Pielęgnacja Cery Naczynkowej, Żel do mycia cery z problemami naczyniowymi

Pielęgnacja Cery Naczynkowej, Żel do mycia cery z problemami naczyniowymi

Polecany zamiast tradycyjnego mydła do skóry z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, ze skłonnością do rumienia. Bardzo dobrze zmywa i odświeża twarz, szyję, dekolt z naturalnych zabrudzeń i makijażu. Łagodne substancje myjące, m.in. saponiny z mydlnicy lekarskiej nie drażnią skóry, nie powodują jej nadmiernego wysuszenia. Ekstrakt z miłorzębu japońskiego wykazuje aktywne działanie na naczynka krwionośne skóry – zmniejsza się ich skłonność do pękania. Przy regularnym używaniu żelu zaczerwienienie skóry wyraźnie maleje, staje się ona jaśniejsza.

taki sobie

chyba najlepszy z kosmetyków tej firmy, na której bardzo się zawiodłam. seria do skóry naczynkowej, używam tego żelu codziennie wieczorem, żeby umyć twarz.
nie jest taki tragiczny, ale jakichś wielkich efektów nie daje. odrobinę zamyka naczynka i zmniejsza przebarwienia, ale tylko odrobinę. raczej dobrze myje twarz, chociaż czasami mam wrażenie, że po kilku godzinach potrzebuje kremu nawilżającego, więc szukam czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

wysusza

Kupilam ten produkt, bo chcialam dac szanse polskiemu produktowi. Niestety dla mnie ten produkt jest zupelnie nietrafiony. Po pierwsze konsystencja: jest wodnista. Moge sobie z tym poradzic, ale dla mnie im gestszy produkt tym lepiej. Dzialanie tez nie powala, o ile faktycznie nie powoduje zaczerwienienia, o tyle bardzo wysusza skore. Juz 5 minut po wyjsciu spod prysznica musze nalozyc krem na twarz, bo jest bardzo sciagnieta. Opakowanie jesli chodzi o dozowanie wygodne ale butelka jest wysoka i malo poreczna. Cena ok, ale w tej cenie mozna znalezc cos lepszego.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

dalej będę go kupować

Ja używam tego żelu już od dłuższego czasu bo moja cera jest naczynkowa i zaczerwieniona oczywiście cudów nie ma ale żel jest wydajny dobrze się pieni nie podrażnia, delikatnie rozjaśnia cerę nie używam go za każdym razem niestety bo w moim mieście żel akurat jest ciężko dostepny więc niestety ale tylko jak mam okazje go kupuję

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam sporo

Manicure - klasyczny

najlepszy

Ten żel bardzo dobrze oczyszcza twarz. Idealnie zmywa makijaż. Mojej cery nie wysuszył. Nie zauważyła jakiegoś konkretnego efektu na cerę naczynkową, ale bardzo dobrze sprawdza się do zmywania makijażu wszelkich zanieczyszczeń.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Wysuszacz

Nie jeden raz, nie dwa, czytałam na wizażu, że Flos Lek ma bardzo dobre kosmetyki do pielęgnacji cery naczyniowej. Wcześniej nigdy nie natknęłam się na żel do twarzy będący bublem. Kierując się marką i naiwnym myśleniem, że takiego kosmetyku sknocić się nie da, kupiłam ten żel.

Żel jest wodnisty, łatwo go wylać przed przypadek za dużo. Ma nieprzyjemny zapach, mydlany, ale nie delikatny, tylko gryzący w nos. Żel zmywa makijaż, nie zostawia resztek, wacik po przemyciu twarzy tonikiem jest czysty. Jednak ma pewną cechę, ogólnie niedopuszczalną, ale przy kosmetyku do cery naczyniowej, często wrażliwej, już absurdalną. Bardzo, bardzo wysusza skórę. Muszę nakładać na buzię dwa razy więcej kremu, niż przed stosowaniem tego. Skóra nie wygląda po tym kosmetyku dobrze. Jest sucha, wszystkie naczynka, podrażnienia są dobrze widoczne, jest zaczerwieniona. Potrzebuje trochę czasu i dobrego kremu, żeby dojść do siebie. Zużyć zużyję, ale będę z większą rezerwą podchodziła do firmy Flos Lek.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

jak na razie okej

Jestem w trakcie pierwszego opakowania.
Dobrze nawilża moją suchą skórę i nie ściąga jej tak mocno jak inne żele.
Nie jestem w stanie powiedzieć, czy pomaga zmniejszać lub zapobiegać pękaniu naczynek, ponieważ zbyt krótko go używam. Jednak chyba nic nowego nie wyskoczyło mi na twarzy podczas stosowania.

