Beyond Colour, Sheer Botanicals Cooling Cream Eye Shadow (Chłodzący cień do powiek w kremie)

Cienie mają kremową konsystencję, chłodzące właściwości i zawierają ekstrakty granatu o działaniu antyutleniającym. Nadają skórze półprzejrzysty, połyskliwy kolor. Są dostępne w 6 odcieniach: White as Snow; Iced Blue; Cool Heather; Iced Coffee; Pink Lemonade; Summer Bronze.

Cena: 23,90 zł / 7 ml

nieeeeee

produkt beznadziejny jedyna zaletą tych cieni jest delikatny efekt chłodzenia który trwa dosłownie chwilkę... sam cień( określa się go tak chyba ze względu na to że jest nakładany na powiekę choć i tak nie utrzymuję się tam gdzie powinien)
jest do niczego zaraz po nałożeniu znika w załamaniu powieki jednym słowem beznadzieja!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobry

Krótko i zwięźle:
dobry kosmetyk, ładny kolorek, jest uczucie chłodzenia, ciekawy efekt, dobra konsystencja:)

Odejmuje jedną gwiazdkę z powodu opakowania.
Warto kupić, a szczegłlnie ten biały.
Dodam jeszcze, że nie wysusza skóry, a wręcz ją napina. Jest lepszy od tradycyjnych kredek. Dosyć długo się utrzymuje i na szczęście nie rozmazuje.

beznadziejny!!

Mam odcień ten niebiesko srebrny...
Beznadziejny!
Lepi się , nierówno rozprowadza! nie wiadomo co z tym zrobić!
Próbowałam pędzelkiem, palcem na różne sposoby!
Nie da się! Poprostu się nie da!
Pieniądze wyrzucone w błoto... ale co to za pieniądze...

Używam tego produktu od: próbowałam używać... :/
Ilość zużytych opakowań: 1 i wiecej nie będzie!

Avon Mark - relacja

nie żaluje

kupilam go calkiem niedawno w kolosalnej promocji za 9zl wiec nie zaluje ale w normalnej cenie bym go napewno nie kupila.Jest go naprawde duzo bo cale 7ml ale jak dla mnie jest za mocno perlowy.w katalogu nie bylo widac ze jest tak bardzo perlowy i jak go dostalam juz do reki to sie sstrasznie rozczarowalam ale na szczescie na oku nie wyglada tak strasznie i podoba mi sie mimo ze nie lubie tak perlowych cieni.szybko tez znika z oka,moze dlatego ze nie nakladam duzo ale sama nie wiem.W promocji polecam bo jest fajny ale w normalnej cenie to nie bo nie jest tyle wart!Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:poczatek 1

Wspaniały!

Posiadam odcień Summer Bronze.Taki brązik mieniący się cudnie tysiącem złotych drobinek :love: Jak się dokładnie przyjrzeć to efekt końcowy porównywalny do "tafli wody" na powiekach.

Do rzeczy:D Cień jest bardzo trwały, jako jedyny nie wałkuje się na moich powiekach. Kolor jest intensywny nawet 8 godzin po nałożeniu. Efekt chłodzący jest tuż po aplikacji, która jest przeprowadzana bardzo wygodnie i nie typowo - za pomocą palca:) Trochę się zdziwiłam czytając to na opakowaniu ale co tam:) Po nałożeniu cień jakby zastyga, żadne przypadkowe przetarcie włosami czy palcem nie ujmuje mu koloru ani drobinek.
Mleczko do demakijażu radzi sobie z nim dobrze, bez żadnej wyjątkowej toporności:) polecam:)

Używam tego produktu od: tygodnia

nawet nawet

cena niemała, ale się skusiłam - chłodzący jest chyba tylko z nazwy.. nio może ciut ciut się da zauważyć..
a tak to hmm.. kolorek Iced Blue - miał byćlekko niebieski i rzeczywiście jest tylko lekko :( jest to prawie całkiem biała perła, w ogóle dziwnie się rozprowadza i chciałam bardziej wyrazistego efektu - a tu normalnie odcieńbardzo bardzo podobny do białego i mało co go widać :( w takiej cenie już go chyba nie kupie, co prawda jest trwały, ale co z tego skoro nie jestem w pełni zadowolona z koloru? :(

***

Mam odcień Iced blue, to jest mój pierwszy cień w kremie więc nie za bardzo mam się do czego odnieść. Cień jest bardzo trawały, wydajny ale nierówno się rozprowadza, próbowałam juz pędzelkiem , palcem nawet gąbeczką. Poza tym nie podoba mi się to uczucie lepkości tuz po nałożeniu i brak owego "chłodzenia". Mój odcień jest bardzo jasny, prawie biały, opalizujący na niebiesko, fajny kolorek. Kupię jeszcze jakiś inny kolor bo w gruncie rzeczy te cienie nawet mi się podobają. Przynajmniej się nie osypują.