Nivea Visage, Soin Bonne Mine (krem brązujący do twarzy)

Nivea Visage, Soin Bonne Mine (krem brązujący do twarzy)

Krem delikatnie brązujący Nivea Visage o lekkiej konsystencji intensywnie nawilża skórę, jednocześnie nadając jej naturalny, delikatny odcień opalenizny.
*delikatna i lekka formuła kremu wzbogacona olejkiem jojoba intensywnie nawilża skórę przez cały dzień
*dzięki zawartości składnika brązującego krem równomiernie rozświetla skórę, nadając jej stopniowo,dzień po dniu, naturalną, delikatną opaleniznę
*dodatkowo specjalna kombinacja filtrów UVA/UVB z witaminą E skutecznie chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych
*już po 2 tygodniach cera staje się bardziej promienna i wyjątkowo gładka
*do każdego typu skóry

Skład: Aqua, glycerin, polyglyceryl-3 methylglucose distearate, cyclomethicone, dixydroxyacetone, myristhyl myristate, ethylhexyl methoxycinnamate, cetyl alcohol, c12-15 alkyl banzoate, dicaprylyl carbonate, dimethicone, simmondsia chinesis, tocopheryl acatate, butyl methoxydibenzoylmenthane, butylene glycol, xanthan gum, trisodium ecta,citric acid, bht, phenoxy ethanol, parfum

Cena: 20 zł / 50 ml

średnio udany

bardzo podoba mi się ten kremik . w końcu moja buzia nie jest taka szarawa , ma zdrowy koloryt . myśle , że jest bardziej promienna , wyglada tez na delikatnie opaloną . plusem są tez filtry uv , chociaż zapewne niskie , to jedyny krem brązujący z jaimikolwiek filtrami , jaki znam . nawilża całkiem dobrze . używam raz dziennie . minusem jest mała dostępność - widzę go tylko w rossmannie . płacę tam ok 19 zł .
odejmuję gwiazdkę , za to , że mnie zapycha . od kiedy go zaczęlam używać , miałam problemy z pryszczami , od paru dni nie używam go i buzia zdecydowanie wygładziła się .
ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

mały plusik

Kupiłam ten krem z ciekawości bo łasa jestem na jakiekolwiek kremy brązujące do twarzy no i cóż spodziewałam się czegoś więcej.Oczywiście ładnie pachnie,fajna konsystencja i opakowanie ,buzia po nim jest gładziutka,miła w dotyku hrhr,czuć nawilżanie ale z tym brązowieniem nie do końca fajnie.Efekt można uzyskać po 2 tyg (jak napisane jest na opakowaniu) lecz bardzo delikatny bo gdy chciałam uzyskać ciemniejszy kolorek to buzia wyglądała na brudną,tak jakby w upalny dzień zalegał na niej podkład-tak się czułam i wyglądałam buu i jeszcze jedno: mógłby byc nieco tańszy,zapłaciłam za niego 23zł