Wibo, Metallic Nail Polish (Metaliczny lakier do paznokci)

Wibo, Metallic Nail Polish (Metaliczny lakier do paznokci)

Metaliczny lakier do paznokci, dzięki któremu uzyskasz efekt lustrzanej powierzchni na paznokciach.

Porażka

Pieniądze wyrzucone w błoto. Posiadam oba kolory - złoty i srebrny. Na obu się zawiodłam. O ile srebrny wygląda jak srebrny, tak złoty wpada w żółć. Trudno mi stwierdzić trwałość , jak tylko zobaczyłam te paskudne kolory to od razu zmyłam i wylądowały na dnie szafki

Mogło być lepiej

Mam oba kolory złoty i srebrny. Żaden z nich nie daje lustrzanego efektu jak zapewnia producent. Lakiery nie trwałe, wytrzymują 1 dzień. Przed nałożeniem trzeba około minuty potrząsać lakierem, aby uzyskać kolor bo jak trochę stoją to się rozwarstwiają... Trochę tzn. dosłownie chwilkę i już na górze jest sama woda. Nie polecam, cena za wysoka.

Co kto lubi

Jako że nie mam ochoty na paznokcie hybrydowe, szukałam jakiegoś lakieru który choć trochę da podobny efekt do " lusterka ". Nie wiem co mnie podkusiło, ale kupiłam. Prawdopodobnie opakowanie ( wygląda uroczo, jest małe i ma w miarę fajny design ). Na początku było w miarę dobrze, chociaż był to metaliczny srebrny, a nie był to taki efekt o jakim myślałam. Ale myślę sobie : " no spoko, nie tak jak chciałam ale jest fajnie ". Fajnie było może przez jeden dzień, bo lakier szybko złazi, a nakładanie jednej cieniutkiej warstwy mija się z celem bo lakier jest tak rzadki, że wygląda to wtedy okropnie.
Zostawiłam lakier na kilka dni, po czym kiedy próbowałam pomalować znowu, została z lakieru już sama woda.
Okropny, beznadziejny - nie wiem czy to mi się taki wadliwy trafił, czy w każdym tak jest. Tak czy inaczej, próbować znowu nie będę i nie kupię kolejny raz.

Rewelacja

smutno czytac negatywne recenzje na temat tego lakieru gdy sie nie ma nawet pojecia co to znaczy METALICZNY. Lakier jest rewelacyjny pozostawia METALICZNY efekt taki jak obiecuje producent a nie LUSTRZANY-są to dwie różne rzeczy. Kolejna rzecza jest to ze przed uzyciem producent każe nam wstrzasnac ten lakier dopiero wtedy nie widac tego pomaranczowego koloru(również mam kolor nr 2 złoty). Polecam najpierw zapoznac sie z tym co to znaczy metaliczny oraz z zaleceniami producenta dopiero wtedy wystawiac opinie.

Zawiedzenie

Po ostatnich dość świetnych przeżyciach z Wibo słysząc że wypuszczają lakiery z efektem "chromu/ lustra" nie mogłam się doczekać. Moje czekanie było długie, premiera przesuwana/ niepewna.... A gdy produkt się w końcu pojawił....

Opinia:
Produkt rozprowadza się fatalnie... Gdy użyjemy samego "Metallic" bez innego lakieru jako podkładu potrzeba 4-5 warstw aby nie było prześwitów. Dodatkowo równomierne rozprowadzenie produktu bez smug graniczy z cudem. Efekt lustra który obiecuje nam producent jest tylko na opakowaniu... Kolejnym minusem jest jego pojemność... WIBO serio 5 ml?!?! A dodatkowo cena 12zł w Rossmannie nie polepsza sprawy. Co do trwałości... Jeśli się nie użyje dobrego topu tylko tak na szybko pomaluje bez utrwalacza to max 24h i po lakierze. Zwykłe przejechanie paznokciem i już możemy powiedzieć pa pa naszej "lustrzanej" tafli.

Porada dla nieszczęśników którzy go kupili:
Osobiście udało mi się trochę uratować wygląd tego lakieru.
Baza dowolna, dalej jedna warstwa lakieru i tu do wyboru czerń aby przyciemnić nasz chrom bądź jasny kolor by podkreślić. Następnie 2-3 warstwy "metalica". Jeśli jakimś cudem udało wam się rozłożyć go równomiernie to polecam nałożyć nabłyszczający top. Jeśli tak jak ja skończyliście z niewielkimi smugami i denerwuje was to strasznie matowy top załatwi sprawę.

Podsumowując ocena 0.5/5 w tym 0.5 za chęci i kolor... Nie polecam strata pieniędzy

Brzydki , straszny , blee

Oceniam kolor nr 2 złoty
Lakier jest po prostu brzydki .Kolor pomarańczowy nie ma nic wspólnego ze złotem.Rzadka konsystencja, robią się zacieki , uwidacznia każdą niedoskonałość płytki:(
Sam lakier wytrzymuje raptem 2 godziny po czym schodzi płatami jak folia.
Z top coatem Essie wytrzymuje 1 dzień
Opakowanie ładne , małe i zgrabne. Kolor opakowania mylnie określa zawartość buteleczki. Gdyby lakier wyglądał na paznokciu tak jak efekt na opakowaniu było by super.
Zapłaciłam ponad 12zł i to najgorszy zakup ostatnich czasów.