Idea 25, Citrobiotic, Antyrodnikowa pianka do mycia i demakijażu twarzy

Idea 25, Citrobiotic, Antyrodnikowa pianka do mycia i demakijażu twarzy

Delikatna i lekka pianka do codziennego oczyszczania twarzy i do demakijażu. Nadaje się do każdego typu skóry, nawet do cery trądzikowej. Zawiera łagodne substancje myjące, ekstrakt z pestek i białej skórki grejpfruta oraz wyciągi ziołowe. Pianka ma działanie antybakteryjne, kojące, odblokowuje pory i dobrze nawilża. Łagodzi podrażnienia i zapobiega powstawaniu pryszczy.

Faktycznie cera po umyciu staje się nawilżona, elastyczna, dświeżona i wygładzona.Dobrze sobie radzi ze zmyciem makijażu, szczególnie oczu, nie podrażaniając ich. Wygodna forma pianki sprawia ze jest wydajna.

produkt bez wad!

Jestem pod wrażeniem działania tej pianki. Z reguły nie używam tego typu kosmetyków, ale z ciekawości wypróbowałam i faktycznie przekonałam się do częstego sięgania po piankowy demakijaż.

+ Działanie - łagodnie oczyszcza zmęczoną skórę z demakijażu; nie ściąga jej, nie powoduje podrażnień, ani uczulenia. Poprawia koloryt skóry, działając rozjaśniająco na twarz. Skóra ładnie się mieni, ale nie jest tłusta, to jest duży PLUS!

+ Wydajność - produkt mam od miesiąca, a nie zużyłam nawet połowy. Używam ją kilka razy w tygodniu na dosyć mocny makijaż i sprawdza się rewelacyjnie!

+ Cena - jest całkiem przystępna, uzasadniona, nie za wysoka, moim zdaniem ok!

+ Zapach - intensywnie pachnie przez co komfort podczas demakijażu jest znacznie większy;

+ Konsystencja - delikatna, jak jedwab! Nie wysusza skóry, lecz delikatnie ją natłuszcza, nawilża!

Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze opakowanie

zdecydowanie kwc!!!

Same plusy:

- nie podrażnia mojej naczynkowej cery, a wręcz przeciwnie - uspokaja ją
- jest to przede wszystkim kosmetyk bez sls, więc wszysto na ten temat....
- nie ściąga skóry
- bardzo wydajna

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

prawie ideał

Trafiłam na niego przypadkiem. Używam kilka razy dziennie od 2 miesięcy - zdecydowanie jest wydajny. Nie podrażnia, lekko rozjaśnia skórę. Działa najlepiej na wcześniej oczyszczoną mleczkiem buzię. Odkryłam to dość niedawno, niestety pod koniec opakowania... ale efekty są - twarz wygląda świeżo i promiennie. Wydaje mi się też, że zmniejsza zaczerwienienia. Jeśli go znów dostanę - kupię na pewno :)

A na mnie nie działa ?

Pianka działa na moją skóre jak kazdy inny żel - nic nie robi.
cudem jest ją dostac w sklepie, kupilam na allegro. Pierwszy raz wydałam 30 zł na zel do twarzy w nadziei ze moje syfki z twarzy znikną.
Ale nic z tego,
Pianka nie podrażnia, z resztą mnie nic nie podrażnia.
No i nie działa.

Pryszcze jak są tak były, musze radzic sobie z nimi w inny sposob.
I z wydajnoscia tez nie jest najlepiej, mam ją od dwóch miesięcy i zeszło juz jej 2/3.
Pachnie bardzo grejftutowo, a tego owocu na dodatek nie znoszę.
Nie polubiłam.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:2/3

świetna i super wydajna

Zakochałam sie w tej piance, pięknie pachnie, nie ściąga skóry, nie wysusza nie podrażnia a przy tym jest super wydajna, właśnie jestem na ukończeniu pierwszego opakowania, które uzywałam od ponad 5 miesięcy dwa razy dziennie, ale na pewno kupię nastepne. Przy takiej wydajności cena przestaje wydawac się zbyt duża.

Używam tego produktu od: ponad 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Super produkt!

