Advance Techniques, Radiant Brunette Shine Serum (Nabłyszczające serum do włosów ciemnych) (stara wersja)

Pogłębia kolor włosów ciemnych, nadaje im wielowymiarowy blask, wygładza, zapobiega puszeniu się włosów, wygładza rozdwojone końcówki.

Cena: 16,90 zł / 50 ml

Przydatne

Fajny produkt. Dobrze wygładza i zapobiega puszeniu się włosów. Nie obciaża włosów. Z drugiej strony wcale nie nabłyszcza (może mam za jasne włosy). Opakowanie to zupełna porażka, w takiej tubce, to moze być krem do rąk, a nie płyn. Ogólnie w moim przypadku się sprawdził.
Używam tego produktu od:

obowiazkowy

obok tego na zniszczone koncowki ulubiony, bez niego nie moglam sie uczesac, niweluje siano na glowie, a mam krecone wlosy, czy nablyszcza, nie wiem, moze trochę, nie wiem czy go nie wycofali z oferty

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

raczej nie

Mam to serum od dawna ale jakos nie mogę się do niego przekonać. Jedyny plus to wygładzenie i ułatwienie rozczesywania. A dalej to juz same minusy; nie zauważyłam żadnego blasku ani pogłębienia koloru, włosy nadal się puszą; bardzo tłusta (jak dla mnie) konsystencja, czyli obciążone włosy; opakowanie-porażka, ciągle coś się wylewa.
Podsumowując, jedwab Farouka jest o niebo lepszy

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:męcze cały czas pierwsze

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

W porządku. ;)

Jak już dziewczyny zauważyły TO serum i serum na zniszczone końcówki to te same produkty. Miałam [mam] oba i nie widzę między nimi różnicy, ale serum na końcówki mi się już dawno skończyło to i nie odczuwam wielkiego rozżalenia, że wydałam kasę na 2 te same serum w tym samym czasie. ;)

Osobiście nie jestem fanką płynnych jedwabiów, serum itp. kosmetyków, ale tak mi się kosmaciły włosy, że musiałam coś zakupić, aby zapobiec dalszemu niszczeniu się włosów.

Jest bardzo wydajne, używam od kilku miesięcy -zaczęłam jeszcze zimą, a wciąż mam sporą ilość ok. 30 ml. Trzeba uważać z ilością nakładanego preparatu na włosy, bo przesadzenie z ilością będzie się równać tłustym włosom. Opakowanie jest totalnie nieprzemyślanym bublem. Dobrze, że zachowałam starą buteleczkę z dozownikiem po serum na końcówki i to natychmiast przelałam w tamtą buteleczkę, bo ta plastikowa butelka wylewa serum bez namysłu przez co szybko się zużywa. Tępo się zakręca i w ogóle... Teraz fajnie się dozuje.
Ja wylewam na swoje długie włosy z 5 kropli i nakładam na same końce zaraz po umyciu, a uważać muszę szczególnie, bo mam włosy przetłuszczające się, więc u mnie ostrożnie z ilością.
Włosy są miękkie, dobrze się rozczesują, jakby trochę mniej ich wyłazi podczas rozczesywania. Nie targają się. Serum lekko nabłyszcza, ale to są mierne efekty i radzę nie liczyć na lusterkowy odblask na włosach. ;)
I w ogóle radzę wsadzić między bajki kosmetyki do włosów ciemnych i jasnych to jest sztucznie wymyślony podział-one się niczym od siebie nie różnią! Tylko nazwą i szatą graficzną na opakowaniu. Jest to zwykły chwyt marketnigowy.

Serum jest bezbarwne, jakoś tam pachnie, jest tłustawe, ma dość rzadką konsystencję-lejkowatą.

Sumując - za te 10,o zł w promocji nie jest złe, patrząc na wydajność, pojemność i jakieś tam działanie.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

To nie odżywka

W zasadzie zgadzam się z recenzją Otakou. Szkoda, że nie przeczytałam jej wcześniej, zanim zakupiłam ten preparat.
To rzeczywiście powtórzenie serum na końcówki, z którego byłam raczej zadowolona - dlatego że nadawał lekki połysk. Tak też jest w tym przypadku, bo to te same preparaty. Włosy lekko błyszczą, są wygładzone, po użyciu na mokro - są bardziej miękkie. I tyle. Domyślam się, że nazwano to serum "do włosów ciemnych" bo na jasnych na pewno nie dałoby rezultatu :(
Trzeba uważać z ilością - zbyt wiele daje efekt tłustych włosów. oczywiście nie radzę nakładać przy skórze głowy, z tego samego powodu.
Z plusów na pewno: śliczny zapach no i błysk jako taki jest ale poczułam się oszukana. Ta odzywka + serum na zniszczone końcówki + odżywka do smarowania paznokci to te same kosmetyki. :(

