Avon, Lip Metallics, Lip Gloss (Metaliczny błyszczyk do ust)

Avon, Lip Metallics, Lip Gloss (Metaliczny błyszczyk do ust)

Dość dobry błyszczyk dostępny w sześciu metalicznych kolorach. Pozostawia na ustach wspaniały efekt, niestety aplikacja pozostawia wiele do życzenia.

Cena: 19,90 zł / 7 ml

a ja go lubię

Już dwa razy go zakupowałam. Mam kolor metalicc pink i w moim przypadku kolor i efekt jest najwazniejszym wyznacznikiem oceny. Rzeczywiście sposób nakładania mi się nie podoba - jest to jedyny błyszczyk tego typu (wyciskany) który mam, miałam kiedykolwiek i bardzo go lubię. Zapach nie sprecyzowany:rolleyes:, nie powalający. Ale na ustach raczej nie czuć nic.
A kolor boski. Dokładnie mataliczny moim zdaniem.

Używam tego produktu od:kilku lat

szkoda słów :(

Przypomiałam sobie o tym błyszczyku niedawno i postanowiłam go ocenić...negatywnie :(
Błyszczyk miał w katalogu śliczny metaliczny kolor(Metallic Pink) więc skusiłam się licząc na taki efekt na ustach jaki miała modelka w katalogu.
Niestety już pierwsze użycie tego mazidła mnie do niego zraziło :(
Błyszczyk śmierdział jakimś plastikiem(?) i na dodatek był gorzki i cierpki w smaku :( Na ustach szybko zasychał i podkreślał suche skórki, a wręcz śmiem twierdzić, że to on je wywoływał, gdyż zawsze po jego użyciu miałam suche usta :(
Co do koloru, to akurat w tej kwestii tylko mogę przyznać gwiazdkę, bo odcień był taki sam jak w katalogu, czyli dokładnie taki jaki chciałam - deliktany róż łamany beżem :)
Poza tym plusów brak.

Na szczęście błyszczyk ten wycofano już z oferty Avonu :)

Taki sobie

Mam odcien Metallic Pink . Ogolnie kolor mi sie podoba, jednak minus za smak i sposob nakladania, trzeba paluchem, zeby bylo rownomiernie :)

taki sobie błyszczyk

Nie wiem jak ocenić ten błyszczyk...miałam jego najjaśniejszy odcień i jeśli chodzi o kolor to był nawet ładny ale może odrobinkę za jasny. Co do trwałości to mam wiele zastrzezeń, bo błyszczyk szbko 'schodził' z ust i troche sie cieżko go nakładało :(
Jednak najgroszy był jego smak i zapach :( zapach odrzucający, chemiczny bleeee, a smak tez jakiś taki niesmaczny :(
Ogólnie daję mu 2 gwiazdki, szkoda że Avon sie nie postarał z tym błyszczykiem :(