Naturals, Maseczka odżywcza z ekstraktem z mango

Naturals, Maseczka odżywcza z ekstraktem z mango

Zgłaszająca osoba: Muszka

Maseczka z mango odżywiająca skórę. Lekko ściąga skórę i dość mocno się klei. Trudno się zmywa z twarzy, ale pięknie pachnie owocami.

Cena: 18,90 zł

ok

Pożyczyła mi ją bratowa. Maseczka klei sie, ostrzegam nie wolno sie śmiać po nałożeniu, zasycha szybko, łatwo się usuwa. Jednak efekt nie był powalający, spodziewałam się lepszych efektów.

Używam tego produktu od:1 m-ca

wspomnienia

maseczkę kupowałam na fali pierwszego zainteresowania nawilżaniem mojej twarzy
i sądziłam że to z moją skórą jest coś nie tak skoro suche skórki jak były tak były, skóra nie wyglądała na świeższą, odżywioną, wypielęgnowaną - a uzywałam sumiennie 3 razy w tygodniu
maseczka poza przyjemnością z wąchania nie dawała nic
była też troche za rzadka, ale przynajmniej nie zasychała na skorupę i było łatwo ją zmyć
wydajna, owszem, ale co z tego skoro nawet długie uzywanie nie dawało nic skórze?
wspomnienie takich bubli powstrzymuje mnie często przed kupnem czegoś z avonu

Używam tego produktu od: parę lat temu

Przyjemna

Miałam tą maseczkę dobre 5-6 lat temu, ale doskonale pamiętam ten zapach, mhhhhhhhh .... Był przecudny.
Maseczka była wydajna, w dużym opakowaniu i za niewielkie pieniądze. Wprawdzie nie dawała wielkich efektów, ale skóra po zastosowaniu była miękka, no i ... delikatnie pachniała mango.
Używałam tego produktu 5-6 lat temu.
Ilość zużytych opakowań: 1.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

prawie na trzy gwiazdki

Pamiętam, że skóra po jej zastosowaniu była po prostu przyjemna w dotyku i lekko nawilżona(ale bardzo minimalnie). maseczka była też bardzo bardzo wydajna

Mi osobiście nie podobał się w niej ten zapach...był dla mnie zbyt ostry. Czasami miałam także uczucie szczypania tuż po jej nałożeniu w niektórych miejscach na twarzy... Ze zmywaniem jej również miałam czasami małe problemy

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

bez zachwytów

Kupiłam ją tylko raz i męczyłam chyba z rok. Moim zdaniem nie miała żadnych właściwości pielęgnujących, opary z niej szczypały mnie w oczy.Skóra nie była ani gładka ,ani odżywiona.Jedyne co odpowiadało mi w tej maseczce to zapach, zanim zaczynał się ulatniać.Dobrze ,że ją wycofali i troszeczkę ulepszyli.

okropieństwo

Ta maseczka nie robi z buzią kompletnie nic a nic, nie odżywia, zadnych korzystnych zmian swojej cery nie zauważyłam, mogłabym równie dobrze nic na buzię nie nakladać, efekt byłby taki sam, jedyne co robi to pachnie, nic poza tym, strata pieniędzy :(

spodobala mi sie

Podoba mi sie jej zapach-smakowite mango.Maseczka ma konsystencje zelo-kremu.
Dobrze sie rozprowadza i wchlania,niestety jest srednio wydajna.
Troche nawilza cere,sprawia,ze wydaje sie ona ozywiona i nabiera ladnego kolorytu.
Mysle,ze kupie nastepna.

ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

średnia

Z trudem kończe opakowanie tej maseczki.
Właściwie poza zapachem nie ma w niej nic szczególnego.
Nie zauważam żadnego odżywienie, nie mówiąc o nawilżeniu skóry.

***

Ładnie pachnie, dobrze nawilża i odżywia, poprawia koloryt cery. Dobrze się nakłada, ale trochę trudno jest ją zmyć z twarzy. Jest wydajna. Skóra po niej ładnie wygląda.

bardzo dobra

Maseczka spełnia oczekiwania- bardzo dobrze nawilża i odżywa, po zmyciu skóra jest gładka, pachnąca i dobrze wygląda. Jest bardzo wydajna. Polecam

mniami

Ładnie i smacznie pachnie, dobrze nawilża, jest w miarę tania. Jednak kolorytu cery nie poprawia, za to jest bardzo wydajna. Ale nie lubię jej nakładać, konsystencja i to jak prezentuje się na twarzy w pewien sposób mnie obrzydza(ale to w końcu nie należy do jej zadań:)).

bomba :)

Bardzo lubię maseczki z Avonu, tą w szczególności. Ślicznie pachnie, wygładza twarz niesamowicie, poprawia kolorek, jest taki bardziej żywy. Mam w planach jeszcze maseczkę miodową, ale ta jest zdecydowanie najfajniejsza :) polecam :)