Bebe Young Care, Sunny Lips (Pielęgnacyjna pomadka, ochronna SPF 20 `Słoneczna`)

Pojemność 4,9 ml

Zawiera nawilżający i łagodzący wyciąg z aloesu oraz witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Razem neutralizują szkodliwe działanie wolnych rodników.

skład: hydrogenated polyisobutene, polydecene, synthetic wax, polyglyceryl-3 diisostearate, ethylhexyl methoxycinnamate, caprylic/capric triglyceride, butyl methoxydibenzoylmethane, disteardimonium hectorite, tocopheryl acetate, aqua, vanillin, aloe barbadensis gel, hydrated silica, alcohol, maltodextrin, ci 77492, ci 77891 (19.01.2011.)

Cena: ok.7zł / 4,9g
/n/

nawilżające, ochronne
10 – 50ml

zdała test w esktremalnych warunkach

Pomadka z wysokim filtrem to niezbędnik w egzotycznych krajach. Bebe słoneczną zabrałam na Sri Lankę, gdzie spisała się znakomicie. Jest trochę ciężka i czuć ją na ustach, ale to zasługa filtru. Wyciąg z aloesu i witamina E dodatkowo pomagają chronić i nawilżać usta.
Efekt: żadnego pierchnięcia i żadnych popaleń słonecznych - tego oczekiwałam.
Dobrze spisuje się też na nartach w górach.

Bebe jak zwykle niezawodna

Uwielbiam pomadki Bebe-klasyczna oraz różana zawsze potrafią zadbać o moje wymagające usta. Ich słoneczną siostrę zakupiłam na lato-często jeżdżę rowerem, na dłuższych trasach, więc moje usta często są narażone na słońce. Pomadka z filtrem więc jest niezbędnikiem. Postanowiłam po raz kolejny sięgnąć po Bebe-jak się okazało-po raz kolejny mnie nie zawiodła:)

Pomadkę bez problemu znajdziemy w drogeriach, w cenach 7-8 zł, według mnie cena jest adekwatna.

Opakowanie solidne, wytrzymałe-noszę je często luzem w torbie, wśród książek i nic mi nie pęka. Mechanizm wysuwania/wsuwania działa sprawnie, bez zarzutu.

Sztyft jest ścięty płasko-dla mnie idealnie. Jest dosyć twardy, ale bez problemu rozprowadza się na zimnie. Nieco roztapia się pod wpływem ciepła ust. Nie wiem jak reguje noszona w kieszeni, bo ja jakoś nie umiem trzymać pomadek w kieszeniach:brzydal:
Pachnie przepięknie, podobnie jak jej niebieska i różowa siostra-waniliowo, delikatnie, troszkę tak słodko-śmietankowo. Bardzo uprzyjemnia noszenie pomadki na ustach;)

Na ustach jest bezbarwna, daje delikatny połysk, świetny na co dzień. Jest dosyć mocno wyczuwalna na ustach, ale i tak sprawia wrażenie nieco ,,lżejszej" od jej sióstr. Dla mnie akurat to duży plus-lubię kiedy pomadkę czuć, kiedy zostawia solidną warstwę i otula moje wargi:)
Nie podkreśla suchych skórek, jednak lubi czasami zbierać się w kącikach oraz miejscu styku warg.

Słoneczna Bebe świetnie dba o usta. Nawilża i regeneruje nawet bardzo suche usta(miałam raz takie gdy na kilka dni zapomniałam o smarowaniu ust czymkolwiek). Świetnie radzi sobie z suchymi skórkami. Sprawia, że usta są miękkie, gładkie i zadbane. Ukojone.
Jako pomadka ochronna także jest wspaniała-chroni usta solidną kołderką przed wiatrem, słońcem i zimnem. Wiem co mówię, bo codziennie jeżdżę dużo rowerem w różnych, niekorzystnych często, warunkach i już się spotkałam z pomadkami, które nie chroniły moich warg. Tu jest inaczej-słoneczna Bebe chroni skutecznie.

Jest bardzo wydajna. Używam od lipca-często, codziennie, a nadal mam mniej więcej 2/5 sztyftu.

