Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Makeup Revolution, Beyond Flawless, Ultra Eyeshadows (Profesjonalna paleta 32 cieni do powiek)

Pojemność 32 szt

Profesjonana paleta 32 cieni do powiek.
Zawiera cienie błyszczące i matowe.
Mocno napigmentowane, trwałe kolory.
Idealne do wykonania dziennego i wieczorowego makijażu.

Makeup Revolution Beyond Flawless Ultra Eyeshadows Paletka cieni

Paletka zawiera 32 cienie zarówno perłowe jak i matowe oraz pełnowymiarowe lusterko.
Cienie posiadają zmikronizowaną formułę, dzięki której łatwo się rozcierają i dobrze przylegają do skóry. Świetnie się ze sobą łączą dając gładkie, satynowe wykończenie.
Są wysoko napigmentowane i dają bardzo dobre krycie kolorem.
Paleta odcieni pozwala na zrobienie makijażu dziennego jak i wieczorowego po ekstrawaganckie kompozycje.
Kolorki sprawdzą się przy każdym typie urody co czyni paletkę bardzo uniwersalną.

słaba pigmentacja

paletka zawiera piękne odcienie beżu i brązu, natomiast są dość suche, więc czasem się osypują i niestety, ale są słabo napigmentowane. dla osoby, lubiącej naturalne i słabe makijaże, bądź dla takiej, która dopiero zaczyna przygodę z makijażem, jest to na pewno duży plus, jednak dla mnie nie koniecznie.
ogólnie paleta jest przyzwoita, i dość dobrej jakości. dodatkowym plusem jest korzystna cena.

Idealna do makijażu dziennego.

Moja pierwsza paletka z Makeup Revolution. Ładne brązowo - beżowe kolorki, nie są mocno napigmentowane i dlatego są idealne do dziennego makijażu oraz dla osoby początkującej. Cienie trochę się osypują, duży plus za czarny kolor.

Trick na zmyslowe usta

Nieudany zakup

Paletę kupiłam w bardzo dobrej cenie. Skusiły mnie cena, liczba cieni oraz o dziwo dobre opinie. Jednak nie mogę powiedzieć, że to dobry zakup.
Owszem jest dużo kolorów, bo aż 32, ale... wszystkie kolory są bardzo podobne do siebie. Mało tego, nie są zbyt dobrze napigmentowane i po roztarciu pendzelkiem niektóre całkowicie znikają, szczególnie jasne. Nie są widoczne na powiece. Po nałożeniu powieka wygląda na brudną, a kolory mieszają się.
Również nie utrzymują się zbyt długo na powiekach, max 3 godziny.
Po tylu pozytywnych opiniach o tej paletce jak i o firmie zawiodłam się.
Nie polecam.

Genialna

Dla mnie ta paletka jest świetna. W ładnym, klasycznym opakowaniu i dużym lusterkiem. Posiada przepiękne, klasyczne cienie, które najbardziej lubię. Mają one świetną pigmentację, gdy pierwszy raz użyłam je do wypróbowania na ręce, wyglądały jak te za 300zł. Pięknie wyglądają na powiece, utrzymują się cały dzień na oku, bardzo łatwo się z nimi pracuje. Jedyną wadą jest to, że czasem się sypią oraz jasnych, matowych cieni nie widać po pierwszym nałożeniu. Oprócz tego są genialne! Gorąco polecam.

Zawiodłam się.

Cienie mają piękne odcienie, świetnie nadają się do smoky eyes. Niestety ich pigmentacja zostawia trochę do życzenia. Podobnie jest z trwałością. Cienie na powiekach trzymają się krócej niż 3 godziny.

Bardzo fajne cienie

Beyond Flawless to paletka wręcz stworzona dla mnie. Lubię makijaże w odcieniach brązu, beżu i bardzo delikatnego różu. Znajdziemy w niej cienie matowe, satynowe i perłowe.
Łatwo się je nakłada, nie znikają przy blendowaniu. Cienie trochę się osypują, zwłaszcza te ciemne, ale dla mnie to nie problem bo ja zaczynam makijaż od malowania oczu, a następnie maluję twarz. Są bardzo trwałe, na bazie (u mnie Maybelline color tattoo) utrzymują się cały dzień. Ja jestem z niej mega zadowolona i chętnie wypróbuję inne paletki z MUR.

