie)

Żel pod prysznic ułatwiający golenie zawiera kompleks nadający skórze miękkość. Myje i nawilża, przygotowując skórę i włosy do golenia i ułatwiając je.

eh

kupiłam ten żel poszukując czegoś co wreszcie pozwoli mi ogolić nogi bez chmary krost wyskakujących po pięciu minutach i utrzymujących się przez tydzień
niestety przeżycie było podobnie traumatyczne, chmara krost ze zdwojona siłą zaatakowała moje biedne kończyny...
żel jest zbyt rzadki, niedokładnie pokrywa skórę, nie ma żadnych właściwości łagodzących, a golenia na pewno nie ułatwia (już lepsze byłoby zwykłe mydło!)
zdecydowanie nie polecam, szczególnie dla osób z wrażliwą skórą

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Zdecydowanie nie polecam.

Kupiłam go kiedyś w zestawie z balsamem spowalniającym odrastanie.

ogólnie żel kiepski. Ma wodnista konsystencje i w ogóle sie nie pieni przez co wcale nie ułatwia golenia. Strasznie wysusza skórę.

Używam tego produktu od:dość dawno
Ilość zużytych opakowań:nie całe jedno

Nie dla mnie

Wogole nie ulatwia golenia, a wrecz utrudnia. Konsystencja zabardzo wodnista i ciezko sie naklada. Wysusza i podraznia skore. Ma dosc ladny zapach, opakowanie malo wydajne.

Używam tego produktu od: pare miesiecy

depilacja ciąża

do bani

na początku nie wiedziałam jak g oocenić ale jak wypróbowałam żel gilletta to ten pod każdym względem wypada źle:
- zamiast nawilzać lekko przesusza skórę..
- ma beznadziejną wodnistą konsystenchę i słabo się pieni..
- jakoś mi się nie wydaje żeby ułątwił golenie i wydłużył czas między depilacjami..

jednak ulepszona wersja tego żelu jest o niebo lepsza :P

jednak okropny...

Moja wcześniejsza recenzja o tym produkcie była pochlebna,ale wszystko uległo zmianie. Żel strasznie wysusza skórę,podrażnia oraz powoduje pieczenie i swędzenie. Jego konsystencja jest bardzo wodnista,tubka wręcz niemożliwa do otworzenia,a poza tym żel strasznie się z niej wylewa. Czas pomiędzy depilacjami w żadnym wypadku się nie wydłu7ża. OGÓLNIE: Beznadzieja...