Marion, Szampon koloryzujący w saszetce (4-8 myć)

Marion, Szampon koloryzujący w saszetce (4-8 myć)

Szampon koloryzujący Marion to wyjątkowy, bezpieczny produkt do koloryzacji włosów oparty na barwnikach bezpośrednich. Nie zawiera amoniaku i wody utlenionej. Zawarty w szamponie koloryzującym wyciąg z aloesu drzewiastego nadaje włosom piękny, żywy kolor i naturalny połysk, poprawia ich rozczesywalność, a naturalny filtr UV chroni włosy przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.
Od 10 lat niekwestionowany lider na rynku. Największa gama kolorystyczna - aż 25 pięknych, głębokich i nasyconych kolorów:
- 51 - Jasny perłowy blond,

w saszetce
fluid / krem
Trwałość
do kilku myć

Nadal zdarza mi się użyć...

Kiedy byłam troszkę młodsza i piękniejsza bawiłam się kolorami :D
W szkole fryzjerskiej przeszłam wiele metamorfoz, które nadszarpnęły moje włosy do granic możliwości.
Postanowiłam wrócić do naturalnego, złotego odcienia i tak też się stało.
Od tamtego czasu kiedy zapragnę chwilowej zmiany sięgam właśnie po szamponetki Marion.
Wybór odcieni jest ogromny, jednak zazwyczaj decyduję się na rudości lub jasne brązy.

Lubię w nich to, że dokładnie pokrywają każdy włos, są łatwe w aplikacji i nie spływają.
Bez problemu można zbudować taką intensywność koloru jaka nam odpowiada.

Nie podrażniają skóry głowy, nie powodują uszkodzeń w znacznym stopniu, chociaż wiadomo, że w jakiś sposób wpływają negatywnie na włosy - a na pewno otępiają, więc bez konkretnej odżywki się nie obędzie!

Dodam jeszcze, że moje włosy są dość długie i grube i zazwyczaj muszę zaopatrzyć się w dwie lub trzy saszetki produktu, ale cena jest tak niska, a dostępność dobra, że nie jest to wielkim problemem.

Producent zapewnia trwałość od 4 do 8 myć, ja około 6 już pozbywam się koloru.

Super

Super szamponetka koloryzująca.
Używam w celu odświeżenia naturalnego koloru włosów.
Szamponetka wyrównuje koloryt włosów i pięknie je nabłyszcza.
Włosy po zastosowaniu szamponetki są miękkie jak po zastosowaniu odżywki :) Są gładkie i śliskie!
Kolor jakoś super długo się nie trzyma , ale nie ma co ukrywać że jak ktoś chce stałego efektu koloryzacji, to należy sięgnąć po zwyczajną farbę do włosów.
Jest dość wydajna- ja używam jedną saszetkę na włosy półdługie i starcza- trzeba tylko dobrze "rozmasować"
W Biedronce do kupienia za 1,99 :)

Fajny

Kupiłam kiedyś kolor ciemny brąz. Na moich jasnobrązowych włosach uzyskałam delikatną różnicę w kolorze, niezauważalną dla wielu osób. Żadnych problemów nie było, aplikacja przyjemna, przy zmywaniu farba bez problemu schodziła z czoła i skóry głowy, ładny zapach, kolor ładnie, stopniowo się wypłukiwał. Nie pogorszyła kondycji włosów, nie zmieniła trwale koloru, wszystko zeszło po mniej więcej tygodniu (myję włosy codziennie). Bardzo fajna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Owoc granatu, Rubin, Ciemna Wiśnia, Wiśnia

Kiedy miałam krótsze włosy (max do ucha) szalałam z kolorami.

Saszetki Marion były to tego idealne ( z wszystkich dostępnych w drogeriach moim zdaniem są najlepsze).

Są tanie, istnieje bogaty wybór odcieni, nie niszczą włosów.

Na moich włosach kolory rudości, czerwieni i wiśni trzymały się bardzo długo, kolory były wyraziste (byłam widoczna chyba z kilometra) i błyszczące.

Na krótkie włosy jedna saszetka wystarczała na 2 aplikacje, miksowałam różne odcienie średnio co 2,3 tygodnie i za każdym razem słyszałam, że mam naprawdę ładny kolor włosów.

Nie wypowiem się na temat ciemnych kolorów i blondów (do swoich obecnie blond włosów używam raczej płukanek).

Być może jak któregoś dnia znów będę chciała zaszaleć to kupię jakiś intensywny odcień, nie wykluczam takiej sytuacji :))

Może być

Kolor jaki miałam to miedź. Przy moim naturalnym, nigdy nie farbowanym ciemnym blondzie trudno było uzyskać taki odcień jak na opakowaniu. Jednak efekt jaki wyszedł w sumie bardzie mi się podobał niż taka czysta miedź. Były to takie bardziej wyraźne refleksy, szczególnie widoczne w dziennym świetle. Włosy miały taką nienachalną poświatę miedzi, co bardzo mi się spodobało. Zapach nie był jednak najprzyjemniejszy, trochę duszący i chemiczny. W opakowaniu było wystarczająco, a nawet nie wiem czy nie za dużo na włosy sięgające za łopatki. Co ciekawe u mnie efekt takiej miedzianej poświaty utrzymał się około pół roku, a nie 4-8 myć jak deklaruje producent (nawet fryzjer był zdziwiony tą długowiecznością szamponu koloryzującego).

bardzo lubie!

produkt nakladam na naturalne wlosy w kolorze sredniego brazu. odcien wychodzi dokladnie taki jak na opakowaniu. utrzymuje sie na moich wlosach ok 2-3 tygodni pomimo codziennego mycia, suszenia i prostowania. kolor zmywa sie w 100%. nie uczula, nie podraznia, nie powoduje wypadania wlosow.

