Uroda, Bio Lift, Tonik wygładzająco-intensywnie nawilżający

Uroda, Bio Lift, Tonik wygładzająco-intensywnie nawilżający

Moje niedawne odkrycie. Znakomity tonizujący płyn zawiera ekstrakt z pestek oliwnych i kojące panthenol i alantoinę. Jest naprawdę łagodzacy, lekko napina i wygładza skórę, przyjemnie pachnie jest go bardzo dużo w butelce. Polecam

Cena: ok. 9zł / 210ml

w rozsądnych ilościach - ŚWIETNY!

Stosuję tonik od tygodnia. Skusiła mnie bardzo niska i cena. Póki co jestem bardzo zadowolona i zamierzam wykorzystać całe opakowanie do końca ;-)
Plusy:
+ bardzo ładnie, delikatnie pachnie; zapach utrzymuje się na skórze;
+ odświeża skórę; pozostawia uczucie oczyszczenia;
+ lekko wygładza skórę;
+ umiarkowanie ją nawilża;
+ niska cena;
+ bardzo wydajny;
+ wygodny w użyciu;
Tonik stosowany w niewielkiej ilości nie pozostawia tłustawej warstwy na skórze, jednak gdy weźmiemy go zbyt dużo to niestety wchłania się bardzo powoli i powoduje, że twarz świeci się; Wystarczy kilka kropel!

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

świetny

szukałam tego zielonego toniku z Urody ale nie było więc wzięłam ten. ma bardzo dobry skład, nawilża buźkę, zmywa resztki makijażu które zostały mimo użycia mleczka i żelu do mycia twarzy, pięknie pachnie, jest tani i ja go uwielbiam! teraz jest w ciut innym opakowaniu, również różowym ale naklejka jest inna. polecam!

Bardzo dobry i jeszcze ten zapach....

Do dziś pamiętam jego świezutki ,orzeźwiający zapach gdy rano przecierałam nim skórę :)
Był bardzo tani i bardzo wydajny :)
Nigdy nie podrażnił mi skóry ani oczu ,choć czasem zdarzyło mi się nalać go na wacik za dużo.
Zapach cudny ale sama nie wiem jak go opisać ?
Kojarzył mi się z wiosną właśnie :) z trawami ,łąkami... coś w tym stylu.
Bardzo dobrze oczyszczał i odswieżał skórę i doczyszczał resztki makijazowe.
Pamiętam tez że lubiłam przecierać nim szyję i skóra na niej była taka gładziutka :)
Nie zostawiał lepkiej warstwy a kremy wchłaniały sie po nim bez problemu.
Jedyny minusik to zamknięcie,wolałabym odtykane zamiast nakrętki.

Używam tego produktu od: wiosna lato

Polki w mieście - skleroterapia

cudeńko za grosze

Nie wiem na czym to polega ale ten świeży zapach mnie urzekł,nie wiem z czym mi sie kojarzył : z łąką na wiosnę ? ;)
Cena groszowa a zawartość wspaniała.
Odświeża ,tonizuje ,oczyszcza i to wszystko za pół darmo ;)
Butelka wygodna ,choć lepsza by była "odetkana " a nie odkręcana.Punktu nie zabiorę bo kocham ten tonik do tej pory :)
Kremy po nim dobrze się nakładały,nie uczulił,nie zapchał,nie zmieniał zapachu w trakcie używania.
Doczyszczał ewentualne resztki po makijażu.
Zasługuje na to by przyznać mu KWC :)

Używam tego produktu od: jakies pół roku temu

Super tonik moim zdaniem :)

Już za sam zapach można dać dwie gwiazdki :)
Rano i wieczorem jednakowo działał na mnie odswieżająco.
Duża ilość kosmetyku za śmieszna cenę również zasługuje na plus !
Wolałabym zamykaną nakrętkę a nie odkręcaną i za to zabrałam pół gwiazdki ale do samego toniku zastrzeżeń nie mam.
Dokładnie oczyszczał resztki kosmetyków,nie podrażniał oczu,znakomicie orzeźwiał cerę wysuszoną "kaloryferowym" powietrzem a przy tym cera miała ładny koloryt była wygładzona i promienna jak po uzyciu jakiegoś kremu :)
Nie zapychał,nie uczulał i był wydajny.
Dla mnie to super tonik i polecam.

bosski

I czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od:4 mieś
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Przyjemny

Ma bardzo ładny zapach i ogólnie całkiem dobry tonik. Mam skórę wrażliwą i nie zauważyłam żeby mi szkodził, jednak też nie poprawił mi stanu mojej cery. Poprostu przyjemnie się go używa

Używam tego produktu od:2 msc

Zależy dla kogo

W ogólnej euforii znakomitych ocen (której i ja uległam przed zakupem tego toniku), muszę dodać jeden niemiły "szczegół" działania. Tonik ten pozostawia tłustawy film, czy rodzaj lepkości na skórze. :-(
Komu to nie przeszkadza, ten powinien być zadowolony...

Używam tego produktu od: w tym roku

wspaniały.

+ pięknie pachnie
+ nawilża i odświeża skórę
+ poręczna butelka - na wacik wylewa się tyle ile potrzeba

Gdyby tylko nie był dwa razy droższy od Melisy.. To na pewno kupowałabym go ciągle. A że Melisa działa na moją skórę tak samo, tylko ma odrobinę mniej przyjemny zapach, to jednak ona ma pierwszeństwo.. No, chyba że znajdę ten w jakiejś bardzo korzystnej promocji, to na pewno zrobię zapas. :D

No cudo!

Używam dopiero od dwóch tygodni, ale mam 100% zaufanie do toników Urody, także będzie recenzyjka. ;)
Tonik jest cudny, delikatny, świetnie nawilża i nasyca skórę, oczyszcza, odświeża, wygładza, pięknie pachnie (przypomina mi zieloną herbatę, nie wiem czemu, bo jej tu przecież nie ma...).
Absotulnie polecam, wielki hit! :ehem:

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nie ma lepszego

Tonik jest rewelacyjny. Nigdy nie sądziłam, że tonik można chwalić - trochę wody w butelce. Ale ten jest inny: pięknie pachnie, nawilża, odświeża. Uwielbiam go. Niestety trudno go znaleźć.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

****

Przede wszystkim ślicznie pachnie- wiosennie, łąkowo, trawiasto, prawdziwa aromaterapia, zapach nawet lepszy niż u Melisy, choć o podobnej nucie. Właściwości i zdolności porządne- tj. oczyszcza z resztek makijażu, jest superdelikatny [przemywam oczy], odświeża, lekko wygładza, może nawet i nawilża. Nie pozostawia tłustej, nieprzyjemnej warstwy, skóra jest miękka i o ładnym kolorycie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy