Barwa, Ziołowa, Szampon brzozowy do włosów normalnych i suchych

Barwa, Ziołowa, Szampon brzozowy do włosów normalnych i suchych

Szampon do włosów normalnych i suchych. Zawiera naturalny ekstrakt z liścia brzozy. Regularnie stosowany poprawia kondycję suchych włosów, nadaje im miękkość i elastyczność.

Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, oczyszczające, wzmacniające
zapachowa

dobry szampon

Szampon spełnia swoje zadanie i jest przyjemny w użyciu.

Zalety
-działanie
-skład
-oczyszcza
-nie obciąża włosów
-zapach
-włosy po nim pięknie lśnią i utrzymują dłużej świeżość
-idealny przed zastosowaniem maski lub odżywki
-łagodny dla skóry głowy
-dobrze się pieni i spłukuje
-dostępność
-cena

Minusem jest jedynie zbyt duży otwór i zamykanie.

Używam tego produktu od: 6 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bardzo dobry produkt

zalety:
zapach
konsystencja
nie uczula
dobrze się pieni
faktycznie myje włosy
nie plącze mi ich (ale nie mam długich włosów tylko takie do ramion)
nie muszę myć włosów codziennie jak dotychczas !
niska cena
dobra dostępność (np real)
mało chemiczny skład

wady
opakowanie tzn zbyt duży "otwór" przez co nieraz wylewa mi się za dużo szamponu

Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam ale ponad 5

JESTEM NA TAK

Szybko podsumowując:
+przyjemny zapach
+niska cena
+dostępność
+dobrze oczyszcza włosy, nie podrażniał mi skalpu
+dobrze się pieni
+/-wydajność
-konsystencja

Stosuje go około 2 razy w tygodniu do czyszczania włosó i sprawuje się dobrze :)

Świetny

Kupiłam ten tani szampon, bo jest bez silikonów, a moje włosy ostatnio bardzo się przetłuszczają i są przyklapnięte (wiadomo, że silikony dodatkowo obciążają włosy), potrzebowałam czegos co super umyje włosy, a dodatkowo nawilży je, bo mam zniszczone (choć już w coraz lepszym stanie-zaprzestałam rozjaśniania, a rozpoczęłam regenerację), suche włosy.
Ten szampon wydał się idealny, bo jest przeznaczony do normalnych i suchych włosów, ma je nawilżyc, a przy regularnym stosowaniu ogólnie poprawić ich stan i KUPIŁAM, zachęcił mnie do tego tez fakt, że kiedyś fryzjerka powiedziała mi, że myje włosy w najzwyklejszym szamponie, zapytałam jaki to jest najzwyklejszy szampon, a ona na to, że np jakiś pokrzywowy.
Ten jest Brzozowy, ale również najzwyklejszy;)

Plusy:
-świetnie myje włosy, nie oblepia ich niczym ani nie obciąża
-po nim można użyc maskę regeneracyjną i mieć pewność, że składniki wnikną we włosy, a nie będą im przeszkadzały, żadne silikony, które znajdowały się w szamponie i oblepiły włos przez co składniki odżywcze z maski nie mogłyby dostać się w 100% do włosów i zadziałać
-wygodna butelka (ja ją lubię) mimo tego, że trzeba ją odkręcać i otwór jest dość duży, ale co wylejemy w nadmiarze można łatwo wlac spowrotem do butelki
-podoba mi się zapach, naturalny, ziołowy
-kolor i krystaliczność szamponu (napawam się tą naturalnością:P)
-u mnie pieni się bardzo dobrze, nigdy nie myję włosów szamponem raz, zawsze dwa razy, bo najpierw podobno zmywa się zanieczyszczenia a potem za drugim razem dopiero myją się włosy i zgadzam się z tym, bo czuć to podczas mycia każdym szamponem
-włosy są błyszczace, czyste i dłużej świeże, lekkie, nieobciążone

Narazie zaprzestałam uzywania go, bo muszę używać szamponu zaleconego przez dermatologa, ale na pewno wrócę do niego, a nie do tych silikonowych, bo szampon jest od tego, żeby wlosy umyć, a maska od tego, żeby włosy zregenerować, a żeby mogła to zrobić włos najpierw musi być dobrze umyty, a ten szampon robi to bardzo dobrze, a jeszcze dodatkowo nie przesusza i włosy faktycznie przy dłuższym stosowaniu wyglądają lepiej i czują się lepiej, nawet skóra głowy jest taka "oddychająca".

