L`Oreal Professionnel, Solar (satynowy olejek do włosów)

L`Oreal Professionnel, Solar (satynowy olejek do włosów)

Olejek został stworzony, aby odżywić włosy i chronić je przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, chloru, wody morskiej. Dzięki niemu włosy są zdrowe, błyszczące i w dobrej kondycji. Olejek nadaje włosom połysk. Zawiera filtry UV, witaminę E. Produkt można stosować przed, w trakcie lub po ekspozycji na słońcu.

Cena: 40 zł / 50 ml

Brzoskwinka :))

Uwielbiam ten olejek za jego brzoskwiniowy zapach, który jak tylko poczuje odrazu przypomina mi sie letni gorący, sloneczny dzień ;-) Jeśli chodzi o jego własciowosci pielegnacyjne i ochronne sprawdza sie na 4+ czyli 4 gwiazdki.Uzywałam go praktycznie całe lato w każdy upalny dzień więc nie wiem jak wloski wyglądałyby bez niego:-) ale dzieki olejkowi wloski nie zostały zniszczone przez słońce tak wiec chyba sie sprawdza;-)? 1 gwiazdeczke odejmuje za jego niską wydajność:( Dobrze,ze to produkt raczej sezonowy wiec raz na rok mozna sie wykosztowac.

Używam tego produktu od: całe lato

mało wydajny

Ładne opakowanie, wygodna aplikacja. Wspaniały, brzoskwiniowy zapach. Razem z duetem szampon-maska - sprawdził sie w czasie wakacji. Trudno mi powiedzieć, jak wygladałyby włosy bez niego, ale po 2 tygodniach nie są zniszczone. Natomiast obnizam ocenę za małą objetośc i słabą wydajnośc - starczył mi dokładnie na tydzień, przy włosach trochę za ramiona.

Używam tego produktu od:tygodnia

świetny

Olejek jak najbardziej spełnia swoje zadanie, włosy po tegorocznym plażowaniu, są ładne i nie wysuszone. Co do przyjemności użytkowania, lepiej byłoby, gdyby preparat rozpylał się na włosach, trochę trudno było mi go nanieść (mam włosy za ramiona) tzn. miałam wrażenie, że w niektórych miejscach włosy były kapiące od tłuszczu, w innym "nie dotknięte" olejkiem. Wolę wprawdzie preparaty, które można nanieść na włosy w trakcie opalania, bez konieczności mycia rąk, tutaj tak się oczywiście nie da. Ale to tylko taka mała uwaga. Polecam z uwagi na działanie, a to przecież chodzi:)

Używam tego produktu od:lipiec/sierpień

depilacja bikini rodzaje

Rozczarowana

Używałam systematycznie i zużyłam całą buteleczkę podczas dziesięciu dni nad morzem. I póki miałam go na włosach były błyszczące i absolutnie nie wysuszone. Fakt trudno go rozprowadzić na długich włosach, ale systematycznie to robilam:) Mam naturalnie ciemne, lekko kręcone włosy, strasznie wymagające i wredne. Po powrocie są przesuszone także od paru dni kuruję je maskami Kerastase i domowymi metodami. Dodam, że opalałam się w opasce stąd włosy częściowo przykryte, ale woda morska i upał zrobiły swoje. Przede mną podróż do Andaluzji i...chyba muszę kupić co innego do ochrony moich nadwrażliwych włosów:(.
Dodam, że olejek ma bardzo ale to bardzo przyjemny zapach:)

Używam tego produktu od:Starczył na dziesięć dni.
Ilość zużytych opakowań:Jedno.

dobry kosmetyk

używałam tego kosmetyku przez całe wakacje w zeszłym roku: zapach piekny, tworzy fajną mgiełke na włosach, faktycznie chroni włosy, ma tylko jedną wadę : dość trudno rozpylić go na włosach, jest mało wydajny, ale ogólnie jest ok!!!!!!!!!
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1 ...
Recenzja: ...

Kupiłam olejek przypadkowo, prawdę mówiąc nie mam doświadczenia z tego typu kosmetykami - jest to mój drugi preparat do włosów z filtrem (wcześniej używałam Nivei). Kosmetyk zamknięto w 50-cio ml buteleczce z atomizerem. Olejek ma przepiękny zapach - świeży, owocowy. Na włosach utrzymuje się dosyć długo. Delikatnie je wygładza, nabłyszcza. I przede wszystkim - nie obciąża! Włosy są lekkie, puszyste, ładnie się układają. Rozpylałam go zarówno na suche jak i na morke włosy. Bardzo dobrze się spisuje w porze letniej kiedy to włosy są wystawiane niemalże codziennie na działanie słońca. Po raz pierwszy po wakacjach nie mam wysuszonych ani zniszczonych włosów! :) Są gładkie, miękkie, błyszczą naturalnym blaskiem. Jednak jest jedna wada, i za to odejmuję jedną gwiazdkę. Mianowicie jest niewydajny, szczególnie jeśli ktoś ma długie włosy jak ja. Nie wiem czy kupię ponownie, chociaż olejek jest naprawdę dobry. Będę testowała dalej, a nuż trafi mi się coś lepszego :)

fajny :) nad morze;)

Bardzo ciekawa rzecz w czasie pobytu nad morzem- szczegolnie jesli ktos lubi czeste kapiele morskie.
Balam sie ze bede miala znow siano na glowie , po kapielach (i to wcale nie w morzu martwym , ani tez nie w naszym "czystym" baltyku).Bo tak zazwyczaj mam - to samo tyczy sie kapieli w basenach(oczywiscie nie chlorowanych- tylko solonych- coz taka maniera panuje w krajach srodziemnomorskich - aby konserwowac i oczyszczac baseny sola)
Wracajac do kosmetyku- wlosy nie starcily blasku, kolor nie splowial na sloncu( a farbowalam doslownie na dniach)koncowki nie rozdwajaja sie nadmiernie.
Mysle , ze sprawdzil sie w swojej roli.
Fakt, ze zuzylam buteleczke po 5 dniach- ale mam wlody do pasa i namietnie je traktowalam tym specyfikiem.