Planet Spa, Brazilian Rainforest, Oxygenating Face Mask (Dotleniająca maseczka do twarzy 'Oddech Amazonii')

Maseczka dotlenia i detoksykuje skórę. Nawilża, koi i oczyszcza. Formuła z mikrogranulkami oraz wyciągami z guawy, orzecha brazilijskiego
i hibiskusa.

za taką cenę- są lepsze

nawet nie wiedziałam że ta maseczka kosztuje prawie 30 zł! z tego co pamiętam, kupiłam ją w jakimś zestawie albo innej promocji avonu...

maseczka ok, wydajna, nawilża- no, jak zwykła maseczka. konsystencja może być, kolor taki beżowawy (wolałabym ciemny żeby było widać gdzie nakładasz)

jednak nie wiem gdzie tu był efekt dotlenienia?myślę że za 30zł można dostać dużo lepsze maseczki...

Używam tego produktu od: pare lat temu

Nie dla mnie

Maseczka a i owszem dotletnia, szkoda że na minute po zmyciu ;/ Dałam półtora gwiazdek, ponieważ w połączeniu z kawą daje fajny peeling.

Plusy:

:) zapach
:) wygodne opakowanie

Minusy:

:( dotlenia na bardzo krótko

Ulubiona!!!

Ze wszystkich maseczek Planet Spa Avonu, których używałam ta była zdecydowanie liderem. Cera po jej aplikacji, jak marzenie. Gładka, nawilżona, ujędrniona, super oczyszczona, rozjaśniona, koloryt ujednolicony, zero bladosci i szarego odcienia zmęczonej skóry, uczucie dotlenienia i orzeźwienia, jak po pięciogodzinnym spacerze w amazonskim tropikalnym lesie, pory odetkane. No cud, miód i orzeszki. Cera nawodniona do granic możliwosci, tryskająca swieżoscią. Efekt dlugotrwaly. Twarz trochę się świeciła po niej, ale wystarczyło przetrzeć skórę tonikiem i po klopocie. Dlaczego Avon wycofuje swoje perełki, a wciska tylko stare buble?????? Kupiłabym ją z chęcią ponownie, gdyby nie ten alfabet parabenów w składzie, no i gdyby była dostępna.

Używam tego produktu od: przez rok

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

jak dla mnie beznadzieja

Niby ma oczyszczac i nawilżać. Ja nie czuję ani jednego ani drugiego. Dobrze się naklada i fajnie pachnie, ale efektów nie widze żadnych. W dodatku troche wysusza buzię. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

maly koszmarek

nie wiem czy dotlenia i detoksykuje. ale na pewno niie koi. wprost przeciwnie: podraznia i gryzie. w uzyciu jest bardzo nieprzyjemna. dla mojej skory to tortura. zdecydowanie nie warto. chyba ze ktos jest masochista.

Używam tego produktu od:

Hmmm co ona ma "robić"??

Tak sie zastanawiam, co ta maseczka ma wlaściwie "robic"?? Jak ma wpływać na skóre, bo ja nie wiem :o Lekko nawilża, ładnie pachnie, lekko chłodzi i w sumie to tyle... Konsystencja taka kleista, pływają w niej drobinki, które nie wiem czemu mają słuzyc - peelingowaniu czy czemu?? Ciężko się zmywa. Znam o wiele lepsze a tańsze maseczki. Tą można odpuścić

Używam tego produktu od: 3-4 miesiace

Całkiem dobra, ale...

Seria Planet SPA zawsze kojarzyła mi się - i nadal kojarzy - z czymś ekskluzywnym (w tym przedziale cenowym) i na specjalne okazje. Dlatego właśnie odżałowałam ok. 17 zł (to była jakaś promocja) i kupiłam maseczkę. PLUSY: przyjemne uczucie, gdy ma się ją na twarzy; ładny zapach; w miarę wydajna; działa, chociaż efekty używania są zauważalne po jakimś czasie. MINUSY: brak jakiegoś spektakularnego efektu po pierwszym użyciu; czasami jakby nieco podrażniała mi twarz (miejscowe zaczerwienienia); dosyć klejąca. Pierwsze efekty stosowania widać dopiero po jakimś czasie - skóra wygląda nieco lepiej, jest bardziej promienna. Najlepiej stosować po porządnym oczyszczeniu twarzy, ale to chyba oczywiste. Za te pieniądze spodziewałabym się czegoś więcej. Można kupić na prezent, bo ładne opakowanie i marka kojarzy się dobrze, ale osobie, która ma skórę w dobrym stanie i będzie ją stosować dla relaksu.

Używam tego produktu od: ok. 2 lata temu e

Megabubel.

Kolejna "cudowna" maseczka. Na etykietce zamiast "dotleniająca" powinno pisać "uczulająco-wysuszająca". Już w czasie nakładania piekła mnie skóra twarzy i sczyzpały oczy, szybko ja zmyłam, ale skóra była sucha i szorstka, czerwona i podrażniona. Paskudztwo. Szczerze odradzam.

nic nowego

Z przykrością muszę stwierdzić,że używając ww maseczki nie oczułam żadnych efektów specjalnych,niestety dla mnie i mojej kieszeni.Konsystencja za lekka i zbyt wodnista.Niepolecam:(

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

przyzwoity produkt

Przyzwoita maseczka. Nawilża i odświeża, no ma fajny świezy zapach:) Takie maseczki nawilżające ciężko ocenić jednoznaczie, bo nie może być od razu spektakularnego efektu (jak np przy maseczce oczyszczającej) i chyba liczy się systematyczność, a z tym u mnie gorzej. Stosuję ją jak mi się przypomni;)
Też nie wiem, po co te grudki jak w peelingu, skoro maseczkę tylko się nakłada i nic nie wmasowuje:/

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Nie dla mnie

Chciałam się przekonać do planet spa, bo wszyscy zachwalają, a dla mnie jednak ciut drogi. No i kupiłam ja kbyła w Demo. PORAŻKA!! To taka lepka maź. Nie podoba mi się jej intensywny zapach. Dobrze się rozprowadza i to chyba jedyny plus....Być może troche wygładziła skóre, ale używam bardzo nieregularnie. W dodatku szczypie mnie...chociaż nigdy przy żadnych innych kosmetykach nie miałam takich atrakcji. Też nie wiem po co są te brązowe grudki?
A zmywanie?? KOSZMAR! Tego nie da się zmyć. Lepi się do twarzy i lepi. Muszę użyc tonę żelu do mycia twarzy:/
Ble

****

Godna polecenia. Ładnie, orzeźwiająco pachnie, ma dobrą konsystencję, taką żelową( nie przepadam za maseczkami z glinką). Po jej użyciu skóra pozostaje nawilżona i gładka w dotyku. Nie podrażnia więc można stosowac bez obaw.