Oczekiwałam czegoś lepszego.

Po wielu pozytywnych opiniach spodziewałam się lepszego produktu. Pigmentacja jest słaba, opakowanie jest średniej jakości. Jasnych cieni praktycznie nie widać, trzeba dokładać nawet 3 razy żeby jakiś cień był widoczny. Paleta może być dobra dla osób, które nie wymagają zbyt wiele od kosmetyku lub nie potrzebują wysokiej jakości oraz pigmentacji.

Bezpieczne kolory

Zdjęcie w zgłoszeniu jest nieco mylace, ponieważ sugeruje, że cienie w paletce są dosyć jednorodne, a tak nie jest. Znajdziemy w niej beże, brązy (zarówno ciepłe jak i neutralne), delikatne róże, złoto, szarości i fiolet. Wykończeń jest w niej mniej niż np. we Flawless: maty, perły i dwa cienie z delikatnymi drobinkami brokatu (nie jest go dużo, więc nie wyglądają kiczowato). Cienie świetnie łączą się ze skórą, dzięki czemu wyglądają lekko .
Trwałość jak zwykle w przypadku cieni MUR nie jest powalająca (ale nie ma też tragedii ;)) i użycie bazy jest konieczne.

Bardzo dobra

Jako fanka Makeup Revolution nie mogłam jej nie mieć.
Jakością bliższa jest tym droższym seriom, pojemność cieni nie jest może wielka ale za to jest ich dużo-maty (naprawdę dobre maty!) satyny, błyszczące perły. Te ostatnie z kolei nałożone na mokro wyglądają jak metaliczna folia.
Kolory w tej palecie są jakby wprost stworzone do moich intensywnie zielonych oczu (zresztą mi sety kolorów MuR generalnie mocno podchodzą), używam ich w miarę po równo, wszystkich praktycznie.

+stosunek jakość-cena znakomity
+dobrze dobrane zestawienie kolorów
+w palecie są zarówno maty, jak i cienie o satynowym wykończeniu i błyszczące
+dobrze wykonana, solida paletka z lusterkiem, raczej będzie trwała :)
+wielki plus za nakładaną folijkę z nazwami cieni-jak już kilka razy wspominałam w recenzjach kocham wszystko co się jakoś nazywa :)
+trwałe, dobrze się z nimi pracuje, łatwo się rozcierają i blendują na powiece
+nałożone nawet solo na powiekę (bez bazy) trzymają się cały dzień, nie rolują i nie zwijają
+nie uczulają, nie podrażniają oka

Gorąco polecam!

Bez szału

Jak za taką cenę , przy takiej ilości cieni wiadomo ,że ich jakość nie będzie taka pierwsza.
Ładnie się blendują , ale przy nakładaniu kolor na koloru mnie wyglądają brudno.. I czasem znikają z pod pędzla. Wolę zapłacic kilka razy drożej , mieć jedną a donbrą paletę , niż taką , która raz będzie chciała współpracować raz nie

Nudziakowe love.

Potrzebowałam paletki w tonacji nude, która jednocześnie nie będzie nudna i oklepana. I znalazłam!
W paletce są beże, róże, trochę złota i brązu. Znajdzie się nawet sreberko.
Fajnie się blenduje, łatwo dobrać do siebie kolory, można wyczarować makijaż dzienny jak i wieczorowy.
Brokatowe cienie mogą się delikatnie osypywać.
Jest trwały i utrzymuje się cały dzień nawet przy wysokich temperaturach.
Cena przystępna.
W opakowaniu znajduje się lusterko, co ułatwia sprawę kiedy akurat trzeba się umalować w warunkach polowych.
Nie ma pędzelka/pacynki ale mnie to akurat wcale nie przeszkadza, bo i tak używam swoich ulubionych pędzli.
Opakowanie jest trwałe i na tyle zgrabne że z powodzeniem można je ze sobą wozić w kosmetyczce bez obaw o połamanie.