Naturals, Aloesowy krem do twarzy

Naturals, Aloesowy krem do twarzy

Bardzo przyjemny i delikatny krem, dość dobrze się wchłania i nawilża skórę. Ma przyjemny aloesowy zapach. Duże opakowanie.

tak!

kupiłabym ponownie gdyby był dostępny. miał delikatny zapach, kupiła mi go mama,ale był to strzał w 10. nawilżał. nie podobało mi się opakowanie.
polecam!

Używam tego produktu od: dawno

Miło go wspominam;)

Był to bardzo dobry krem;) Lekki, odświeżający, może trochę słabo nawilżał, ale był świetny na lato. Subtelny, orzeźwiający zapach, fajny zielonkawy kolor i ładne opakowanie. Poza tym duże opakowanie za niewielką cenę i bardzo duża wydajność.

Używam tego produktu od:6 lat
Ilość zużytych opakowań:2-3

kremik ok.

Dziwie się złym recenzjom tego kremu. Dla mnie jest to jedyny krem, którego używam od wielu lat i jeszcze przez wiele pozostanę mu wierna. Plusy: lekka konsystencja, doskonale się wchłania, nie uczula, a może nawet delikatnie łagodzi podrażnienia, daje lekkie uczucie nawilżenia, skóra po nim jest delikatna i nieprzetłuszczona, bardzo wydajny, a w promocji za śmieszną cenę 8-10zł. Używam go zarówno na dzień jak i na noc. Doskonały na lato, bo na zimę powinno się używać cięższych kremów. Jako minusy, bo jednak je ma: przeciętny zapach i mógłby mieć więcej wartości odżywczych.

Używam tego produku: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

kpina

pamiętam go troszke przez mgłę bo to dawno bylo ale krem normalnie do niczego. Wchlanialnosc owszem szybka, ale jakas powloczka na buzi zostawała. Zapach srednio aloesowy, krem wodnisty, czulam sie po jego aplikacji jakby odswiezona-tylko to bylo miłe ale ogolnie to czulam sie jak posmarowana lekkim żelem a nie kremem. Efektu typowego dla aloesu- czyli nawilzenia -nigdy nie odczulam. mysle ze mi nawet przesuszyl naskórek. Zdzierstwo- kasa w bloto- ten krem nic nie naprawi nic nie polepszy i nic nie zabezpieczy- nic a nic-:D:D:D

Używam tego produktu od:kilka mcy
Ilość zużytych opakowań:1 lub 2 nie pamietam

Śmierdzi i się nie wchłania

Kupiłam go kiedyś, kilka lat temu. Nie dość, że miał potworny zapach jakiegoś zielska, to jeszcze prawie się nie wchłaniał. Może i nawilżał, ale zostawiał tłustą powłokę na skórze, a to raczej niezbyt fajne. Moja mama smarowała nim później stopy i nie narzekała.

Używam tego produktu od:kilka lat temu używałam
Ilość zużytych opakowań:1, niecałe

tragedya

Wiem że z własnej winy przejechałam się na tym kremie....Po prostu źle go dobrałam bo jest zbyt mocno nawilżająco-natłuszczający dla tak mieszanej skóry jak moja, i na dodatek jeszcze w lato używałam. Efekt był porażający-wysyp trądziku jakiego dawno nie widziałam. Przez miesiąc po odstawieniu jeszcze go leczyłam. Moja konkluzja jest prosta:dla tłustych cer na lato-tylko beztłuszczowe emulsje. Ten kremik napewno byłby lepszy w chłodne dni.Ale jako że go wycofali to płakać za nim nie będę.

w drodze wyjątku:)

Dla mnie mało ważna jest konsystencja czy zapach...bo chyba wazniejszy jest efekt na twarzy.Zapach zanika po kilku chwilach wiec no problem...co do reszty...ladnie nawilża i nie przetluszcza twarzy ale nie polecam tego kremu dla osób ktore maja problem z nadmiernie zluszczajaca sie skórą twarzy!chyba moge smialo napisac ze co do mojej twarzy...to przez uzywanie wlasnie tego kremu lekko wygladzila sie moja mordeczka:)

lejący, brzydko pachnący

Opakowanie brzydkie, tandetne, za duże jak na krem do twarzy. Nie podobał mi się zapach (delikatnie mówiąc), ani konsystencja - lejąco, klejąca. Pozostawiał skórę tłustą, nie nawilżał. Wydałam go, bo nie zniosłabym go nawet jako balsamu do ciała. Odradzam, nie kupujcie!

odpowiadał mi

Dla mnie był odpowiedni na noc. Nakładając konkretną ilość, rano twarz była b.gładka i miała ładny, zdrowy koloryt, nawilżenie też było ok, a na podrażnienia działał tak dobrze, że swego czasu (gdy miałam na nie podatną cerę) kupowałam go ze wzlędu na to. Konsystencja rzadka, mi odpowiadała, a rozmiar opakowania w stosunku do ceny promocyjnej to dodatkowy atut. Jedyne co mi się przestało podobać gdy miałam ostatnie opakowanie to zapach i choć nie jest straszny, to lubię jak krem przyjemnie pachnie, natomiast ten przypomina mi trochę silikon.

ilość zużytych opakowań: kilka

brak mi słów

Fatalny, gorszy od brzoskwiniowego. Konsystencja jakaś lejąco-klejąca.
Do tego po nałożeniu (nie na twarz, próba zakończyła się szybkim zmyciem i nałożeniem kremu z prawdziwego zdarzenia) zostawia jakiś taki szorstki film, skóra nie jest miękka, bardzo nieprzyjemna w dotyku.
Do tej pory go mam i nie wiem, skończy się data ważności to z czystym sumieniem wyrzucę.

najwyżej do pięt

Kiepsko się wchłania, brzydko pachnie. Ale powiedzieć, że skórze ani nie pomoże ani nie zaszkodzi to grube niedopowiedzenie. Przestrzegam przed używaniem tego kremu! Powoduje masakryczne spustoszenia, a to za sprawą "genialnego" składu surowaców. Jego główne składniki są silnie komedogenne, czyli zapychające pory. Na szczęście krótko go używałam, ale na dłuższą metę efekt stosowania kremu Naturals mógłby wpędzić mnie w kompleksy. Jeszcze dzieci, by mnie przezywały... Słonecznik.

super

krem idealnie sie wchlania, jesy wydajny, dobrze nawilza, a to ze pozostawia tlusta wartewke jest plusem wg mnie.
uzywa go moja mama i siostra sa zadowolone, brat tez uzywa czasami, tato uzywa po goleniu i ja tez go uzywam, codziennie po kapieli bo stoi na lusterku w lazience. ekstra swietny, super jakos za taka cene:)