AA Face AquaIce, Krem na noc

AA Face AquaIce, Krem na noc

Krem zapewnia błyskawiczny i długotrwały efekt nawilżenia. Bogata, odżywcza konsystencja kremu oparta o trójglicerydy sprawia, że skóra odzyskuje naturalny komfort. Przy regularnym stosowaniu skóra w widoczny sposób staje się wygładzona i zregenerowana, wzrasta jej jędrność i elastyczność.

Najprzyjemniejszy moment:)

wieczornego pielęgnowania-się-całej - aquaice w wersji nocnej na twarz - rewelacyjnie nawilża, łatwo się nakłada, świetnie pachnie i ogólnie jestem w nim zakochana:)

Rano skóra dalej nawilżona, mimo spania głową w poduszce:), od czasu jak używam kompozycji razem z aquaice na dzień - nie zauważyłam przesuszonych miejsc na twarzy, co wcześniej sie zdarzało.

Używam tego produktu od:4miesięcy

całkiem,całkiem

Uważam, że do cery suchej się nadaje. Ma miłą konsystencję, lecz prócz nawilżenia daje również duże natłuszczenie ( dla mnie za duże ) - rozumiem,że to krem na noc,ale brudzić poduszkę to też nie fajnie :-)
Odżywia?Może i coś tam odżywia,chociaż ja tego nie zauważyłam,bo w sumie stosuję go nieregularnie.Natomiast buzia z ranka faktycznie jest milutka,gładziutka,jaśniutka.
Zapach - jak dla mnie nie do zniesienia i dyskwalifikujący - dlatego nigdy więcej nie kupię.No,ale za moją dezaprobatę na tym polu odejmować żadnej gwiazdki nie będę,oceniam działanie produktu i w moim odczuciu krem dosyć dobry,ale mógłby być lepszy np. aż tak bardzo nie natłuszczać :-)

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 co jakiś czas ( rzadko - zapach ble)

fajny

Mam mieszaną skórę, ale wymagającą nawilżenia, AquaIce się sprawdza, twarz rano jest wypoczęta, nawilżona (nie ma już tych wstrętnych skórek przesuszonych), nie podrażniona. Jak dla mnie bardzo dobry produkt za bardzo dobrą cenę, Polecam

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

polecam

jak dla mnie idealny. Mam bardzo wymagającą cerę. Jeśli zbyt długo stosuję krem tłusty moja skóra staje się przesadnie świecąca i tłusta. Jeśli zaś używam nawilżającego rano jest zbyt sucha i ściągnięta. Ten krem jest idealny. Nie do końca natłuszczający ale i doskonale nawilżający. Cena rewelacyjna. Nareszcie znalazłam coś odpowiedniego.
Zapach fajny, a słoiczek bardzo klasyczny i dzięki temu ładny.

Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: 1 tyg

Skóra jest świetnie nawilżona, przyjemnie pachnie, łatwo się rozprowadza i co najważniejsze, nie zatyka porów!

Minusem jest jedynie to, że rano jest tłusta warstwa, ale mi to nie przeszkadza. Mam skórę mieszaną skłonną do alergii

Używam tego kosmetyku od /
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam 2 opakowanie

nie działa

Niestety nie nawilża a pozostawia tłustą warstwę czego nie znoszę. Używałam razem z kremem na dzień i niestety bez zadnych efektów. Wersja na dzień jest o wiele lepsza.

Używam tego produktu od: -

Średniak, ale na +

Kremik miły, niby bez zarzutu, ale czegoś mu brakuje.
Buźka jest miła po zastosowaniu, zapach przyjemny.
Cena - ok
ale wolałabym żeby bardziej nawilżał; chyba poszukam lepszego nawilżania, jeśli nic innego mnie zadowoli, wrócę.

Używam tego produktu od:3 mscy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

jest ok

Jest ok, ale to w sumie wszystko co można o nim powiedzieć. Dobrze nawilża, ale mam wrażenie że pozostawia twarz nieco tłustą. Zapach może i świeży, ale chyba nie do końca w moim guście. Konsystencja ok - łatwo się rozprowadza.
Rozczarowało mnie opakowanie - kartonik ładny i estetyczny, za to od samego pojemniczka z lekka wieje tandetą. Wiem, to tylko opakowanie, ale opakowanie to też część produktu...

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

nie dla mnie

I tutaj sugestia, że krem jest do każdej cery, nie do końca się sprawdza, krem jest wg mnie półtłusty, a moja mieszana cera takich nie lubi. Krem zostawia na skórze tłustawą warstwę, nawilża niezbyt dobrze.

Dobry i tani :)

Na pierwszy rzut oka skromniutkie biało- niebieskie opakowanie, ale sam produkt w srodku jest bardzo dobry. Krem ma lekką, ale zarazem puszystą konsystencję, dobry poślizg przy rozsmarowywaniu. Pięknie pachnie świeżą, morską bryzą. Nie zatyka porów, twarz nie dusi sie pod nim- a rano jest wygładzona, dobrze nawilżona i odżywiona. Bardzo polecam, to naprawdę świetny produkt za smieszne pieniądze. W ogóle seria Aqua Ice jest fajna:)

Dobry, choć ma 1 minus

Krem jest naprawdę dobry. Skóra jest wygładzona i odżywiona. Krem nie zapycha porów. Jedyny minus to ta tłusta warstewka, która jest po przebudzeniu na twarzy. Ale to nie jest wada niewybaczalna. Zapach jest bardzo przyjemny –jak morska bryza ;). A opakowanie –typowe dla kremów AA –ładnie się prezentuje na półeczce (choć to akurat moim zdaniem w tego rodzaju produktach nie jest najważniejsze).