KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

L'Oreal Paris Sublime Bronze, Gel Autobronzant- Teinte visage et corps, Koloryzujący żel samoopalający do twarzy i ciała

3,9 na 570 opinii

Kupi ponownie: 61% osób
    cora
    25 czerwca 2009 o 19:06
    Bardzo dobre efekty
    To rzeczywiście dobry samoopalacz, nie robi smug, nawet ja nie miałam z tym problemu, chociaż brak mi cierpliwości. Po peelingu taki żelik dosyć szybko się wchłaniał. A w kwestii wsmarowywania- komfort! Odpowiednie zabarwienie ( ładny kolor szczerze mówiąc) żelu od razu po wydobyciu z tubki umożliwia precyzyjną aplikację. Po prostu dokładnie widziałam, jak go nakładam, gdzie i ile, co pozwoliło na równomierne rozsmarowanie. Sądzę, ze barwa żelu samoopalającego jest bardzo pomocnym czynnikiem, jeżeli chodzi o dobre nałożenie samoopalacza. Nie ma lepszego na rynku, może Dior albo Collistar. LOr jest dobry i do niego wrócę! Tylko 4 gwiazdki, bo błyszczy, a ja i tak po 3 godzinach się kąpię i ten błysk zmywam. Na razie go nie kupię, bo mam Eris piankę, słabą piankę. Używam tego produktu od: kwietnia 8 do maja 2009 Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:nie określono

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    vanilla25
    30 stycznia 2013 o 19:58
    Jest świetny
    Zacznę od tego, że wrócił mi rozum do główki i przestałam chodzić na solarium, lecz widok mej pożal się Boże jasnej golizny przyprawiał mnie o myśl powrotu na te sztuczne promienie. Ale po użyciu tego samoopalacza znów jestem ślicznie opalona :-) Piękna naturalna, absolutnie niesztuczna opalenizna. Zapach jest delikatny, wcale a wcale niesamoopalaczowy ;-) Konsystencja bardzo dobra, dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. To, że ma odcień brązowy co jest genialne, bo od razu widać gdzie ile zostało nałożone, ewentualne smugi można poprawić(choć smug nie pozostawia, chyba, że z naszego niedbałego nałożenia). Drobinki na nogach wyglądają ok, są bardzo nikłe, lecz na twarz niekoniecznie, bo efekt migoczących paproszków jednak jest (choć może to kwesta gustu, co kto lubi). Po nałożeniu skóra się dość... klei. Minusem jest jak dla mnie kiepska wydajność, brudzi ubrania, pościel, ręcznik...strasznie mi przeszkadza oraz to, że wysusza skórę, co widać już po 2 nałożeniach, w moim przypadku. Ale sumując, jeśli potrzebujemy opalenizny na już, jest niezastąpiony.
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Vishnya
    3 sierpnia 2013 o 0:58
    5 / 5
    Zdecydowanie najlepszy
    + po pierwsze to jedyny do tej pory samoopalacz, który mnie nie uczulił! + ogromnym plusem w porównaniu do innych jest ciemny kolor, który ułatwia równomierne rozprowadzenie i uniknięcie smug + daje szybki efekt, już po jednej aplikacji skóra nabiera ładny odcień + rozświetlające drobinki dają ładny efekt - niestety to nadal samoopalacz i ma ten charakterystyczny zapaszek (choć zdecydowanie mniej wyczuwalny niż inne) Używam tego produktu od: 5 lat Ilość zużytych opakowań: ok. 7

spiderek88
    10 marca 2013 o 3:26
    5 / 5
    perfekcyjny
    idealnie sie naklada i daje natychmiastwy efekt bardzo go lubie doskonale sie nadaje aby udoskonalic swoj efekt oapalania w sumie mozna go uzywac codziennie Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 4 tubki

kocie
    22 września 2012 o 1:10
    4 / 5
    Naprawdę dobry kosmetyk w dobrej cenie.
    Jestem poszukiwaczem samoopalacza idealnego... Ten samoopalacz zatrzymał mnie przy sobie na zużycie 2 opakować - czyli na ok miesiąc. Bardzo ładnie się nakłada i rozprowadza, w sumie od razu jest efekt, przyjemna delikatna opalenizna... ciężko jest go nałożyć tak źle by zmywać... Jest zabarwiony, więc nakładając widzi się które miejsca zostały pominięte ... Cena jest bardzo korzystna przy jakości produktu... L\'oreal był o niebo lepszy od Diora którego również używałam, a który zupełnie nie dawał efektu... Sympatyczny produkt:) Używam tego produktu od: 1 ms Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe opakowania