Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avene, Cicalfate (Antybakteryjny krem regenerujący do skóry podrażnionej)

Avene, Cicalfate (Antybakteryjny krem regenerujący do skóry podrażnionej)

Cena już od 35,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Antybakteryjny krem regenerujący do skóry podrażnionej.
Wskazania: - stany zapalne skóry (liszaje, zajady, popękane usta, trudno gojące się blizny, pieluszkowate zapalenie skóry) oraz podrażnienia po zabiegach dermatologicznych (usuwanie zmian, szwy, elektrokoagulacja) i kosmetycznych (laser; depilacja)
Właściwości: idealny dla wrażliwej skóry niemowląt, dzieci i dorosłych. Woda termalna (45%) koi podrażnienia, siarczan miedzi i siarczan cynku pomagają w ich zapobieganiu dzięki działaniu antybakteryjnemu. Krem zawiera również mikronizowany sukralfat, aktywny składnik wspomagający regenerację tkanek skórnych. Nie zawiera substancji zapachowych i konserwujących.

Oblepiacz

Nie znam się na składach, oceniam samo działanie kosmetyku na mojej skórze. Naczytałam się wielu recenzji, naoglądałam filmików na yt i powiem szczerze, że narobiłam sobie ogromnych nadziei co do tego kremu. Obecnie używam retinoidów, moja skóra jest przesuszona, odwodniona, woła o nawilżenie. Stosowałam różne kremy zarówno apteczne jak i drogeryjne. Wreszcie skusiłam się na to 'cudo', stosowałam sumiennie rano i wieczorem...Cóż mogę powiedzieć po wykończeniu tubki kremu? Że jestem niestety zawiedziona. :( Krem natłuszcza, a nie nawilża. Tworzy lepką powłokę na skórze, coś w stylu parafiny lub gliceryny. Gdy umyję twarz to wcale nie czuję, że miałam wcześniej na niej krem. Nie wiem skąd te zachwyty, bo dla mnie on jest mocno średni. Niestety, ale już do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530981].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój skarb, tylko ten skład...?

Uwielbiam ten krem i nie rozstaję się z nim.

Koi, leczy, regeneruje i odżywia - ale może też zapychać :(

Polecam na wszelkie sytuacje, gdy skóra jest podrażniona i potrzebuje opatrunku.

Opakowanie sterylne i bezpieczne - idealnie 40 ml do kosmetyczki :)

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527076].usefull || 0 }}% pomocna.

na podrażnienia

od kiedy Pani w aptece poleciła mi ten krem na mocno podrażnioną cerę zawsze staram się go mieć. nie wiem co się wtedy stało mojej twarzy ale była cała mocnoooo zaczerwieniona z jeszcze bardziej czerwonymi plackami gdzie niegdzie. cały czas czułam uczucie pieczenia i swędzenia. Twarz wręcz mnie " bolała " . ten krem po trzech ( naprawdę trzech ) użyciach przyniósł wielką ulgę i ukoił moją buzię. Po trzech dnia " czerwoność " zniknęła. Nie uzywam go na co dzień , jest trochę za tłusty jak dla mnie ale jak tylko czuję jakieś delikatne pogorszenia stanu mojej twarzy - użyję dwa razy i wszystko jest w porządku. Także naprawdę działa. polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523666].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

Bardzo dobry

Krem zakupiłam w czasie, gdy moja skóra walczyła z mocnymi skutkami AZS. Sprawdził się całkiem dobrze jak na krem dostępny bez recepty. Moją skórę ukoiły wtedy dopiero sterydy od dermatologa, jednak krem pozostał ze mną już w trakcie doprowadzania mojej twarzy do jako takiego wyglądu.
Krem dawał ukojenie i nawilżał, nie uczulał. Minusem jest to, że pozostawia białą błyszczącą warstwę, ale w czasie skórnej rekonwalescencji myślę, że w domu można sobie na to pozwolić. Warto wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496451].usefull || 0 }}% pomocna.

Najbliższy perfekcji

Cicalfate to krem wielozadaniowy. Ma nawilżyć skórę, chronić ją, regenerować. Wszystko to udaje mu się znakomicie. W dodatku stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Ma lekką żelową konsystencję, tubka ze zwężonym dozownikiem zapobiega dostawaniu się do wewnątrz zanieczyszczeń. Krem można wykorzystać do końca-właśnie dzięki elastyczności opakowania.
Krem jest wydajny, wystarczy wycisnąć odrobinę, by posmarować twarz. Koi wszelkie podrażnienia, jest bezpieczny, nie powoduje wyprysków, a nawet pomaga je redukować, łagodzi stany zapalne. Idealny na każdą porę roku. Sprawdza się jako krem ochronny do ust,
Świetnie działa nałożony na twarz po mechanicznym lub termicznym oczyszczaniu.
Dla cery tłustej, mieszanej, normalnej, suchej. W każdym wieku.
Wart swojej ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469552].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Kupiłam krem skuszona zachwytami na wizażu. Mam cere mieszaną, ostatnio do tego przesuszoną po kwasach i szukałam kremu dobrze nawilżającego. Krem faktycznie nawilżał, suche skórki zniknęły ale strasznie mnie wysypało dużymi, bolesnymi wypryskami. Odstawiłam go na jakis czas po czym znów zaczęłam używać, żeby sie upewnić i to samo. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452452].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie!

Nie wiem skąd ten zachwyt nad tym kremem. Skuszona takimi pozytywnymi recenzjami mimo, że ma w składzie parafinę, zakupiłam zrozpaczona stanem cery i jej wysuszeniem w zimie.
Krem jedna wielka masakra: bieli, nie wchłania się nie pomógł na przesuszenia, nic nie nawilżył. Rano skóra bardzo napieta a co więcej wysypało mnie po nim.
Próbowałam zuzyc jako krem do rąk- ale do tego też sie nie sprawdził.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408051].usefull || 0 }}% pomocna.

Zbawienie dla skóry

Uwielbiam ten krem, łagodzi podrażnienia, wszystkie zmiany szybciej się goją, jest tłusty, czyli to co lubie w pielęgnacji mojej suchej cery. Nie wyobrażam sobie teraz mojej toaletki bez tego kremu. Jest do tego badzo wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404406].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam go :)

Używam go już od bardzo długiego czasu i zawsze mi pomaga. Mam cerę trądzikową, mieszaną i w zimę jest ukojeniem dla mojej skóry.
Po kwasach i innych zabiegach ładnie regeneruje buzię i nawilża.
Zawsze na promocji kupuje większe opakowanie, bo wiem, że zawsze mi się przyda :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377076].usefull || 0 }}% pomocna.

Ratunek.

W zasadzie mogłabym skopiować swoją dzisiejszą recenzję dot Cicaplast LPR i wkleić ją i tutaj, bo są to kremy na równi genialne, skuteczne i bardzo podobne do siebie w działaniu.
Uwielbiam ten krem i zawsze staram się go mieć gdzieś w pogotowiu.
To jeden z tych kosmetyków, które spełniają obietnicę producenta.
Natychmiastowo chłodzi, regeneruje, łagodzi podrażnioną skórę. Pomaga przy alergiach, leczy zaczerwieniony nos, niweluje suche skórki na skórze. Doskonale sprawdzi się przy kuracjach retinolami, kwasami. Po zabiegach złuszczania naskórka mechanicznego, chemicznego, itp. Łagodzi podrażnioną skórę do depilacji, np. wąsika, łuku brwiowego. Przydatny przy oparzeniach, nie tylko posłonecznych. Sprawdza się także zimą. Chroni przed nieprzyjemnym wiatrem, chłodem, mrozem. Skuteczny również dla dzieci.
Zapach neutralny, lekko chłodny. Umieszczony w metalowej tubie, która się nie łamie, a powietrze z zewnątrz nie ucieka do środka produktu. Niestety po mimo tego, że treściwy ( ma konsystencję kremu Nivea) jest średnio wydajny. Można go zakupić w dużej tubie, co jest o wiele bardziej ekonomiczne i średnia wydajność już aż tak bardzo nie daje się we znaki. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331411].usefull || 0 }}% pomocna.