Anti Acne, Korektor antybakteryjny z zielonym pigmentem

Anti Acne, Korektor antybakteryjny z zielonym pigmentem

Ma działanie poprawiające koloryt, przeciwbakteryjne; polecany do skóry trądzikowej; aktywne składniki: kwas salicylowy, glukonian cynku, alantoina, witamina E.

nie działa

nie kryje
nie niweluje/ maskuje zaczerwień
nie wysusza wyprysków

po prostu nie działa

jest wydajny

kupiłam ok rok temu, przetestowałam kilkanaście razy, nie sprawdził się więc leży i się kurzy

Używam tego produktu od:rok(nie używam już)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dobry

Produkt dobrze maskuje niestety cały efekt zależy od stanu cery oraz umiejętności w jego nakładaniu. Jak dla mnie bardzo dobry właśnie dzieki dość rzadkiej konsystencj- nie daje sztucznego efekty plamek na twarzy. Przy niewielkich problemach skórnych napewno sie sprawdzi. Plus za wydajność.

dobrze kryje

Trochę go juz używam. Dobrze kryje niespodziewane niespodzianki. Ja najpierw używam tego korektora a potem korektora cielistego lub pudru transparentnego.
Jestem zadowolona gdyż naprawde wysusza wypryski - i małe i duże.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Cellulit mity

nie jest źle

Kupiłam ten produkt ze względu na zielony pigment, z nadzieją, ze skutecznie zatuszuje zaczerwienienia i krostki. Uczucia mam mieszane, bo tak do końca nie maskuje, jednak przyznam, ze łagodzi intensywność zaczerwienienia i po przykryciu cery odrobiną pudru jest ok. Ponadto jest bardzo wydajny, nie trzeba go dużo nakładać, mi starcza na bardzo długo.

Klapa

Kupilam oczywiscie ze wzgledu na zielony pigment, łudzac sie ze bedzie tuszowal zaczerwienienia i krostki. I niestety zupelnie sie nie sprawdzil;/ Jak juz wspomnialy poprzedniczki znika gdy naklada sie podklad i ma dziwna konsystencje. Po co komu taki korektor? Gojenia wypryskow tez nie zauwazylam. Kiepski produkt.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:wciaz 1

Nie dla mnie

Tak naprawde to nie nadaje sie do tyszowania wypryskow. Minimalnie tonuje zaczerwienienia i podczas nakladania podkladu, poprostu znika. Nie spelnia rowniez swoich wlasciwosci antybakteryjnych. Kupilam tubke jako wynalazek i jestem rozczarowana.

nieporozumienie

Kupiłam go ze względu na naczynka-- wiem wiem, nie taka jest jego rola. Na pewno wysusza, zauważyłam to po policzkach. Nieporozumieniem jest jego stosowanie--nałożenie na niego fluidu jak jest w instrukcjii powoduje, ze nie ma po nim ani śladu-- po prostu ściera się. I na pewno słabo kryje. Kupiłam go za niecałe 10 zł i wymecze tubke do konca.

Po prostu dobry.

Bardzo dobry korektor, który dzięki zielonemu pigmentowi skutecznie tuszuje zaczerwienienia. Dodatkowo antybakteryjna formuła jednocześnie redukuje i wysusza wypryski oraz pryszcze.
Produkt jest bardzo wydajny, gdyż jest gęsty i posiada bardzo skondensowane barwne pigmenty.
Nie używałbym go jednak samego, może ewentualnie na noc, by wspomóc kurację przecwitradzikową przy nowych wypryskach. Osobiście używam go jednak z fluidem Lirene Dermoprogram City Matt w odcieniu naturalnym, co w efekcie daje mi zdrowo wyglądającą skórę, ale również-co dla mnie, faceta, jest nbajważniejsze-naturalny wygląd.

Mieszane uczucia =]

hmmm ten korektor faktycznie slabo kryje, ale ja go stosuje razem z podkladem z tej samej serii i jest o wiele lepiej ... ponadto bardzo dobrze sie sprawdza na noc- wysusza dany wypryski rano juz pozostaje tylko strupek ;] Mozna go rowniez stosowac na przebarwienia na wieksza powierzchnie skkory i tez daje to dobre efekty.

Bubel

Kupiłam go zachęcona zielonym pigmentem i owszem, jest zielony. Niestety to jego jedyna zaleta. Przede wszystkim korektor ten jest zbyt rzadki, by go precyzyjnie nałożyć. Minimalnie niweluje zaczerwienienie, ale żadnego wyprysku nie zakryje, nawet tego najmniejszego. Stosowałąm go więc jako preparat puktowy na noc i czasem na dzień, ale tu też się nie sprawdził - wypryski nic sobie z niego nie robiły. Dla mnie to bubel i wyrzucone pieniądze.