Oriflame, Swedish Care, Mattifying Day Lotion SPF8 (emulsja matująca na dzień do cery tłustej)

Oczyszcza skórę i reguluje jej funkcje, przywracając równowagę za pomocą minerałów. Filtry SPF 8 chronią skórę przed szkodliwym wpływem środowiska.

Dobre wspomnienia

Miałam ten krem parę miesięcy temu i oceniam go jako dobry. Naprawdę szybko się wchłaniał, matował całkiem przyzwoicie, nie pamiętam na jak długo, ale mam generalnie szybko przetłuszczającą się skórę i myślę, że u osób z nieco mniej problematyczną w tej kwestii cerą, mógłby się sprawdzić lepiej niż u mnie. Poza tym efekt nawilżenia również oceniam dość wysoko, ale raczej do tego kremu nie wrócę, bo mam już prawie 24 lata i czas przerzucić się na preparaty z wyższym filtrem i lepiej nawilżające. Jednak osobom młodszym, o tłustej cerze naprawdę polecam.

im dłużej tym gorzej

trudna sprawa. na początku jest miło. delikatna konsystencja, sympatyczny zapach, mat ok. ale im dłużej stosowałam, tym było gorzej - cera się potwornie wusyszała. myślę, że jest to niestety standardowy problem matującyh specyfików, których już od roku nie stosuję i tak jest lepiej. jeśli ktoś lubi matowanie to jest to emulsja całkiem całkiem, o ile nie ma się problemów z wysuszaniem. a zapowiadało się tak dobrze.