Foot Works, Złuszczający żel do stóp

Foot Works, Złuszczający żel do stóp

Żel do stóp z mikrogranulkami pielęgnuje stopy, utrzymuje je w znakomitej formie. Skóra stóp jest po jego użyciu miękka i gładka.

Cena: 17,90 zł / 75 ml

Pierwsze opakowanie było całkiem niezłe, ale to dlatego , że było lato i wyjątkowo zacięcie dbałam o stopy. Na jesień sobie odpuściłam i już nie było tak pięknie. Ten krem nie zdołał złuszczyć mi skóry na piętach. Wygładził nieco, lekko nawilzył ... chyyyba ... Nic pozatym. Polecam tylko do zadbanych stópek, gdy chcemy by pzostały takie na dłużej ;)

Nie nie nie

Biorąc pod uwagę tendencję mojej skóry na pietach do rogowacenia poszukuję czegoś lepszego niż pumeks czy tarka,które pomogą mi pozbyć się mojego problemu.Słyszałam dobre opinie moich znajomych o tym specyfiku więc się skusiłam,ale niestety na dobre mi to nie wyszło.Nie zauważyłam właściwości złuszczającyh tego kremu,szybko się skończył,ratuje go promocyjna cena i fakt,że na polskim rynku nie ma zbyt wielu kosmetyków,które mają złuszczać skórę naszych stóp.Nie polecam.

faworyt

To mój ulubieniec :)
+Efekt gładkich stop juz po pierwszym użyciu!
+przyjemny zapach
+niedrogi
-mało wydajny (tak bardzo go lubie ze konczy sie w ekspresowo;)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nie warto

Żel przyjemnie chłodzi i odświeża stopy i niestety na tym jego zalety się kończą. Konsystencja jest zbyt rzadka (nie dość, że za dużo żelu wypływa z tubki, to jeszcze spływa ze stóp), zapach dość specyficzny (dla mnie odstraszający), a efektu peelingującego w ogóle nie widać (prawie nie czuć ścierających drobinek). Do tego ta cena... Nie warto!!!

kiepski

Nie zauważyłam zmiękczenia skóry a zapachu po prostu nie toleruję.<BR>Nie kupię więcej.

Żadna rewelacja

Nie zauważyłam, żeby faktycznie zmiękczał naskórek. Poza tym nie lubię zapachu tego żelu. Jak dla mnie to strata pieniędzy. Nie warto.

może być

Efekt peelingujący mizerny. Przyjemnie chłodzi, odświeża i pachnie.

przyjemny

Bardzo przyjemny żel do stóp. Zmiękcza skórę i złuszcza naskórek. Delikatny zapach. Po użyciu mam uczucie "ochłodzenia" i odświeżenia stóp. Odprężające.<BR>Wygodne opakowanie. Wydajny.

Nie zbyt

Na mnie wogole nie dziala..tzn nie zluszcza nic.. nie podoba mi sie jego zapach wogole.

dobry

Uważam że jest naprawdę godny plecenia, wydajny, dobrze się sprawdza i odświerza.

może być

Mi też żelik odpowiada. Zdecydowanie pomaga moim stópkom, zmiękcza skórę na piętach i je pielęgnuje. Ja po użyciu zmywam go wodą i dopiero wcieram krem do stóp.

jednak ok :)

Ogólnie się rąbnęłam w tej ocenie, więc ją szybko poprawiam. Chodzi tu o żel, a ja napisałam o kremie ;) (nazywają się podobnie)<BR>Tak więc - żel jest całkiem ok :) używam go pod prysznicem, jak peeling, działa całkiem dobrze, ale trzeba go używać regularnie, bo jak raz na rok, to on jest za delikatny ;)<BR>przyjemnie chłodzi i odświeża.