Marion, Szampon koloryzujący w saszetce (4-8 myć)

Marion, Szampon koloryzujący w saszetce (4-8 myć)

Szampon koloryzujący Marion to wyjątkowy, bezpieczny produkt do koloryzacji włosów oparty na barwnikach bezpośrednich. Nie zawiera amoniaku i wody utlenionej. Zawarty w szamponie koloryzującym wyciąg z aloesu drzewiastego nadaje włosom piękny, żywy kolor i naturalny połysk, poprawia ich rozczesywalność, a naturalny filtr UV chroni włosy przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.
Od 10 lat niekwestionowany lider na rynku. Największa gama kolorystyczna - aż 25 pięknych, głębokich i nasyconych kolorów:
- 51 - Jasny perłowy blond,

fluid / krem
Trwałość
do kilku myć

Może być

Kolor jaki miałam to miedź. Przy moim naturalnym, nigdy nie farbowanym ciemnym blondzie trudno było uzyskać taki odcień jak na opakowaniu. Jednak efekt jaki wyszedł w sumie bardzie mi się podobał niż taka czysta miedź. Były to takie bardziej wyraźne refleksy, szczególnie widoczne w dziennym świetle. Włosy miały taką nienachalną poświatę miedzi, co bardzo mi się spodobało. Zapach nie był jednak najprzyjemniejszy, trochę duszący i chemiczny. W opakowaniu było wystarczająco, a nawet nie wiem czy nie za dużo na włosy sięgające za łopatki. Co ciekawe u mnie efekt takiej miedzianej poświaty utrzymał się około pół roku, a nie 4-8 myć jak deklaruje producent (nawet fryzjer był zdziwiony tą długowiecznością szamponu koloryzującego).

bardzo lubie!

produkt nakladam na naturalne wlosy w kolorze sredniego brazu. odcien wychodzi dokladnie taki jak na opakowaniu. utrzymuje sie na moich wlosach ok 2-3 tygodni pomimo codziennego mycia, suszenia i prostowania. kolor zmywa sie w 100%. nie uczula, nie podraznia, nie powoduje wypadania wlosow.

Nie jestem w pełn zadowolona

Kupiłam jakiś czas temu, chciałam odświeżyć kolor. Niestety już podczas farbowania mi coś nie pasowała, bardzo brudzi i ciężko te plamy potem zmyć, czy tym bardziej sprać z ręcznika. Efekt u mnie "zginął" po 3 myciach, czyli ok tygodnia, trochę za krótko. No i niestety włosy osłabły, wypadały mi, nie wiem czy miało to z nim akurat związek ale jakoś to nałożyło się w czasie. Ogólnie raczej więcej nie kupię.

Co zrobić z włosami pod czapką?

Używa produktu od: próbka

jest ok

Idealna żeby zrobić nią odrost kiedy nie ma czasu na fryzjera. Można odświeżyć fryzurę jeszcze na tydzień lub dwa. Na całe włosy nie działała, bo były farbowane. Za to na naturalne jak najbardziej.

Aksamitny Brąz nr 52

Kolor jest po prostu śliczny. Mam naturalnie brązowe włosy z pojedynczymi srebrnymi nitkami i postanowiłam coś z tym zrobić. Ponieważ się nie znam jeszcze na farbowaniu włosów zaczęłam właśnie od tego kosmetyku.
Oczywiście uporał się z tym problemem. Włosy są śliczne, błyszczące i bez nitek srebrnych.
Jedyną wadą jest to, że pomimo iż "trzymałam" szampon na włosach podczas farbowania przez 45 minut, co miało zagwarantować trwałość 8 myć ( jak zapewnia producent), u mnie już po 4 myciu włosów można było zobaczyć pojedyncze, siwe włosy.
Poza tym wszystko mi się podobało. Nie miałam żadnych problemów z nakładaniem szamponu na włosy. Nie podrażniał, nie uczulał. Przyjemnie pachniał. Nie zniszczył włosów (czego się najbardziej boję). Zaciapana umywalka w łazience bardzo ładnie się umyła i nie pozostał żaden ślad;-).
Bardzo przyjemny produkt. Wart wypróbowania. Idealny dla nowicjuszy. Na pewno do niego wrócę i przetestuję inne kolory.