Lubię

Często, gdy nie mam czasu na nałożenie odżywki, stosuję to serum. Na pewno dodaje blasku włosom, ale raczej inaczej nie wpływa na zmianę ich koloru. Zapach tak jak cała seria advance'a. Daję 4 gwiazdki, bo gdy pierwszy raz kupowałam, bałam się, że po specyfiku bez spłukiwania może pojawić się łupież, ale na szczęście tak się nie stało :-)

płynny jedwab

To produkt dla amatorek płynnego jedwabiu Farouk lub serum Avonu na zniszczone końcówki. Preparat ma tłustawą konsystencję, jest bezbarwny, lekko nabłyszcza włosy. Moim zdaniem ten preparat niczym nie różni się od serum na zniszczone końcówki tej samej firmy, stosuje się go tak samo i efekty też są podobne. Kosmetyk nie ma wpływu na odcień włosów, ani go nie zmienia, ani nie pogłębia. Jedyne jego działanie polega na wygładzeniu włosów i lekkim nabłyszczeniu - ale z nabłyszczaniem należy uważać, bo kosmetyk trzeba dawkować oszczędnie, żeby uniknąć efektu tłustych włosów. Mnie nie bardzo odpowiada ten preparat, podobnie jak serum na końcówki, ale myslę, że osoby które lubią tego rodzaju olejki i płynny jedwab będą zadowolone.

Bardzo nie podoba mi się polityka firmy, która ten sam produkt sprzedaje w tym samym czasie pod różnymi nazwami i w różnych opakowaniach i które rzekomo mają odmienne zastosowania i efekty. Efekt jest taki, że mam dwa identyczne kosmetyki w różnych opakowaniach i z każdego jestem niezadowolona. Jest to moim zdaniem nie w porządku wobec klientów, zwłaszcza że kosmetyki Avon kupuje się tylko na podstawie opisu w katalogu.

ciekawy produkt :)

ma miła konsystencję olejku, ale nie można przesadzić z uzyciem ;) dlatego nakladam głownie na przesuszone, niesforne końcówki i wtedy naprawdę włosy wygladają na zdrowe i zadbane :P prawie jak w jakiejś reklamie ;) także całkiem niezły i pewnie jeszcze go kupię

Połysk, jak w reklamie

Właściwie to pojęcia nie mam czemu ten produkt jest w dziale odżywki skoro to jest produkt jednak przeznaczony do stylizacji włosa, w pierwszej kolejności do podkreślenia jego głębi, błysku, koloru, a jego głównym zadaniem nie jest dbanie o włosy.
Używam na suche włosy w celu podkreślenia koloru, blasku, głębi i nadania zdrowego połysku ;) jak w reklamie ;) Ma postać bardzo oleistą, więc trzeba uważać, bo forma tubki powoduje, że wylewa się na raz więcej niż chcemy i potrzebujemy. Trzeba uważać, by nie przesadzić z ilością, bo wtedy efekt będzie tragiczny ;) Nakładam głównie na końcówki lub na 1/3 długości, omijając włosy przy skórze. Końcówki mam przeważnie przesuszone, po wsmarowaniu tego serum są miękkie w dotyku i już nie takie suche. Rzeczywiście włosy wyglądaja po nim pieknie i zdrowo.
Pięknie pachną, zapach całej serii, jak wiadomo rzecz gustu, mi pasuje :)
Bardzo dobry produkt i baaardzo wydajny, bo nakładamy bardzo mało.
Polecam :)

okej

taki sobie gadżecik - rzeczywiście nabłyszcza, ale uwaga - jest olejkowy więc przy tłustych włosach (które u nasady i tak są zazwyczaj zdrowe) lepiej nakładać od połowy. delikatnie wygładza więc polecam szczególnie do kłopotliwych i niszczących się długich włosów. preparat jest wydajny mimo małego opakowania, ponieważ wystarczy ociupinka. większa ilość szybko pozbawia włosy świeżości. myślęrównież, że fajnie podkreśłi blask loków. ogólnie okej.