Jest bardzo wydajny!

Ilość zużytych opakowań: 0,5

lubię

Bardzo fajny tonik :)

uspokaja
nie wysusza
nie mam po nich wyprysków
fajna konsystencja
nawilża

minusem niestety jest "dozowanie" tego toniku, przez co nie jest on zbyt wydajny

Ilość zużytych opakowań: dużo

NIE ZACHWYCA

Więcej nie kupię i nie polecam. zacznę od butelki-tu minus, żel jest bardzo rzadki, przez to niewydajny, butelka jest nieprzeźroczysta, więc nie widać ile go zostało do końca, do tego wylewa się go bardzo dużo, więc jak nie mamy wprawy, to może być problem. lepiej by się przy tym żelu sprawdziła pompka. poza tym jest higieniczniejsza. jakoś nie mogę się zmusić żeby go zużyć do końca, więc stoi smętnie na półce i czeka na lepsze czasy, ale chyba się nie doczeka.
Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: mało

wysuszył

Kupiłam po przeczytaniu recenzji. Dokupiłam równiez z tej samej serii krem nawilżający i peeling enzymatyczny.
Żel niestety wysusza, pomimo, że świetnie zmywa makijaż. Nie zauważyłam poprawy cery - buzia jest po nim jeszcze bardziej zaczerwieniona.

Używam tego produktu od: maja 2011
Ilość zużytych opakowań: 200ml

łagodny, a przy tym skuteczny.

bardzo dobry żel. plus za delikatność, to ważne przy naczynkowej cerze. stosunkowo dobrze radzi sobie także z zaczerwienieniem - nawet jeżeli nie wyeliminuje go całkowicie, to na pewno je ograniczy. nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza. mimo tego, że jest łagodny, dobrze też sobie radzi z demakijażem. przyjemnie pachnie.

gwiazdkę odejmuję za konsystencję - owszem, żel przeznaczony do wrażliwej cery z problemami naczynkowymi nie powinien być zbyt gęsty, ten jednak jest prawie jak woda, przelatuje przez palce, co niekorzystnie wpływa na wydajność.

ogółem - jestem na tak.
Używam tego produktu od: około miesiąca

Bardzo fajny :)

Bardzo fajnie mi się go używało, zero podrażnień czy innych nieprzyjemności.
Jest bardzo łagodny i bardzo delikatny dla naczynkowej cery :)
Muszę przyznać gwiazdkę za łagodzenie podrażnień a to się rzadko zdarza w przypadku preparatów do mycia twarzy :)
Lekka piana a potem łatwe spłukanie ,za to też dodam gwiazdkę :)
Doskonale oczyszcza skórę, pozostawia ją delikatną, czystą i lekko nawilżoną !
Miły w użyciu, fajnie pachnie. Nie wysusza !!!
Przede wszystkim skóra jest po nim gładka, miła w dotyku, nie ma uczucia ściągnięcia.

Bardzo przyjemny produkt do oczyszczania szczególnie wrażliwej cery, wygrywa z wieloma droższymi moim zdaniem.
Cena jest korzystna ,opakowanie wygodne.
Nie mam zastrzeżeń :)

Używam tego produktu od: grudzień styczen

cud miód ;)

Jest łagodny i delikatny.Tego potrzebuję zimą.
Mimo łagodności dobrze oczyszcza,ma dobrą konsystencję i przyjemny zapach.
Według mnie jest wydajny.
Nie zapycha cery i nie podraznia oczu,to tez ważna sprawa dla mnie.Opakowanie wygodne,praktyczne.
zmniejsza widoczność naczynek, skóra ma zdrowszy wygląd,koi podrażniona skórę.
Ja mu dam pięc gwiazdek.