Barwa, Barwa Ziołowa, Szampon brzozowy do włosów normalnych i suchych

Barwa, Barwa Ziołowa, Szampon brzozowy do włosów normalnych i suchych

Szampon do włosów normalnych i suchych. Zawiera naturalny ekstrakt z liścia brzozy. Regularnie stosowany poprawia kondycję suchych włosów, nadaje im miękkość i elastyczność.

Skóra głowy
normalna
zapachowa
w butelce
100 – 250ml

Dobry szampon do oczyszczania

Produkt Barwy ie ma za zadanie odzywiac i nawilzac, ale dokladnie oczyszczac, a to robi rewelacyjnie.

+ wlosy sa dokladnie oczyszczone
+ obija wlosy u nasady
+ nie powoduje wzmozonego przetluszczania
+ wlosy sa sypkie i miekkie w dotyku po uzyciu odzywki/maski, ktora je dociaza
+ szampon jest wydajny
+ dobrze sie pieni
+ tani

- odrobine placze wlosy, ale latwo je rozczesac, wiec nie jest to az taka wada

Używam tego produktu od: kilku tygodni

"Człowiek podobny do nikogo"...Z tym, że to szampon ;)

Nie mogę na niego za bardzo narzekać, ponieważ nie zrobił mi żadnej krzywdy. Po prostu był i moje włosy po jego użyciu nie odnotowały nic wartego uwagi. Nie działa im się krzywda, nie czuły się dobrze. Był tak neutralny jak to tylko możliwe.
Nie będę czepiała się plątania bo nigdy nie odmawiam odżywienia moim włosom.
Jest w porządku bo:
+Myje tj. oczyszcza skórę głowy
+Ładnie pachnie
+Ma dobry, krótki skład co uwielbiam

Ma parę wad podobnie jak brat rumianek jednak brzozie dalej do ideału, gdyż włosy po niej nie są tak lekkie, odbite u nasady i beztroskie jak po rumiankowej wersji. Gdybym trafiła na niego w sklepie i potrzebowała jakiegokolwiek szamponu- zdecydowałabym się na niego. Ale czy będę tęsknić? Wątpię. Polecam jednak przetestować bo nie zaszkodzi a może komuś będzie pasował jak mi rumianek który podbił moje serce a z pewnością zawrócił mi w i na głowie ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (na przemian z innymi szamponami)

u mnie nie sprawdził się

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy i spełnia swoją podstawową funkcję. Niestety ja potrzebuję szamponu, który będzie również nawilżał. Po stosowaniu tego szamponu miałam włosy jeszcze bardziej suche i zniszczone niż przed. Rozwiązaniem może być oczywiście stosowanie odżywki jednocześnie z szamponem i tak było, bo używam zawsze odżywki w spray, ale niestety nie wystarczyła. Ten szampon bardzo mocno wysusza włosy i tutaj pomogła dopiero maska na włosy. Wcześniej używałam szamponów, które stosowałam jednocześnie z odżywką w sprayu, więc było ok. Ziołowe, roślinne szampony niestety nie służą moim włosom, więc raczej więcej go nie kupię mimo atrakcyjnej ceny i potencjalnych, wartościowych cech tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

domowe sposoby na zniszczone włosy

Tak, tak, tak!

Dla mnie rewelacja! Kupiłam go w Tesco, niespodziewając się żadnych cudów. Ale już po pierwszym umyciu moje włosy były dobrze oczyszczone, miękkie w dotyku i błyszczące. W połączeniu z odżywką z Rzepy-Joanna daje rewelacyjne efekty! Zdecydowanie polecam!

+dobrze oczyszczone włosy
+mniej wypadania
+błyszczące, miękkie w dotyku
+cena

-opakowanie
-mało wydajny
-zapach

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Świetnie oczyszcza włosy !

Tego produktu używam sporadycznie - raz na tydzień lub raz na 2 tygodnie. Stosuję go przede wszystkim z uwagi na jego właściwości oczyszczające. To jeden z lepszych szamponów tego rodzaju. Idealnie oczyszcza włosy z pozostałości po lakierze do włosów, jedwabiu itp. Pozostawia uczucie świeżości na długi czas. Jest wydajny. Zachęca do zakupu świetną ceną. Produkt wydawać by się mogło, że z dolnej pólki, ale wcale nie gorszy od tych markowych produktów oczyszczających. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat

dobry oczyszczacz

Szampony z Barwy kupuję regularnie, ponieważ dobrze nadają się do oczyszczania włosów z olei, masek i innych ulepszczaczy silikonowych. Włosy po ich użyciu są puszyste ale nie używam ich zbyt często bo jakoś pojawia mi się po nich łupież. Mimo to nie zrezygnuję z ich kupna. Szczególnie przypadł mi do gustu właśnie szampon brzozowy. Minusem dla mnie jest zbyt duży otwór, przez co nie raz szampon mi gdzieś skapnął, źle się go aplikuje.

