Naturals, Brzoskwiniowy krem nawiżający z dodatkiem kiełków pszenicy

Naturals, Brzoskwiniowy krem nawiżający z dodatkiem kiełków pszenicy

Nawilżający krem do twarzy o zapachu brzoskwiniowym z dodatkiem kiełków pszenicy. Ma przyjemną konsystencję, średnio się wchłania. Jest za to bardzo wydajny.

Cena: 18,90 zł / 125 ml

Dla suchej skory-idealny

Od razu zaznacze,ze ja nie lubie kremow,ktore wchlaniaja sie do matu.Mam skore sucha,czesto sciagnieta i takich kosmetykow nie stosuje.Szkoda,ze ten krem zostal wycofany,bo byl mega przyjemny.Delikatny,fajnie nawilzal i ciutke natluszczal.Przeslicznie pachnial.Uzywalam go co prawda jako 16 letnia dziewczynka,ale mimo wszytko chetnie bym do niego wrocila.Szkoda,ze juz wycofany....

Używam tego produktu od: oj dawno temu

i tak i nie, ale zapach mistrzostwo:)

Krem kupiłam bo polecała mi go kosmetyczka, której zdaniem cera młodej dziewczyny nie ma prawa mieć zaskórników a jej podstawą jest nawilżenie.
Jego największym atutem był zapach- tak smakowity, że tylko czekałam by znów go użyć.
Konsystencja średnio gęsta, przyjemna.
Nawilżenie było w sam raz, niestety na dłuższą metę pory były zapchane więc zaprzestałam stosowania. Cena w sam raz.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

;)

Oj dziwi mnie aż tyle złych opinii na jego temat. Świetny krem- wprawdzie mógłby troszkę lepiej nawilżać,ale był ok. Skóra była bardzo miękka, gładka. Krem szybko się wchłania, jest wydajny i przepięęęęęknie pachnie ;). Na dodatek jest niedrogi i ma ładne opakowanie.

Używam tego produktu od:6 lat
Ilość zużytych opakowań:2-3

Avon Mark - relacja

Tragedia

tak jak cala seria naturals byl dosc tani i wydajny poza tym ladnie pachnial,ale co z tego skoro dalsza czesc to same wady
przede wszystkim w ogole sie nie wchlanial i sie walkolwal
cale szczescie,ze juz go nie ma
pewnie nikt nie kupowal

nie polecam

Używam tego produktu od:dawno

ale to był koszmar

Był koszmar i koszmar się skończył. Jedynie ładnie pachniał, ale pozostawił po sobie i tak niesmak:

- nie wchłaniał się

- podrazniał

- twrzył tłusta powłokę

Używam tego produktu od z 6 lat temu:
Ilość zużytych opakowań: 1 jako balsam

beznadzieja :(

Jedyny plus tego kremu to ladny zapach. Konsystencja srednia-raczej poltlusta, wchlania sie tez srednio. Oprocz tego nie ma zadnych specjalnych wlasciwosci i prawda jest taka ze nadaje sie dla nastolatek. Na pewno dziewczyny powyzej 18 roku zycia nie powinny uzywac go jako kremu na dzien. Nalozona grubsza warstwa na noc sprawdza sie w roli nawlizajacej maseczki.

KREM - CUDO !!!

Jestem od lat fanka tego kremu. Tani, pięknie pachnie, świetnie się wchłania (ale mam już 37 lat) a skóra jest po nim gładziutka... Oby był w sprzedaży ZAWSZE :)

hmm

Fajna konsystenca, miły zapach, jednak podobnie jak winogronowy, nic poza zapachem w sobie nie ma, kiepsko się wchłania, nie nawilża... Zakup raczej nietrafiony, chociaż kiedyś chyba był lepszy.

tylko piękny zapach

Ani na noc (rano uczucie ściągnięcia), ani na dzień (no... w ostateczności). Nic dobrego nie robi skórze, a raczej szkodzi. Lepiej nie stosować na twarz, chyba że "raz na ruski rok";) Ma tylko piękny zapach i świetną konsystencję, że bardziej zachęca do skonsumowania. Jednym słowem apetyczny -lecz nie dla cery.

ilość zużytych opakowań: aż 2: pierwsze na początku jego istnienia, a potem nie potrzebnie dałam mu szansę po latach:(

dawno temu

Ten kremik używałam parę lat temu - gdy byłam młoda i głupia ( teraz już tylko młoda :)) i wydawało mi się, że zapach wystarczy. Rzeczywiście - ślicznie pachniał jogurtem brzoskwiniowym - nakładanie go było przyjemnością. Co do właściwości - to w mojej pamięci nie zapisał się na plus czy minus - nawilżał i tyle. Pewnego dnia jednak kupiłam opakowanie, które - mimo, że miało prawidłową date ważności - zawierało smierdzący krem. Nie brzoskwinia, niestety, jakiś tłuszczyk raczej...Zraziłam się, krem poszedł do pięt. Potem jeszcze kosmetyczka odradzała mi kremy Avonu...i więcej do nich nie wróciłam. Natomiasr moja koleżanka nadal używa krem brzoskwiniowy ( ma cerę tłustą ) - i bardzo go sobie chwali.

Nic takiego

Bardzo przecietny, malo nawilza i trudno nalozyc makijaz. Moge go uzywac tylko na noc i to tylko od czasu do czasu, jak mam ochote na jednodniowa "odskocznie" od innego kremu. Naprawde nic specjalnego.

Najlepszy z serii

Najlepszy z serii Naturals, skóra się po nim nie świeci (jak po kremie z miodem i mlekiem), a czuje się po nim komfortowo. Dobry pod podkład. Jednak nie kupię go więcej, bo szukam czegoś bardziej dostsowanego do potrzeb mojej skóry :).