POLECAM każdemu! do stosowania przed nałożeniem odzywki czy maski, bo widzę, że włosy naprawde lepiej wyglądają.

Cudowny naturalny szampon

Kupiłam ten szampon ponieważ miał dobre recenzje i to był mój dobry wybór:)
Plusy:
-cena zaledwie 3,50zł
-zapach delikatny, świerzy
-dobrze się pieni jak na szampon bez silikonów
-nie zawiera silikonów jest naturalny
-włosy po nim lśnią
-dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy
-nie podrażnia, nie uczula
-włosy po nim dobrze się rozczesują lecz z odżywka jest jeszcze lepszy efekt
Minusy:
-słaba dostępność
-buteleczka ma duży otwór przez który może się wylać za dużo szamponu
Z chęcią wypróbuje też innych szamponów Barwy Ziołowej.

Używam tego produktu od: pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie jednego

brzozowe love

Szampon świetnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Nie podrażnia i nie uczula. Mimo, że zawiera SLS jest delikatny. Włosy są błyszczące i lekkie. Nie plącze ich bardzo, ale użycie odżywki jest wskazane. Używam go raz w tygodniu do gruntownego oczyszczania, ponieważ na co dzień preferuję szampony bez mocnych detergentów.

SKŁAD: Aqua (woda), SLS (detergent), Lauramidopropyl Betaine (antystatyk), Cocamide DEA (substancja pianotwórcza), PEG-75 Lanolin (emulgator), Sodium Chloride (substancja wpływająca na konsystencję), Cocamidopropylamine Oxide (antystatyk, zmiękczacz), Hydrolized Keratin (kreatyna hydrolizowana), Propyleno Glycol , Betula Alba Leaf Extract (ekstrakt z liści brzozy), Citric Acid (konserwant, regulator pH), Parfum (substancja zapachowa), Methylchloroisothiazolinone (konserwant), Methylisothiazolinone (konserwant), Benzyl Salicylate (składnik kompozycji zapachowych), CI 19140 (barwnik), CI 42080 (barwnik).

DZIAŁA !!!

Doskonały szampon na co dzień, który nie obciąża nadmiernie włosów i pozostawia je dokładnie umyte.
Nie pieni się jakoś spektakularnie przy pierwszym myciu ale gdy myję dwukrotnie to już mam pełno piany :)

Szampon dokładnie myje skórę głowy i włosy, pozostawiając je lekkie i puszyste.
Włosy po umyciu są bardzo czyste i świeżutkie.
Co ciekawe są w lepszej kondycji, nie wypadają po nim.
Zapach taki ziołowy, świeży.

Butelka nie jest za piękna, ale liczy się to, co jest w środku ;)

Używam tego produktu od: latem

Dobrze myje

Szampon jest tani jak barszcz i bardzo dobrze zmywa wszelkie zanieczyszczenia ze skóry głowy oraz włosów. Niestety nie jest zbyt wydajny - dwukrotne nakładanie go jest niezbędne, do umycia głowy. Przy pierwszym nałożeniu, po prostu WCALE się nie pieni. Przy drugim, wystarczy dosłownie odrobinka i cała głowa w pianie. Szampon ma bardzo leistą konsystencję, a wielki otwór sprawia, że łatwo go wylać za dużo. Na szczęście przez ten sam wielki otwór można nadmiar wlać z powrotem do butelki. Mały minus również za zakręcaną nakrętkę, a nie jakieś prostsze zamknięcie. Zapach mi osobiście nie przeszkadza, ani ładny, ani brzydki, ale i tak po umyciu trzeba nałożyć na włosy odżywkę (inaczej nie ma szans na rozczesanie), więc na włosach zostaje zapach odżywki, a nie szamponu.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

może być

Szampon ten kupiłam, ponieważ chciałam spróbować czegoś naturalnego. Początkowo sprawdzał się naprawdę dobrze, włosy były gładkie, łatwo się rozczesywały. Nie wiem, co się stało, ale pod koniec drugiego opakowania już tak dobrze nie było, zaczął mi wysuszać włosy, przez co stały się matowe, wysuszone, zupełnie bez życia. Chyba nie sprawdza się u mnie na dłuższą metę, może jeszcze kiedyś zrobię do niego podejście, ale nieprędko.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Pobija wszystkie szampony na łopatki....

