AA, AA Face AquaIce, Krem na dzień z filtrem UV do cery normalnej i mieszanej

AA, AA Face AquaIce, Krem na dzień z filtrem UV do cery normalnej i mieszanej

Krem zapewnia błyskawiczny i długotrwały efekt nawilżenia. Lekka, nietłusta konsystencja preparatu gwarantuje wysoki komfort stosowania. Sebaryl kompleks, zawierający wyciąg z drożdży, witaminy z grupy B, kofeinę oraz sól cynku reguluje aktywność gruczołów łojowych, działa matująco i oczyszczająco. Przy regularnym stosowaniu skóra w widoczny sposób staje się wygładzona i zregenerowana, wzrasta jej jędrność i elastyczność.

bez rewelacji

Plusy
-lekka konsystencja
-przyjemny zapach
-bardzo wydajny
-efekt lekkiego nawilżenia skóry
-bardzo szybko się wchłania

Minusy
- nie zauważyłam działania matującego
-długotrwałe stosowanie spowodowało podrażnienie skóry, mimo że nigdy nie miałam wrażliwej

niestety minusy są zbyt poważne i jak dla mnie zdyskwalifikowały ten kosmetykUżywam tego produktu od:przez kilka miesięcy

spoko

Zaznaczam, że mam wersje do suchej skóry, jestem zadowolona z tego kremu. Przyjemnie pachnie, ma dobra lekka konsystencje, dobrze nawilza skore.
Uzywam go rowniez na noc, lecz ranem skora juz jest troszke sciagnieta, wiec trzeba uzyc ponownie. Ogolnie to polecam, tylko nie na noc.

Używam tego produktu od:wakacji

doskonały!

pierwszy krem, który naprawdę daje świetne efekty. nawilża i matuje, naprawde koi. skóra staje się miękka i aksamitna. niska cena sprawia, ze kosmetyk jest dostepny na każdą kieszeń. przyjazny skórze, nie zapycha jej.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie 2, zaraz następne

Makijaż MaxFactor

bardzo lubię

Świetna leciutka konsystencja, fajnie nawilża i nie zapycha, ma ładny delikatny zapaszek. Naprawdę dobry nawilżacz do cery mieszanej, nie sprawia, że wyskakują niespodzianki jak to niektóre kremy zapychacze. Polecam bardzo dziewczynom, które potrzebują nawilżenia, a boją sie zapychania.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Dobry

Oto przykład jak tani, polski kosmetyk może być naprawdę dobry. Mam cerę mieszaną i potrzebowałam na dzień jakiegoś lekkiego kremu nawilżającego. Padło na AA. Jestem ogólnie zadowolona. Ładny, delikatny zapach, nie uczula, nie pozostawia tłustego filmu. Jakiś specjalnych działań matujących nie zauważyłam, ale skóra po nałożeniu nie błyszczy się bardziej niż przed, więc jest ok:). Nadaje się pod makijaż. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to te filtry, mianowicie nie jest opisana dokładnie ich wyskość, więc nie wierzę im do końca;).
Naprawdę porządny kremik. właściwie to nawet 3,5 gwiazdki:)
Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

świeży:)

Świeży zapach, w miarę lekka konsystencja (łatwo sie rozprowadza), do tego łatwo rozprowadzić na nim zbyt suchy czasem podkład. Bardzo dobrze jak dla mnie nawilża.
Opakowanie plastykowe - rewelacja!!

Używam tego produktu od: 4miesięcy

poezja :)

nie zgodzę się z poprzedniczkami...
krem świeżo pachnie, plus świetnie nawilża :) matuje (fakt że krótko ale mi wystarczył na 3-4h). używałam go wiosną i latem a to prawdziwy sprawdzian dla kremu - w największe upały zdał go ;) mam cerę mieszaną - kremik elegancko ją nawilża (po posmarowaniu się rano skóra była miła w dotyku do wieczora...), różowi i wygładza :)
nic się nie lepi, nie błyszczy, i najważniejsze - NIE daje uczucia ściągnięcia :D którego nienawidzę szczególnie na policzkach! ma wydajną konsystencję (jeden "kleks" na całą twarz i szyję), delikatnie chłodzi i co dla mnie ważne - nie jest półtłusty jak wiele kremów nawilżających.. kiedyś do niego wrócę, na razie testuję dalej kremy AA ;)

Używam tego produktu: przez 3 mce

a ja jestem zadowolona;-)

Zdziwilo mnie troche tyle negatywnych recenzji, wiec wpisuje swoja.

Moim zdaniem krem jest swietny. Po nalożeniu daje przyjemne uczucie lekkiego chlodu, natomiast po wchlonieciu skora jest przyjemnie matowa, napieta i gladka w dotyku.
Mam cere mieszana i oprocz tradziku nie mam wiekszych problemow ze skora, nie zauwazylam w każdym razie żadnych negatywnych skutków stosowania tego kremu.
Zdecydowanie polecam

EDIT: Konczylam opakowanie kremu gdy nadeszly piersze jesienne chłody i zauważyłam, ze juz tak dobrze sobie ten krem nie radzi. Moja skora domaga sie teraz silniejszego nawilzenia i po AquaIce była nieprzyjemnie ściągnięta i niewystarczająco odżywiona.
Ale nadal uważam, ze krem jest bardzo dobry dla mojej cery i na pewno wroce do niego w przyszle lato.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni

nie najlepiej ;/

Kremik jest nienajlepszy, jestem bardzo rozczarowana nim. Krem nie nadaje się pod makijaż, podkład źle się rozprowadza i muszę na kilka minut wcześniej nałożyć krem aby potem podkład równomiernie się nałożył. Długo się wchłania.Słabo nawilża. Efektu matowienia nie zauważyłam nawet chwilowego. Choć nie o to mi chodziło. Chciałam czegoś co dobrze nawilży i nie obciąży skóry. No i nie doczekałam się. Nie jestem zadowolona no i kolejny krem który zamiast na dzień używam tylko na noc.

Nie polecam.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Nie polecam

Nie polecam tego kremu, ponieważ nie spełnia żadnych obietnic producenta. Ma lekką konsystencję, lecz twarz szybko zaczynała się błyszczeć. Nie nawilża ani nie uelastycznia skóry. Po dłuższym czasie wręcz wysusza. Plusów oprócz miłej konsystencji w zasadzie więcej nie widzę. W związku z tym NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: jedno (resztka wylądowała w koszu)

Średniak

Opis wyglądał pięknie, pomyślałam, że ten krem jest zdecydowanie dla mnie i...chyba się pomyliłam. Oczywiście spełnia swoje funkcje, ale nie jest rewelacyjny. Mam wrażenie tłustej skóry, a po kilku godzinach robi się sucha, a przecież nie o to chodzi.
Trochę się zawiodłam.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

OK, ale bez rewelacji

Jeszcze nie znalazłam idealnego kremu matującego dla mnie. Po pierwszym użyciu zazwyczaj działają, a potem skóra już przestaje reagować. W tym przypadku było podobnie..
Taki to dość przyjemny krem. Lekki, ładnie pachnie, troche matowi i tyle. Są gorsze i są trochę lepsze.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go