Pianka idealnie zmywa makijaż, oczyszcza, nie wysusza, skóra nie jest nieprzyjemnie napięta, przez swoją konsystencję wydajna, i cena uważam też jest ok, najgorzej idzie jej z tuszem ale nie mam o to całkowicie pretensji
ciesze się że ją odkryłam i odstawiłam inne żele do cery trądzikowej, ta śmiało i z powodzeniem je zastępuje

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

KWC! KWC!

Dla tej pianki zdradzilam moj ulubiony zel doi mycia wrazliwej paszczy Nivei i chyba na jakis czas pozostane przy tym. Jest swietny: nie wysusza, nie podraznia, swietnie oczyszcza, odswieza i jak cala seria pieknie pachnie grejpfrutem :) Moj TZ takze myje nia swoja paszcze i na jego tlustej cerze pianka rowniez swietnie sie sprawdza. Zarzuty, ze cena jest za wysoka, uwazam za calkowicie nieuzasadnione - 25 zl to nie majatek, zwlaszcza ze ta pianka jest dziko wydajna, u mnie od miesiaca uzywaja jej dwie osoby (!) i ledwo cokolwiek ubylo.

bardzo dobra

Świetna pianka do oczyszczania buzi. Nie podrażnia, wszystko zmywa (też filtry), ślicznie pachnie i jest wydajna. W składzie brak SLSów. Produkt jakościowo zasługuje na 5 gwiazdek, ale ja mu odejmuję jedną ze względu na cenę. Jest zdecydowanie za wysoka. Nie wiem jaka jest cena producenta, ale w drogeriach widziałam ją nawet za 28 zł. To dużo za dużo.

Świetna pianka

Bardzo lubię tę piankę. Czuję po niej, że mam umytą twarz. Nie wysusza, nie podrażnia, po umyciu ma się wrażenie, że buzia jest napięta. Konsystencja tej pianki jest w odczuciu aksamitna. Nieprzyzwoicie wydajna. Polecam! Świetny zestaw z tonikiem z tej samej serii.

świetna

Generalnie do zmywania twarzy używam mleczka i toniku, pianke też sobie inaczej wyobrażałąm. Nie wiedziałąm, że potrzebna jest do niej woda ;)
No, ale to podobno lepiej - co jakis czas zmieniac kosmetyki...
Opakowanie przecietnej urody, zato z bardzo wygodnym dozownikiem. Przyjemny, cytrusowy zapach, swietna wydajnośc. Pianka jest bardzo lekka, dobrze sie rozsmarowuje, szybko zmywa. nie podrażnia, nie wysusza.
PS: edytuję, bo moja sympatia do niej wzrosła. ostatnio częsciej nakłądałam na twarz tapetę, a ta pianka doskonale sobie radziął z miksem puder-podkład! Oszczędziła mi sporo czasu...i wacików ;) Płyn stosowałam tylko do demakijazu oczu...

ulubiona pianka :)

Jedyny, oprócz oliwki dla dzieci, specyfik po którym nie szczypią mnie oczy. Nawet Physiogel doprowadzał mnie do szału. A tu prosze. Pianka choć taka niepozorna z wyglądu czyni cuda. Ładnie zmywa makijaż, twarz jest świeza, dokładnie oczyszczona. Miły zapach. tylko ciężko ją dostac.

lubię

Uwielbiam myc buzie piankami. Za to Citrobiotic ma ode mnie plusa juz na dzien dobry :) Drugi plus za przyjemnosc stosowania - faktycznie, po umyciu czuje na twarzy (mam tlusta cere) lekko tlustawa powloke, ktora poczatkowo mi przeszkadzala, ale szybko zorientowalam sie, ze wystarczy wytrzec buzie recznikiem i po problemie, a buzia przynajmniej nie jest sciagnieta. Poza tym pianka jest delikatna, miekka, delikatnie pachnie, po prostu przyjemnie sie nia mazia gębusie :) Trzeci plus za to, ze dokladnie oczyszcza skore i generalnie ma na nia dobry wplyw (nie zatyka porow, nie wysusza, nie wyskakuja po jej uzyciu niespodzianki). Czwarty plus za to, ze jest to dobry, polski produkt za przystepna cene i w calkiem estetycznym opakowaniu.