Pharmaceris N, Kojący żel myjący (stara wersja)

Pharmaceris N, Kojący żel myjący (stara wersja)

Żel do mycia twarzy, skutecznie oczyszczający skórę i nadający jej uczucie świeżości i nawilżenia. Ma właściwości kojące i łagodzące podrażnienia. Nie zawiera mydła.
Jest wzbogacony o :
*wyciąg z oczaru wirgijskiego (zapobieganie powstawaniu nowych rozszerzonych naczynek oraz ograniczanie wydzielania sebum);
witamina C (wzmacniaie naczynek oraz stymulowanie produkcji kolagenu);
Służy do mycia skóry z problemami naczynkowymi.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Ricinoleamido MEA-Sulfosuccinate, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Witch Hazel (Hamamelis Virginiana) Extract, Glucose, Lemon (Citrus Medica Limonum) Juice, Butylene Glycol, Methylparaben, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional

Cena: 16,80 zł / 200 ml

ok

Pani Eris ewidetnie sie nie stara zeby jej kosmetyki do cery naczynkowej byly dobrej jakosci.

Typowy zel, ktory tylko umyl mi twarz czyli oczyscil z zabrudzen i w miare dobrze usuwal makijaz. Nie zauwazyłam nawilzenia, zmniejszenia pekajacych naczynek i do tego twarz czesto po uzyciu z chlorowana woda lub przygotowana byla czerwona i podrazniona. Coz jednak zrobic, jesli nie zauwazyłam typowego zelu do mycia twarzy z woda na naszym polskim rynki i nic innego mi nie pozostaje, jak kupowac dalej.

Używam tego produktu od:pol roku

łagodny

Przerzuciłam się na niego, kiedy żel antybakteryjny, którego używałam, zaczął przesuszać mi cerę. :(
Żel ten jest bardzo łagodny, nie wysusza skóry, nawet z lekka nawilża. Nie wiem, czy łagodzi podrażnienia, bo takowych nie miałam podczas jego używania, ale na pewno sam ich nie wywołuje.
Bardzo kiepsko się pieni, choć ja opracowałam własną metodę na wytworzenie niewielkiej piany ;) Najważniejsze, że MYJE w porównaniu z innym żelem nawilżająco-kojącym, też pani Eris... Z makijażem radzi sobie dosyć dobrze. Trzeba po prostu troszkę dłużej masować twarz podczas mycia albo zastosować przed myciem mleczko do demakijażu. :ehem:
Zapach delikatny, niedrażniący. Działania na naczynka nie zauważyłam. Zresztą nie spodziewam się tego po żelu do mycia twarzy.
Dobry łagodny, lekko nawilżający żel.

Używam tego produktu od: końca października
Ilość zużytych opakowań: próbka 30ml

Najlepszy dla mojej cery

:czytaj:

Po wielu przetestowanych żelach dochodzę jednak do wniosku, że jest to najlepszy kosmetyk tego typu, na jaki trafiłam. Zdradzałam go kilka razy dla innych żeli, ale wracam skruszona...
Nie przesusza, nie podrażnia, bardzo dobrze oczyszcza, zmiękcza cerę, ma przyjemny zapach i dobrą, niezbyt żelową ani lejącą się konsystencję. Cera się po nim nie klei. Cena bardzo przyzwoita.
Dla skóry wrażliwej numer 1!

Używam tego produktu od: dawna

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

żadna rewelacja

Jak dla mnie-taki sobie. Mam cerę naczynkową, więc podpaliłam się, wydałam kupę kasy i zakupiłam całą serię.Jest bardzo wydajny i faktycznie nie podrażnia, ale nic po za tym. Nie zauważyłam żadnych efektów ponad te. Praktycznie nie pachnie i słabo się pieni. Więcej go nie kupię....dla mnie przereklamowany.

Bardzo dobry żel :)

Żel nie jest drogi i jest bardzo wydajny.
Bardzo dobrze oczyszcza buźkę nie podrażniając przy tym wrazliwej naczynkowej cery, nic a nic nie wysusza. Daje sobie rade nawet z pokladem Revlon Colorstay, ktorego to naprawde bardzo trudno zmyc.
Zel nie ma zapachu i troche slabo sie pieni, za co odejmuję gwiazdkę.
Ale mimo to bardzo go lubie i zostanie ze mna na zawsze :)

Jeden z lepszych... ;)

Po pierwsze żel ten jest bardzo wydajny. Stosuje go już naprawdę długo, w międzyczasie nabyłam też inne antybakteryjne specyfiki do mycia buzi (lubię od czasu do czasu odmianę) a go jakby wogóle nie ubywa;) Delikatny zapach, konsystencja raczej rzadka, niezbyt się pieni. Żel nie powoduje podrażnien, można myć nim nawet oczy. Naczynek nie zlikwiduje, ale może w jakimś stopniu zapobiega powstawaniu nowych. (W sumie trzymam go na twarzy niecałą minutę, więc nawet to nie jest pewne;) ) Ale ogólnie żel warty polecenia, nie podrażnia, naprawdę delikatny.

Używam tego kosmetyku dłużej niż pół roku.

Lubię :)

za to, że nie podrażnia, a to w przypadku mojej cery nie zdarza sie wszystkim kosmetykom oczyszczającym. Dodatkowo nie wysusza, ma przyjemny zapach, pokaźną butlę, wygodny otwieracz, może jak poużywam trochę dłuzej to zauważe złagodzenie czerwienienia skóry . To chyba tyle :)