Używam tego produktu od: 2 lata

Dobrze oczyszcza

Bardzo lubię szampony Barwy, ponieważ bardzo dobrze oczyszczają skórę głowy, która mniej się przetłuszcza. Podoba mi się ich ziołowy zapach i niska cena. Szampon dobrze zmywa z włosów tłuste maseczki i oleje. Niestety szampon ma też minusy, takie jak: wodnista konsystencja (szampon przelewa się przez ręce) oraz to, że delikatnie wysuszają włosy oraz je plączą, ale z tym dobrze radzi sobie odżywka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Świetny czyścik

Szampony z SLES lub SLS stosuję tylko raz na dwa tygodnie aby oczyścić włosy i skórę głowy. Ostatnio używam Barwy brzozowej, którą kupiłam za 3 zł.
\\nSzampon ten to klasyczny zdzierak, świetnie myje włosy, po jego użyciu mam uczucie świeżych i czyściutkich włosków.
\\nTo czego od niego oczekuję zostało spełnione, na inne efekty na moich włosach nie liczę, gdyż do poprawy kondycji włosów służą maski i odżywki.

Przedłuża świeżość

Mam włosy niskoporowate. Myję je co 2 dni łagodnym szamponem (babydream, facelle) a Barwą co 1-2 tygodnie dla bardzo dokładnego oczyszczenia.

Plusy:
- świetnie oczyszcza włosy z silikonów, resztek olejów i i innych
- bardzo dobrze się pieni, ale i tak stosuję metodę kuebczkową
(w kubku lub starej butelce po zużytym szamponie rozcieńczam szampon z wodą dzięki czemu jest wydajniejszy i mniej agresywny dla delikatnych włosów)
- ma ładny zapach i kolor
- wszyscy narzekają na zbyt duży otwór w butelce, ale ja go lubię ;) wystarczy tylko lekko przechylić butelkę a na pewno nie wyleje się zbyt dużo
- szampon przedłuża świeżość włosów
- włosy są po nim dokładnie oczyszczone, a więc lekkie, błyszczące i uniesione u nasady
- niska cena (biorąc pod uwagę, że używam go 3-4 razy w miesiącu butelka wystarcza mi na co najmniej pół roku)
- nie mam problemów z wrażliwym skalpem i ten szampon też go nie podrażnia

Minusy:
- jak dla mnie słaba dostępność- nie spotykam go w Rossmannie w moim miasteczku, jedynie w Realu, w którym bywam rzadko i kupuję na zapas;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, na zmianę z innymi

dla mnie najlepszy szampon

dla mnie szampon nr 1 :) mam włosy płaskie i łatwo przetłuszczające się. ten szampon jest idealny do codziennej pielęgnacji. skład nie jest bardzo rozbudowany, nie ma silikonów, więc nie obciąża cienkich włosów. czasem używam innych szamponów, ale zawsze wracam do Barwy.

od szamponu nie wymagam super pielęgnacji i odbudowy - od tego są odżywki i maski. wszystkie szampony z barwy ziołowej dobrze oczyszczają włosy, pieni się ładnie, pięknie ziołowo pachnie. moje włosy po nim są dobrze wyczyszczone i przyjemnie sypkie i miękkie w dotyku. no i ta cudownie niska cena!

niestety miewam problemy z dostępem do tego szamponu. zamawiam go przez internetową aptekę, od razu z dużym zapasem na kilka miesięcy.

kupiłam go zupełnie przypadkiem i to był strzał w 10 w mojej pielęgnacji włosów :) polecam gorąco

Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: ponad 20

Czasem...

Czasem trzeba oczyścić włosy bardziej radykalnie z nadbudowania odżywkami i produktami do stylizacji.Wtedy warto sięgnąć po szampon z tym okropnym SLSem;) Barwa się nadaje, ale nie polecam do dłuższego stosowania zwłaszcza jak ma się długie, kręcone i wysoko porowate włosy tak jak ja.W moim przypadku już po dwukrotnym stosowaniu otrzymuję kupę siana w której potrafi utknąć grzebień (mało fajne).Dlatego sięgam po ten szampon żadko i jednorazowo.Szkoda, bo jest tani i nie powoduje łupieżu.Niestety przy skórze powoduje przetłuszczanie a na długości suche siano.Wolę coś łagodniejszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe pełnowymiarowe

swietny..polecam

witam chce sie podzielic dobra opinia o tym szamponie..mam włosy farbowane....i mialam lutum szamponow..jeden wywolywal lupiez drugi przetluszczalz gornej polki kupowalam zmienialam ...maz juz mial dosc tego zuzywania po mnie szamponow..wiec poszedl do sklepu i kupil oto ten szampon..a ja mowie ze taki tani to pwnie dziadostwo..a tu w szoku jestem nie spodziewalam sie tak pieknych i zdrowych wlosow po tym szamponie ..kocham mojego meza ponad wszzystko ale za ten szampon chyba najbardziej..włosy sie blyszcza sa piekne nawilzone ale pod warunkiem jednym ze po kazdym umyciu nakladam odzywke :) z garnier avokado..polecam polaczenie super efekt.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: nie cale pierwsze