Ultranawilżanie, Balsam do ciała

Ultranawilżanie, Balsam do ciała

Delikatny balsam przeznaczony do codziennej pielęgnacji całego ciała. Zawiera specjalnie opracowany kompleks intensywnie nawilżający o bardzo silnych własnościach wiązania i utrzymywania wody. Działa dwukierunkowo - z jednej strony zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry, z drugiej zapobiega utracie jej naturalnej wilgotności. Zawiera D-pantenol o działaniu łagodzącym oraz delikatne estry tłuszczowe wspomagające naturalną barierę ochronną skóry. Intensywnie nawilża, uelastycznia i ujędrnia skórę. Dzięki lekkiej konsystencji balsam bardzo dobrze się wchłania, nadając skórze jedwabistość i miękkość.

dobry

Nawilża i świetnie się wchłania:). Niestety nie używam go już od jakiegoś czasu, bo nigdzie nie mogę go kupić:(

PS.14.IV.2004
Jakiś czas temu wróciłam do niego na krótko i postanowiłam nieco obniżyć ocenę. Trochę się teraz lepiej orientuję i wiem, że jest dużo lepszych balsmów. Poza tym moja skóra jest teraz bardziej wymagająca i ten balsamik już tak dobrze się nie sprawdza.

Dobrze nawilża

Moja skóra po kąpieli ma skłonność do przesuszania. Używając tego balsamu zauważyłam, że stan skóry poprawił się i nie jest ona przesuszona. Zapach jest bardzo delikatny i trudny do wyczucia. Balsam jest produktem wydajnym i poręcznie opakowanym. Polecam