Solidna pomadka. Nawilża i dba o usta, a jednocześnie doskonale chroni-nawet w trudnych sytuacjach. Jednocześnie jest bardzo przyjemna, ładnie wygląda na ustach.
Polecam:)

Używam tego produktu od: ponad trzech miesięcy

Zawiodłam się :(

Byłam bardzo pozytywnie nastawiona kupując tą pomadkę ze względu na firmę, ale niestety się zawiodłam.

Plusy:
+filtry UV
+poręczne opakowanie.

Minusy:
-nawilżanie jest bardzo krótkotrwałe, jeszcze mając pomadkę na ustach czuję jak mi one wysychają
-łatwo jest użyć jej za dużo- wtedy na ustach na długo zostaje dziwny film
-brzydki zapach
-brzydki kolor opakowania.

Do tej pomadki na pewno nie wrócę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

depilacja brwi

tak to jest duzy filtr

potrzebowalam filtru na usta
pomadka jest ladnie pachnaca
slodka wanilia
zapach jest intensywny osladzajacy
opakowanie klasyczne z ladnego plastiku
pomadke jest twarda ale da sie smarowac
trzeba wiecej pomaziac
krzywdy nie robi
a filtr ratuje moje usta

pomadka nie bieli i nie koloruje
nie jest blyszczaca
dosc trwala
troszke regeneruje ale bez szalu

uwielbiam ten zapach wanilii w pomadkach bb
i filtr za przystepna cene

bosko

pomadka ma kolor nude szarobezowy takiej starejj wazeliny ..
na ustach wyglada z klasa i jest funkcjonalna

warto choc by na sam filtr

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: troszke zostalo z wakacji

Na lato- idealna

Dawno zrezygnowałam z kolorówki na rzecz czegoś co faktycznie dba. Szukałam na lato czegoś, co w pierwszej kolejności ochroni usta przed szkodliwym działaniem słoneczka i jednocześnie będzie je nawilżać. Bebe miała pozytywne recenzje przy niskiej cenie, co wcale mnie nie dziwi.

+ sprawia, że usta są gładkie i odżywione
+ nawilża
+ nadaje lekki, nienachalny połysk
+ ochrona przed słońcem (2 filtry na 5 i miejscu i jeden antyoksydant na 9)
+ cudooowny zapach wanilii (Mam nawet koleżankę, która potrafi mi podbierać pomadkę tylko po to, by ją sobie poniuchać ^^)
+ zawsze jest lekko wilgotna na wierzchu co ułatwia aplikację
+ nie roztapia się i nie łamie w upałach
+ chyba jako jedyna pomadka z filtrem nie bieli

- potrafi być lepka na ustach
- trochę denerwuje mnie ten alkohol na końcu składu
- teraz gdy wychodzę z domu i wita mnie szron- jest za lekka, no cóż, zobaczymy się ponownie w lecie :)

ZJADŁABYM

Podkradam ją regularnie bliskiej koleżance i jak to zwykle w moim przypadku bywa - zauroczylam się w nieswoim.
[-] Jedyną wadą może być tylko cena - dwa złote mniej i byłaby kosmetykiem idealnym.
[+] przecudowny, słodki, pociągający zapach i smak, aż chce się smarować usta i udostępniać je do pocałunków ;>
[+] dość wilgotna przy nakładaniu, wtedy mam dobre wrażenie, że nie przejeżdzam po ustach jakimś wyschniętym sztyftem, tylko pomadką nawilżającą
[+] jakiś czas pozostawia skórę ust dość lepką, by potem ochronić dobrze przed słońcem, pozostawić "jędrną" i gładką po wyjściu na wiatr i ogółem, poruszaniu się
[+] wygodna aplikacja

Używam dość krótko, więc o wydajności się dopiero przekonam,gdy na stałe sobie zakupię :)
Opakowanie nie jest złe.

