Marion, Szampon koloryzujący w saszetce (4-8 myć)

Marion, Szampon koloryzujący w saszetce (4-8 myć)

Szampon koloryzujący Marion to wyjątkowy, bezpieczny produkt do koloryzacji włosów oparty na barwnikach bezpośrednich. Nie zawiera amoniaku i wody utlenionej. Zawarty w szamponie koloryzującym wyciąg z aloesu drzewiastego nadaje włosom piękny, żywy kolor i naturalny połysk, poprawia ich rozczesywalność, a naturalny filtr UV chroni włosy przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.
Od 10 lat niekwestionowany lider na rynku. Największa gama kolorystyczna - aż 25 pięknych, głębokich i nasyconych kolorów:
- 51 - Jasny perłowy blond,

fluid / krem
Trwałość
do kilku myć

szybka metamorfoza

Bardzo szybko i bez nakładu finansowego można odmienić kolor włosów.
Z szamponetek używałam kilku kolorów od brązów po fiolety.
Banalne do użycia ,myjemy włosy wmasowujemy , zawartość szamponetki spieniamy i czekamy od 20 do 45 minut w zależności jak mocny i trwały kolor
chcemy uzyskać. spłukujemy włosy i cieszymy się nowym odcieniem.

Po użyciu szamponetki włosy są miękkie w dotyku i ładnie się błyszczą.
Kolor dość długo się utrzymuje.
Jestem niestety posiadaczką dość dużej ilości siwych włosów ,
które szamponetka pokrywa ale odcień jest jaśniejszy niż reszta włosów.

Ale jest to przyjemny produkt do użycia między kolejnymi farbowaniami.

10/10

Naprawdę nie spodziewałam się takiego super efektu na moich ciemnych włosach.
Użyłam szamponetke w kolorze wiśnia
A kolor był bardzo intensywny i jasny!!
Po upływie miesiąca cały kolor zszedł z moich włosów

Świetna opcja !

Najlepsza szybka, naturalna i świetna koloryzacja na rynku dla każdej z nas. Bez problemowe użycie i aplikacja szamponu, który odżywia kolor lub nadaje nowy. Korzystam z niego już kilka lat razem z moimi koleżankami i jesteśmy bardzo zadowolone, najbardziej polecam brązy kawowy i czekoladowy. Dość długo utrzymuje się na włosach, pokrywa siwe włosy.

Młodzieńcze wspomnienie

Pamiętam te tzw. szamponetki moje pierwsze farbowania!
Efekt zawsze zadowalający ,wydajna na dość średniej długości włosów.
Rzeczywiscie po kilku myciach schodzi ale nie całkiem zwłaszcza na blondzie.
Ale jak za ta cene warto poszaleć z kolorem na lato! Nie uczula.

Krótkotrwała koloryzacja

Zdecydowałam się na zakup szamponu koloryzującego Marion (odcień - 52 aksamitny brąz) zachwycona wieloma pozytywnymi komentarzami, JEDNAK zakup okazał się być klapą. Pierwszego dnia (w dniu farbowania) włosy mialy ładny, ciemny kolor. Niestety, już po nocy brąz wyblakł.
Po każdym myciu zostawiałam ślady szamponu na ręcznikach, a włosy byly posklejane.
Kolor całkowicie zniknął po 3 myciach.

Używa produktu od: próbka

Krótkie szaleństwo :)

Jeżeli masz włosy blond i chcesz zaszaleć to jak najbardziej polecam ten szampon koloryzujący. Jednak z tym szaleństwem ostrożnie gdyż do końca może się nie wypłukać i zostać z Tobą na dłużej niż byś sobie tego życzyła ;) nie niszczy włosów, jednak jeśli posiadasz włosy ciemne to nie miej złudzeń, ten szampon ich koloru nie zmieni ;)

do wypróbowania

Saszetek Marion używam od dawna do odświeżenia koloru lub nie trwałej zmiany jeśli mam na to ochotę. Kolor ładnie wychodzi , tylko nie zawsze tak jak na opisie. Na moich włosach odcienie brązu wychodzą prawie czarne , dlatego też korzystam teraz z ciemnych blondów albo odcieni rudego i jestem zadowolona.

Szaleństwa młodości

Dawno temu skusiłam się na szamponetke firmy Marion że względu na niską cenę i dość fajne kolory na saszetkach. Pamiętam, że wybrałam ciemny brąz i taki mniej więcej efekt uzyskałam. Utrzymywał sie tyle, ile zapewniał producent. Produkt nie zniszczył mi włosów, ale miałam poczucie że są bardziej tępe po farbowaniu. Drażnił mnie zapach farby. Reasumując, raczej nie kupię jej ponownie.

Marion kolor bakłażan

Szampon koloryzujący Marion bakłażan 99 wyszedł na moich jasno brązowych włosach jak bardzo ciemny fiolet. Kolorek mega mi się podobał. Wypłukał się dopiero po 2 miesiącach bo specjalnie nakładałam produkt na mokre włosy zwilżone gorącą wodą. Mogłam się nim długo cieszyć. Nie musiałam stosować odżywki po koloryzacji bo włosy łatwo się rozczesuje. Z skóry łatwo się zmywa. Konsystencja jest lejowata więc po jakimś czasie trochę spływa. Pokrywa siwe włosy. Zapach znośny nie drażni. Nie uczulił mnie. Cena bardzo tania.

fajna

szamponetka kawowy brąz
Miałam już dokładnie tą samą trzeci raz. Fajna, nie robi krzywdy, na moich brązowych włosach daje efekt przyciemnienia i w zależności od światła włosy wyglądają na kawowe lub czekoladowe z brązowym blaskiem. Nie niszczy włosów, trzyma sie kilka myć. Pokrywa równomiernie włosy, tzn ujednolica moje włosy, którą są partiami jaśniejsze od słońca. Fajna jeśli chce się coś odmienić raz na jakiś czas ale nie permanentnie. Pewnie jeszcze kiedyś kupię dla zabawy.

Używałam przez długi czas

Mam bardzo dobre zdanie o szamponetkach Marion. Próbowałam Tycjan, miedź, odcienie brązu, hebanową czerń. One wszystkie dobrze "barwią" jeśli swój kolor włosów mamy zbliżony do tego na jaki chcemy pomalować. Czyli w moim przypadku gdy mam rude włosy te ww. dały naprawdę dobry, kryjący efekt. Gorzej było gdy nałożyłam jasny blond - zero efektów.
Kolor utrzymuje się długo, nie wypłukuje tak łatwo.
Jedyne co mi "nie pasuje" , to to, że odniosłam wrażenie jakby pogorszyła się jakość produktu. Ostatnio nałożyłam odcień którego używałam niejednokrotnie i kolor bardzo słabo załapał, nie było mowy o wyraźnym kolorze, Więc za to duży minus dla Mariona, żeby tak oszukiwać klientów.

Nie nadaje się do niczego

Zamarzyły mi się lekko fioletowe włosy, więc kupiłam szampon koloryzujący Dzika Śliwka. Postępowałam zgodnie z instrukcją, równomiernie rozłożyłam substancję na włosach, później odczekałam ok. 40min. zanim spłukałam włosy. Po ich wysuszeniu okazało się, że wszystko poszło na marne, ponieważ moje włosy w dalszym ciągu były brązowe. O wiele bardziej polecam szamponetki z Joanny, po nieudanej koloryzacji zakupiłam Soczystą Oberżynę i kolor wyszedł idealny.