Pure Mineral Clay Firming Masque

Pure Mineral Clay Firming Masque

Głęboko oczyszczająca maseczka na bazie glinki mineralnej. Napina i ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

szkoda ze juz nie produkują

bardzo ubolewam nad tym, ze nie mogę jej nigdzie kupić. Od kilku lat nie ma jej w sprzedaży a była swietna. Super oczyszczała i ściągała pory ,najlepiej rano przed nałozeniem makijażu, który sie później długo trzymał i nie spływał. Buźka była wygładzona i rozjaśniona. Baaardzo wydajna i po przyzwoitej cenie.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ulubiona

Jedna z najlepszych jkie stosowalam .Przede wszystkim delikatnie oczyszcza i lagodzi podraznienia!!!!!!! Zostala mi resztka ,mimo ze jest juz przeterminowana nie widac tego po niej. Dlaczego przestano ja produkowac???

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Jest świetna.

Dla mnie maseczka idealna. Skóra po jej użyciu staje się czysta, gładziutka, ogólnie wygląda na zdrowszą. Ładnie zamyka rozszerzone pory. Dość dobrze się zmywa. Bardzo wydajny. Zapach jest całkiem przyjemny.
Kosmetyk warty uwagi. Polecam szczególnie osobom o tłustej czy mieszanej cerze.Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

Hmmm... nigdzie nie mogę jej od paru tygodni znaleźć.

Manicure - odwrócony french

mocna rzecz:)

To moja ulubiona gotowa maseczka oczyszczająca. Kończy mi się aktualnie kolejna tuba i na pewno będę się za nią rozglądać.
Ma upiorny kolor, zapach wg mnie bardzo ostry i wybitnie kojarzący mi się z gabinetem ortodonty (ma dokładnie taki zapach jak masa do robienia wycisków stomatologicznych). Zastyga w skorupę. Działanie bardzo dobre, pory skóry oczyszczone, domknięte, skóra napięta, bez uczucia ściągnięcia, uspokojona, bez podrażnień, wyraźnie jaśniejsza. Używam raz na tydzień, czasem rzadziej, bo mam kilka zamienników, ale ona ma stałe miejsce w mojej łazience już od wielu lat.
Opakowanie poręczne i higieniczne. Produkt bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

rewelacja

Maska świetnie oczyszcza(mam cerę mieszaną), rozjaśnia, zamyka pory w strefieT,napina bardziej suche policzki. Stosowana raz w tygodniu,po peelingu(trzymam do wyschnięcia,ok.30 min.) przynosi rewelacyjne efekty.Mój nr 1 mimo bardzo gęstej konsystencji.Tubka wystarcza na bardzo długo.Czasem oczywiście dawałam się skusić na inne, ale żadna jej nie dorównuje.

Używam tego produktu od:zawsze,chyba 10 lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście do 20

Świetna!

Świetna maseczka: bardzo dobrze oszyszcza twarz, skóra jest rozjaśniona, bardziej napięta. Przy regularnym i dłuższym stosowaniu pory są mniejsze, skóra się mniej przetłuszcza. Ja używam jej także na dekolt i szyję: nie podrażnie wrazliwej skóry w tamtych miejscach.
Zawsze trzymam ja długo, aż kompletnie zaschnie: dopiero wtedy zmywam, a efekt jest dużo lepszy. Plusem jest też to, że dobrze się zmywa.

ideał

Od razu zaznaczę, że wszystkie moje zachwyty dotyczą efektów działania tej maseczki nakładanej grubą warstwą i trzymanej aż zaschnie i zacznie porządnie ściągać, co zabiera ok. pół godzinki. Ale warto! przepięknie kondycjonuje skórę : wyostrza i podnosi rysy twarzy, ściąga pory, rozjaśnia cerę i wyrównuje koloryt. Łatwo się zmywa; cera pozostaje matowa, zrelaksowana i optycznie młodsza, znakomicie wchłania serum lub krem. Nie podrażnia skóry jak sporo innych ineralnych masek, a jej świeży zapach przyjemnie odpręża, ale nie drażni oczu.
Zastrzeżenia mam do opakowania (używałam dużych tub) - maska jest gęsta i trudno wyciska się z tuby z ogromną nakrętką (tuba jest "stojąca" - bez sensu, bo maska i tak nie ścieka), więc sporo maseczki zostaje w środku, chyba że rozprujemy opakowanie ... zdecydowanie polecam małe tubki.

dobra

całkiem dobra maseczka, oczyszcza skóre już po pierwszym użyciu widac różnice, pory są oczyszczone, skóra jest gładka, miła w dotyku, jędrniejsza. Całkiem przyzwoita, czego chceić więcej?
ale ja czesto zmieniam maseczki, pewnie kiedyś jeszcze ja kupię ;)
ilość zużytych opakowań: 1

Moze byc

maseczka nie jest zla, napina i oczyszcza skore, chociaz w moim przypadku po jej zmyciu skora mnie lekko piecze i prawie natychmiast sie przetluszcza, chyba jest dla mnie ciut za silna, nie polecam dla wrazliwych skor, lepsza jest maseczka z glinki Avonu (ta szara)

Polecam!

Świetnie oczyszcza i daje efekt pięknej, świeżej skóry. Leczy drobne wypryski i zapobiega pojawieniu się następnych. Zwykle dzień po użyciu ktoś mnie pyta, co ja robię, że mam taką ładną skórę!
Właśnie kupiłam drugie opakowanie, choć opakowanie jest super wydajne i niedrogie. Tym razem kosztowała 15.99 + mydełko w płynie gratis.

ulubiona

najlepsza maseczka jaka w zyciu mialam! skuteczna - a to chyba najwazniejsze. po jej regularnym uzywaniu pory staja sie mniej widoczne, twarz jest oczyszczona i ma wyrownany kolor. zapobiega rowniez postawaniu kolejnych wypryskow. bardzo dobra i szalenie wydajna. polecam.

Używam tego kosmetyku od: roku
ilość zużytych opakowań: ciagle jedno :)

polecam

Jedna z fajniejszych maseczek o dzialaniu oczyszczajacym i sciagjacym. Skora jest ladnie zmatowiona, pory zamkniete, nie ma sie uczucia przesuszenia. Ladnie pachnie i dobrze sie zmywa. Przy regularnym stosowaniu naprawde dziala! Polecam.