Kupując go (raczej z ciekawości), byłam pewna że go wyrzuce po kilku myciach gdyż z doświadczenia wiem, że szampony w tym przedziale cenowym robią mi z włosów coś strasznego w połaczeniu z twarda woda z kranu....
Z producentem - Barwa - miałam już wcześniej bardzo miłe jednak doświadczenia, jednak był to produkty inne. Nie ukrywam, że zachęciła mnie informacja pt "brak silikonów", na chemii się nie znam ale szampon rzeczywiście ma minimum składników...

Po pierwszym, drugim i trzecim myciu wiedziałam już że na długo zagości w mojej łazience.
Fantastycznie domywa włosy, ale nie wysusza ich (a moje sa mocno kręcone- prostowane nieustannie na wysokich temperaturach - średnio przed tym zabepieczone w dodaktu od zawsze były suche). Nie spodziewałam się tego bo tym szamponie.

Reczwyiście ten szampon przywrócił mi moja normlana gęstosc włosów, nieustannie podkopywana szamponami naaładowanymi silikonami. Nie zdawałam sobie sprawy nawte z tego, że włosy mogą byc tak miękkie, lejące się, puszyste i w takiej objętości. W dodatku po 3 dniach nie są zbyt przetłuszczone, co w przypadku innych szamponów z silikonami dawało im żywotnosc max 2 dni a pózniej zwisały w smętnych strakach, gdyż mam włosy cienkie i łatwo je przytłoczyc.
Musze przyznac, że jest nawet lepszy niż mój faworyt dotychczasowy - Herbal Essence zielony - wlosy blyszcza się po umyciu nim zupełnie jak po uzyciu szamponu skierowanego na to.

Włosy rzeczywiscie tez mnie wypadaja przy stosowaniu tego szamponu- są mniej splątane i nie czepiają się już tak grzebienia.
Przy regularnym myciu odzyskują normlaną objętosc i zdrowy połysk.
Ten szampon jest po prostu BARDZO DOBRY, co jest zadziwiające, że w czasach gdy jestesmy atakowani zagranicznymi markami i różnymi szamponami majacymi sprawic cuda z wlosami- te cuda sprawia szampon za 4zł !!!! :D
Moje włosy przerabiały już niejeden szampon i wiem jak trudno znaleźc coś normalnego do mycia głowy.
Większosc z tego co stoi na pólkach drogerii to zwykły szajs. Niewazne czy kosztuje 15zł czy 5zł.
Barwa jest inna, może dlatego tak cięzko ją dostac w sklepie - seria jej szamponów jest dosyc bogata a w sklepie ledwo 3 rodzaje...nad nimi pólka pelna szamponów w kolorowych opakowaniach, kuszacych zdjeciami modelek z wyretuszowanymi wlosami.

Naprawdę polecam - mam włosy trudne do ułożenia, z natury silnie krecone, prostowane często, lekie, cienkie, chociaż jets ich duzo są niesforne - a ten szampon świetnie im słuzy :)

no może być.

szampon jest dobry, jak inne Barwy. był moim pierwszym z tej serii i średnio mi przypadł do gustu w tamtym czasie, może przez zapach, może przez nagłe odcięcie od silikonów...

oczyszcza tak samo jak inne Barwy, więc polecam. ja go jednak nie kupię, bo wolę wersję z lnem (granatowa) lub ze skrzypem (zgniłozielona)).

Używam tego produktu od: używałam przez jakieś kilka tygodni kilka miesięcy temu.
Ilość zużytych opakowań: dwa

;\\

Kiedyś w drogeri wpadł w moje łapki , gdy szukałam jakiegos dobrego i z naturalnych składników szamponu . Skusiła mnie jescze tak niska cena za która kupie nie wiele szamponów .
Do moich włosów się nie nadał tylko je wysuszył przez co miałam strasznie znisczone i łamliwe włosy .

Za to jest kilka plusów ;

- świetnie myje i oczyszcza z olejów
- jest niedrogi
- ma nie drazniacy zapach

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe