Star Bronzer, Nectar de Gloss [Glossy Lip Nectar]

Star Bronzer, Nectar de Gloss [Glossy Lip Nectar]

Pielęgnacyjny błyszczyk do ust z drobinkami złota ze słoneczniej linii Lancome. Dostępny w trzech podkreślających opaleniznę odcieniach. Dzięki zawartości gliceryny poprawia wygląd wysuszonych słońcem i morską kąpielą ust, pozostawiając na nich blask złotych i miedzianych drobinek. Usta stają się pełne i idealnie odżywione. Delikatny, fascynujący zapach orzecha kokosowego.

Czy ja wiem...

Wszystko fajnie - nawilża, daje połysk, ślicznie pachnie, może odrobinę odżywia. Ale jedna rzecz mnie od niego odpycha - cena. Płacimy głownie za markę. To taka gorsza wersja Juicy Tubes. Miły gadżet dla kogoś, kto nie ma co zrobić z nadmiarem gotówki.

Uroczy

Naprawdę śliczny błyszczyk.Piękine pachnie(dla mnie to kokos,wanilia i troszkę brzoskwinia).Długo utrzymuje się na ustach,ma gęstą,miękka i "balsamowatą" konsystencję,świetnie nawilża a do tego złote drobinki(mam 01) pięknie się mienią subtelnie podkreślając opaleniznę,jak już wspomniano powyżej.Kupiłam w bezcłówce na Okęciu wylatując do Turcji,bardzo miło kojarzy mi się z niezwykle udabnymi wakacjami:D.Na plus trzeba mu zaliczyć dużą pojemność,wygodną i ładną tubkę oraz wysoką wydajność.Jak na mój gust produkt dużo lepszy od Juicy Tubes.Naprawdę polecam-jak dla nie SUPER:)

Miły gadżecik!

Zgadzam się z Neuilly - naprawdę miła rzecz na lato. Zapowiedzi całej serii Star Bronzer widziałam już wcześniej i kusiła mnie diabelsko, szkoda że nie dotarła do nas w całości (ostrzyłam sobie ząbki na ten brązujacy fluid w buteleczce z pompką, ale u nas niet). Kupiłam na pociechę ten blyszczyk (cena mnie tu mile zaskoczyła). Jest milusi - bardzo słodki w smaku i strasznie intensywnie pachnie kokosem, co niekoniecznie uważam za zaletę (jednak ciut mnie mdli, ech). Ale wielbicielkom jadalnych zapachów w kosmetykach na pewno się spodoba :) Moim zdaniem wlaściwości pielegnacyjne, nie są najgorsze, ładnie nawilża usta. Też mam też kolor nr 1, taki jasny, złocisty, z dużą ilością drobinek. Pięknie wygląda na ustach, faktycznie odcienie są wprost stworzone by harmonizować z opalenizną (w moim przypadku uzyskaną w sposób sztuczny, za pomocą samoopalacza, hehe :D). Podoba mi się jeszcze odcień nr 2, może sobie sprawię? :)

Smokey eyes H&M

****

Kolejny kosmetyczny gadżet tego lata . Pyszny gadżet . Błyszczyk jest bardzo słodki i pachnie apetycznie kokosem . Używałam odcienia najjaśniejszego 01 Or Dore - gęsty błyszczyk w kolorze jasnego złota z maleńkimi złotymi drobinkami . Odcień jak dla mnie - naprawdę słoneczny . Na ustach wygląda naprawdę apetycznie . Nie zauważyłam , żeby szczególnie nawilżał usta , ale wydaje mi się , że jest troszkę bardziej gęsty od zwykłych JT . Poużywałam go sobie aż dwa tygodnie - przedwczoraj ktoś mi buchnął na siłowni kosmetyczkę z kosmetykami , a w niej m.in był ten błyszczyk . Jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło , pozostawiłam jak zawsze kosmetyczkę na sekundę - kiedy wróciłam z szatni moje skarby wyparowały z powierzchni ziemi . W głowie się nie mieści . Błyszczyk mi się spodobał [ i chyba nie tylko mi - cholera , nie mogli mi ukraść tylko tego błyszczyka ?! ] , jest taki wakacyjny , ładnie wygląda w duecie z delikatnie opaloną skórą , i apetycznie pachnie . Kokos pod nosem - aż czasami mdli ; D . Z pewnością zakupię ponownie , gdzie tam koniec lata .