Mango Body Scrub (Peeling z mango)

Mango Body Scrub (Peeling z mango)

Egzotyczny sposób na piękne, gładkie ciało! Ekstrakt mango usuwa zrogowaciały naskórek, wygładza i napina skórę.Peeling przywraca skórze świeży, promienny wygląd.
Peeling ma dobra konsystencje, ślicznie pachnie a jego zastosowanie to czysta przyjemność

Strzał w dziesiątke

Super peeling, który dobrze sie rozprowadza na ciele i starcza na długo. Bardzo dobrze się nim peelinguje ciało.
:) Ma piękny zapach mango, który chiałoby sie zjeść.
Polecany najbardziej na upały, dlatego tak też występował w porze wakacji, :( choć dosyć dawno go nie było.
Używam tego produktu od: 2005

czemu go wycofali:(

Kiedys byłam wierna fanka kosmetykow z oriflamu i milo ja wspominam. Kupiłam ten peeling i sie zakochałam. Pamietam ze mial cudowny zapach, delikatne scierajace drobinki, fajna konsystencje i przyjemne opakowanie. Potem zakochal sie w nim moj chłopak oddałam mu go, ale i tak uzywalismy na wspole.
Spełnial moje wymagania jako peeling i wspominam go bardzo dobrze, nie kupie go juz bo wycofany:(.

Używam tego produktu od:dawano temu z 2lata temu

delikatny piling mango

Zapach: boski, mango jak się patrzy:)
Opakowanie: takie sobie, pudełeczko jak do kremu - ale mozna oprcować jakiś miły sposób wybierania peelingu ze środka:)

Najważniejsze: działanie - jest b. delikatny, na pewno można go używać nawet codziennie - jako żelu pod prysznic.
Bardzo dobrze się pieni.
Wydajny.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

Manicure - kolorowy french

Piękny zapach.

Właśnie. Piękny zapach mango to chyba największy plus tego peelingu. Mogłabym używać go codziennie, co w przypadku tego peelingu nie jest w cale nie jest głupie. Malutkie drobinki nie złuszczają rewelacyjnie, ale dla skóry wrażliwej jest to plusem. Skóra normalna potrzebuje większego "tarcia" :)
Opakowanie też pozostawia wiele do życzenia. Nie wiem kto wpadł na pomysł umieszczenia go w opakowaniu takim jak kremy do ciała. Peeling ma dość wodnistą konsystencję i wylewa się. Ogólnie, fajny gadżet ale na miano peelingu z prawdziwego zdarzenia nie zasługuje.

Używam tego produktu od:

bardziej jako żel pod prysznic

Piękny zapach, cudne opakowanie, konsystencja ok - trochę galaretowaty żel. Używanie go to przyjemność dla zmysłów. Działenie peelingujące słabiutkie, ale nie po to go kupiłam, do peelingu mam coś innego. Można używać go do codziennej kąpieli pod prysznicem. Ładnie się pieni i doskonale zmywa. POLECAM!

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

Słabiutki!!!!

Więc: peeling jest zdecydowanie za rzadki, a poza tym ma drobne ziarenka więc nie ma co liczyć na zadziwiające efekty.... Ma też ładne choć niewygodne opakowanie, bo nalewa się woda do pudełeczka... Jedynym plusem jest zapach... Dość miły... Nie polecam jednak!

Używam tego produktu od:rok temu

minus jak stąd do Japonii

Że to peeling to za dużo powiedziane, rczej pachnacy żel pod prysznic. Do peelingu mam też szczotkę z włosiem i chyba dlatego ten produkt jest dla mnie za słaby. Ale to fakt że super pachnie i chyba tylko tyle. Jestem rozczarowana tym bardziej że do tanich nie należy.

Używam tego produktu od:tydzien

nie dla mnie

Ładne ( choć mało wygodne opakowanie), bardzo miły, owocowy zapach ( choc ja czuję raczej jabłko, a nie mango). Dobrze sie pieni, jest rzadki, dośc wydajny. I wszystko było by świetne, gdybym szukała żelu pod prysznic, ale ja kupiłam peeling! A peelingu tu akurat brak...Nie jestem wielbicielką wrażeń ekstremalnych, po prostu oczekuję wygładzenia skóry...Niestety - w tym pudełeczku peelingu nia ma...Nawet nad nazwa żelu peelingującego - musiałabym sie zastanowić :(

Bez zachwytów

Największym plusem tego peelingu jest jego zapach. Po prostu Super! A poza ty, bez żadnych rewelacji.
Peeling ma galeretowatą konsystencję i całkowicie niepraktyczne opakowanie. Efekt peelingu jest bardzo delikatny. Jeżeli ktoś woli mocniejsze scruby (takie jak Eris), to tego nie polecam.

cudowny zapaszek!!

peeling jest lekko galaretowaty, jeśli używałyście tego z serii aloe to zrozumiecie - wydaje mi się, że konsystencja bardzo podobna. drobinki małe, ale wiele ich - peeling raczej delikatny, można stosować częściej i do wrażliwszej cery będzie oki. zapach jak już napisałam śliczny, nie jest sztuczny. ogólnie fajny kosmetk do częstego stosowania.