Pachnie jak Vibovit:)

Kupiłam ją z ciekawości. No cóż... zapach śliczny jakby Vibovit, nawilżenie dość dobre, bardzo wydajna pomadka. Jednak to nie to czego się spodziewałam. Niestety efekt nawilżenia utrzymuje się krótko, często trzeba smarować nią usta. Ma bardzo gęstą konsystencję przez co czasem na ustach robią się takie brzydkie białe ślady. Poleciłabym ją raczej dzieciom.

Używam tego produktu od: pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 sztuki

Jak na Bebe to mogłaby być lepsza

Jako fanka pomadek do ust, a w szczególności tych Bebe miałam i tą kilka razy.
Teraz znowu przyszła na nią kolej i coś mi nie pasuje... czyżby coś się w składzie zmieniło, albo wcześniej nie zauważyłam, że ona jest gorsza od pozostałych Bebe...?

Pomadka ma twardszą konsystencję niż Normalna, Różana, Perłowa czy Waniliowa. W ogóle najtwardsza jest w środku, przez co nie zużywa się równomiernie, tylko bardziej po bokach. No i powolutku mi to idzie ;) Mogę powiedzieć, że jest wydajniejsza, choć mnie to akurat nie cieszy.
Z powyższych powodów nakłada się ją gorzej, jest jej mniej na ustach, szybciej się ściera i ciągle trzeba smarować na nowo, a usta cierpią w międzyczasie...
Zdecydowanie wolę pomadki mało wydajne, miękkie, które pokrywają usta grubą warstwą. Wtedy ma się kilka godzin spokoju, usta nie pierzchną i są dobrze chronione.

Mimo wszystko pewnie jeszcze ją kupię. To w końcu Bebe. Lepsza najgorsza Bebe od najlepszej innej. :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

inna niż jej siostry

Jestem fanką pomadek bebe, po prostu je uwielbiam! Ale ta pomadka słoneczna była dziwna.... Duży plus należy się jej za ochronę słoneczną, wiadomo. Podobnie jak różana albo klasyczna pozostawiała usta nawilżone z lekkim połyskiem, jednak to nawilżenie było o wiele słabsze niż podczas używania innych pomadek z tej serii. Po kilku dniach usta były spierzchnięte a wielokrotne używanie tej pomadki w ogóle nie pomagało, dopiero gdy użyłam różanej znów były dobrze nawilżone. Wniosek jest taki, że słoneczna nie nawilża tak dobrze jak jej "siostry":D, wręcz spowodowała spierzchnięcie i za to odejmuję gwiazdki. Ponadto pomadka mi się rozstapiała!! Straciła swój pierwotny kształt przez co aplikacja była nieprzyjemna (nie trzymałam jej na słońcu) nie działo mi się tak z żadną pomadką bebe.

KWC

Najlepsza pomadka ochronna jaką używałam (a było ich duuużo. Jak najbardziej nie tylko na lato
\\n+bardzo dobrze nawilża spierzchnięte wargi (już po pierwszym użyciu)
\\n+bardzo wydajna
\\n+przystępna cena
\\n+łatwa dostępność
\\n+na ustach niewidoczna
\\n+posiada całkiem wysoki, jak na pomadkę filtr
\\n+/- jej zapach (jakby miodowy) nie przpadł mi do gustu, lecz nie jest drażniący

Rewelacja z małym minusikiem

Kolejna pomadka podobna działaniem do Nivea . ^ ^
Posiadałam jedną i zachwyciłam się .
Jest bardzo fajna . xdd

Plusy :
- ładnie pachnie ,
- ma filtry UV [ tak mi się wydaje xd ]
- ładnie nawilża i koi usta

minusy ;
wydajność ...

tylko tutaj się przyczepię do tej pomadki . :D
reszta okej , nie mam zastrzeżeń . ; ))

dobra pomadka

Kupiłam ją poszukując pomadki stworzonej na słońce, na podróż na Kretę mój wybór padł na Bebe Sunny Lips

plusy:
- nawilża
- chroni przed wysuszającym działaniem słońca
- przyjazny zapach
- estetyczne opakowanie
- bezbarwna
- przyzwoita cena
- łatwo dostępna

Używam tego produktu od: dawna