Miracle So Magic! Voile Scintillant [Shimmering Body Lotion] (Balsam nawilżający)

Balsam z linii zapachowej So Magic! Lekki, doskonale nawilżający skórę i pokrywający ją mgiełką zapachu. Zawiera małe drobinki rozświetlające ciało.

po prostu pachnie!;P

Nie wymagam od tego balsamu nawilżenia,odżywienia itp . tylko zeby po prostu pachnial i przedluzał zywotność perfumu na skorze.mile zaskoczyly mnie migoczące drobiny ktore swietnie iskrzą w słońcu;]nie kupie ponownie bo nie widze potrzeby wydawania tylu pieniędzy na balsam,ktory zwykle kupuję tanio(wolę te kase stracic na np.dobry podkład;P)ogolnie polecam

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

****

Poniewaz od dluzszego juz czasu z powodzeniem uzywam perfum Miracle So Magic, postanowilam do kompletu dokupic sobie balsam z tej samej linii zapachowej. I co tu duzo mowic, kosmetyk pachnie tak uroczo i rozkosznie jak jego perfumowy odpowiednik :)
Balsam ma konsystencje przypominajaca mi lekko zageszczone mleczko. Wchlania sie blyskawicznie pozostawiajac po sobie nute zapachu i subtelna poswiate na skorze. Rozswietla ja, ale nie tak mocno jak chociazby Silkening Body Lotion Dove. Zwyczajnie ozywia karnacje i sprawia, ze cialo wydaje sie byc jeszcze bardziej atrakcyjne.
Balsam nie walkuje sie, ani nie odciska na ubraniu. Jest to wazne o tyle, iz stosuje go zazwyczaj na wieczorne wyjscia, do ciemnych kreacji, na ktorych widac kazdy, nawet najdrobniejszy meszek.
Na koniec moge dodac tylko, ze balsam szybko sie konczy. 200 ml to naprawde niewiele i chociaz cena nie jest zachecajaca, to prawdopodobnie ponowie zakup ;)

Uzywam tego kosmetyku od pol roku
Ilosc zuzytych opakowan: koncze 1wsze