Densite Lift Redensifying Anti-wrinkle Care (Krem przeciwzmarszczkowy)

Densite Lift Redensifying Anti-wrinkle Care (Krem przeciwzmarszczkowy)

Przeciwzmarszczkowy preparat poprawiający gęstość skóry, pomaga wychwytywać i zatrzymywać w komórkach wodę. Zawiera oczyszczony wyciąg z drożdży o wysokiej zawartości oligosacharydów. Skóra staje się jędrna, bardziej zwarta i sprężysta, zmarszczki wygładzają się.

Dostępny w wersji do skóry normalnej i mieszanej oraz do skóry suchej.

Bez zastrzeżeń

Mam wersje do suchej cery. Używam go na noc.
Gęsta, treściwa konsystencja. Krem bardzo dobrze sie rozprowadza i wchłania, pozostawia powłokę na skórze. Po obudzeniu skora wygląda na wypoczętą, gładszą, jędrniejszą. Jest dobrze nawilżona i odżywiona.

Osobiście jestem bardzo zadowolona.

Firma Biotherm jak do tej pory raczej mnie nie rozczarowana.

Edit 16/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ perfumy te należą do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego. zużyłam, więcej nie kupie.

bardzo przyjemny

Kremik kupuję na allegro,w miniaturkach po 15 ml, co znacznie obniża cenę.
Stosuję go na noc, z uwagi na gęstość i brak filtrów. Jest to krem solidny, gęsty, ale bardzo dobrze się rozprowadza na twarzy. Wchłania się równiez dobrze, pozostaje jednak film. Na noc to lubię, mam wtedy poczucie odżywienia skóry. Zaraz po aplikacji - odczuwam lekkie rozgrzanie skóry, ale bez zaczerwienienia czy pieczenia. Zapach jest przyjemny, dla mnie miodowy...Czy wygładza zmarszczki? Nie wiem, raczej cięzko było by mi to zauważyć, ale wierzę producentom! :)Zamierzam stosować go dalej...