Nie jestem w pełn zadowolona

Kupiłam jakiś czas temu, chciałam odświeżyć kolor. Niestety już podczas farbowania mi coś nie pasowała, bardzo brudzi i ciężko te plamy potem zmyć, czy tym bardziej sprać z ręcznika. Efekt u mnie "zginął" po 3 myciach, czyli ok tygodnia, trochę za krótko. No i niestety włosy osłabły, wypadały mi, nie wiem czy miało to z nim akurat związek ale jakoś to nałożyło się w czasie. Ogólnie raczej więcej nie kupię.

Używa produktu od: próbka

jest ok

Idealna żeby zrobić nią odrost kiedy nie ma czasu na fryzjera. Można odświeżyć fryzurę jeszcze na tydzień lub dwa. Na całe włosy nie działała, bo były farbowane. Za to na naturalne jak najbardziej.

Aksamitny Brąz nr 52

Kolor jest po prostu śliczny. Mam naturalnie brązowe włosy z pojedynczymi srebrnymi nitkami i postanowiłam coś z tym zrobić. Ponieważ się nie znam jeszcze na farbowaniu włosów zaczęłam właśnie od tego kosmetyku.
Oczywiście uporał się z tym problemem. Włosy są śliczne, błyszczące i bez nitek srebrnych.
Jedyną wadą jest to, że pomimo iż "trzymałam" szampon na włosach podczas farbowania przez 45 minut, co miało zagwarantować trwałość 8 myć ( jak zapewnia producent), u mnie już po 4 myciu włosów można było zobaczyć pojedyncze, siwe włosy.
Poza tym wszystko mi się podobało. Nie miałam żadnych problemów z nakładaniem szamponu na włosy. Nie podrażniał, nie uczulał. Przyjemnie pachniał. Nie zniszczył włosów (czego się najbardziej boję). Zaciapana umywalka w łazience bardzo ładnie się umyła i nie pozostał żaden ślad;-).
Bardzo przyjemny produkt. Wart wypróbowania. Idealny dla nowicjuszy. Na pewno do niego wrócę i przetestuję inne kolory.

Zadowalający efekt

Nie spodziewałam się super efektów po użyciu szamponu, myślałam raczej, że da mi tylko poświatę koloru, który chciałabym uzyskać. Mam ciemnoblond włosy i zmieszałam dwie saszetki szamponu: ciemny blond i winną czerwień. Mam włosy do pasa i taka ilość okazała się być wystarczająca. Po wyschnięciu włosy miały wyraźny kolor zgaszonej czerwieni, który bardzo mi odpowiada. Ładnie błyszczały. Teraz po 4 myciach kolor nadal jest widoczny i spłukuje się dosyć równomiernie, gdzieniegdzie przebłyskują rudawe refleksy. Z drugiej strony nie sądzę, aby po 8 myciach kolor wypłukał się całkowicie. Nie zauważyłam pogorszenia ogólnego stanu włosów.

AKTUALIZACJA: Po 13 myciach kolor wciąż jest dosyć mocno widoczny, szczególnie przy końcach włosów.

Pozytywne zaskoczenie!

Nie spodziewałam się cudów, w końcu zapłaciłam za saszetkę coś w okolicach 3 złotych, w dodatku wyraźnie zaznaczono, że po około 5 myciach kolor się wypłucze. Poza tym, wybrałam kolor platynowy, podczas, gdy moim naturalnym jest popielaty blond - zmiana nie była więc znaczna. Jestem jednak zadowolona, włosy są miękkie, zdrowe, skalp niewysuszony, aplikację co prawda powtarzam w odstępach 3-tygodniowych, ale byłam na to przygotowana. Tanio i przyjemnie!

Mogą być

Używałam koloru 57 Ciemna Wiśnia. Zacznę od tego, że uwielbiam wiśniowy kolor włosów. Bardzo mi sie on podoba, ale nie mam odwagi farbowac włosów na stałe w tym właśnie kolorze, dlatego przyszły mi z pomocą szamponetki. Nie ukrywam, że bardziej do gustu przypadły mi te z firmy Ryana, ale te również są dobre. Mam włosy, aktualnie, troszkę dłuższe niż ramiona, ale w momencie kiedy używałam tej szamponetki to posiadałam włosy do pasa. Zużyłam wtedy 2 opakowań, ale lepiej by było 3, bo farba średnio pokryła moje ombre. Włosy były po niej miękkie i nieplataly się. Sam kolor na włosach utrzymywał się do ok4 myć. Są tanie, łatwe w aplikacji (chociaż ten kolor trochę farbuje skórę głowy) i dostępne w kilku marketach.