Zadowalający efekt

Nie spodziewałam się super efektów po użyciu szamponu, myślałam raczej, że da mi tylko poświatę koloru, który chciałabym uzyskać. Mam ciemnoblond włosy i zmieszałam dwie saszetki szamponu: ciemny blond i winną czerwień. Mam włosy do pasa i taka ilość okazała się być wystarczająca. Po wyschnięciu włosy miały wyraźny kolor zgaszonej czerwieni, który bardzo mi odpowiada. Ładnie błyszczały. Teraz po 4 myciach kolor nadal jest widoczny i spłukuje się dosyć równomiernie, gdzieniegdzie przebłyskują rudawe refleksy. Z drugiej strony nie sądzę, aby po 8 myciach kolor wypłukał się całkowicie. Nie zauważyłam pogorszenia ogólnego stanu włosów.

AKTUALIZACJA: Po 13 myciach kolor wciąż jest dosyć mocno widoczny, szczególnie przy końcach włosów.

Pozytywne zaskoczenie!

Nie spodziewałam się cudów, w końcu zapłaciłam za saszetkę coś w okolicach 3 złotych, w dodatku wyraźnie zaznaczono, że po około 5 myciach kolor się wypłucze. Poza tym, wybrałam kolor platynowy, podczas, gdy moim naturalnym jest popielaty blond - zmiana nie była więc znaczna. Jestem jednak zadowolona, włosy są miękkie, zdrowe, skalp niewysuszony, aplikację co prawda powtarzam w odstępach 3-tygodniowych, ale byłam na to przygotowana. Tanio i przyjemnie!

Mogą być

Używałam koloru 57 Ciemna Wiśnia. Zacznę od tego, że uwielbiam wiśniowy kolor włosów. Bardzo mi sie on podoba, ale nie mam odwagi farbowac włosów na stałe w tym właśnie kolorze, dlatego przyszły mi z pomocą szamponetki. Nie ukrywam, że bardziej do gustu przypadły mi te z firmy Ryana, ale te również są dobre. Mam włosy, aktualnie, troszkę dłuższe niż ramiona, ale w momencie kiedy używałam tej szamponetki to posiadałam włosy do pasa. Zużyłam wtedy 2 opakowań, ale lepiej by było 3, bo farba średnio pokryła moje ombre. Włosy były po niej miękkie i nieplataly się. Sam kolor na włosach utrzymywał się do ok4 myć. Są tanie, łatwe w aplikacji (chociaż ten kolor trochę farbuje skórę głowy) i dostępne w kilku marketach.

jestem na nie

Oceniam odcień "intensywna czerń". Kupiłam, żeby zmienić moje ciemno brązowe włosy w wymarzoną czerń. Jednak bezskutecznie, odcień moich włosów niewiele się zmienił i zmył się przy pierwszym myciu. Jedyne plusy to przystępna cena i wydajność (przy moich gęstych dość długich włosach wystarczyły niecałe dwa opakowania)

Dramat :(

Kupiłam skuszona pięknym "Kawowym brązem" na zdjęciu. Jestem szatynką, szansonetki z Joanny świetnie się sprawdzały i rzeczywiście przyciemniały moje włosy. Marion "kawowy brąz" uczynił moje włosy RUDE! Kolor był jaśniejszy od mojego naturalnego! A producent zapewnia brak utleniaczy! Dramat! Nie polecam :( Pozostał szampon przeciwłupieżowy i po pewnym czasie użycie szamponetki z Joanny. Włosy uratowane :)

Dla odświeżenia.

Jestem naturalną brunetką i farbuje włosy na blond. Jak każdy wie, ma on tendencje do żółknięcia. Kiedyś używałam gencjany zmieszanej z maską do włosów, jednakże od jakiegoś czasu zaopatruje się w szamponetki. W chwili, gdy zauważam zawirowania w moim blondzie załatwiam to odpowiednio dobranym odcieniem ( w ofercie jest złoty, platynowy i perłowy, za co wielki plus!).
Nie zauważam szybszego wypłukiwania, poprostu ładnie koryguje mi kolor i wspomaga mają pielęgnację włosów.
Moje włosy sięgają prawie pasa, są cienkie, jednak mam ich niesamowicie dużo. Dla zajęcia się całą głową wystarcza mi JEDNA szamponetka, podczas, gdy farbując je muszę zużywać 3 opakowania farby.

Nie jestem zadowolona

Uważam, że to najsłabsza szamponetka z jaką miałam do czynienia.
Kolor nie utrzymuję się nawet tych 4 myć.
Obiecanego blasku brak.
Może tak na jeden wieczór, na konkretne wyjście stosować?
Jeżeli miałabym znaleźć jakieś plusy - myślę, że mniej niszczy włosy niż inne, gdyż właściwie nie robi nic, to i niszczyć nie ma jak.
Cena... ale skoro to takie kolor-placebo, to właściwie płacimy nic za nic.