Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący)

Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący)

Kryolan Anti Shine Powder to puder o niezwykłych właściwościach matujących, zalecany szczególnie do cery tłustej lub mieszanej. Niezwykle lekki, poręczne opakowanie, nienaganny mat to główne walory pudru Kryolan Anti Shine Powder .

sypki
matujące
Krycie
lekkie

Fenomen

Najlepszy puder matujący jakiego używałam do tej pory.
Korzystałam z pudrów tańszych, ale i droższych i jedno jest pewne... Kryolan bije wszystkich. Cera matowa idealnie przez cały dzień, nie wysusza skóry, super współpracuje z różnymi kosmetykami.. Z czystym sumieniem polecam

Nie dla mnie

Posiadając mieszaną cerę skłonna do szybkiego błyszczenia szukałam czegoś co utrzyma mat na dłużej. Puder kupiłam przez internet, po przeczytaniu bardzo wielu pozytywnych recenzji i z niecierpliwością czekałam na kuriera. I co? I ... ehh... Nie dość , że po użyciu tego cuda wyglądałam długo jak córka młynarza, to jeszcze po około 3h nos broda i czoło świecąco-błyszczące jak zwykle:/ Nie należy do najtańszych pudrów więc liczyłam na super efekt, a dużo lepszy i tańszy jest puder ryżowy z EcoCery :)

Dobrze matuje ale lubi bielić twarz

Puder jest dobry ale nie idealny. Dla mnie osobiście jest średni ale na niektórych osobach wygląda dobrze. Używałam go przy wykonywaniu makijaży na modelkach i świetnie sprawdza się dla skór tłustych, mocno przetłuszczających się. U osób ze skórą mieszaną już mniej. Na suchych wygląda źle co mnie nie dziwi.
Puder trzeba nakładać w małych ilościach, z umiarem i tylko na te partie twarzy, które się faktycznie świecą. Wtedy ładnie matuje, stapia się z podkładem i nie jest praktycznie nie widoczny. Na suchej skórze jest bardzo widoczny, osadza się też na włoskach i podkreśla suche skórki.
Niestety puder lubi też bielić twarz. Widać to na zdjęciach, szczególnie u osób które mają ciemniejszą karnację.
Puder jest bardzo wydajny, w dużym całkiem wygodnym opakowaniu.

MISTRZ MATU!

Kupiłam go z myślą o klientkach z cerą mieszaną i tłustą. Sama również mam mieszaną, więc mogłam go na sobie przetestować.
Nie używałam go nigdy na całą twarz. Zawsze używam go jedynie w strefie T i zwykle metodą bakingu (nie tak mocnego jak to jest pokazywane na YT i IG). Zostawiam go na 3-5 minut i omiatam twarz większym pędzlem. Jeśli nakładam go na el dw to często nie ma już co omiatać, bo puder pięknie łączy się z podkladem i zostaje w 100% wchłonięty.
Nie zawiódł mnie jeszcze nidgy. Fakt, nałożony w większej ilości wygląda matowo i płasko, ale właścicielki skóry przetłuszczającej się dobzre wiedzą, że ten płaski mat utrzymuje się tylko przez pierwsz egodziny, a później i tak wszystko jest "zmiękczone" przez sebum. Puder po kilku godzinach wygląda niej pudrowo, ale cera jest wciąż matowa.
Wypełnia pieknie pory i robi na zdjęciach efekt bluru.
Jest transparenty, raczej nie bieli, ale nie nałożyłabym go mocno opalonej osobie w dużej ilości.
Nie wiem czy zapycha, bo stosuje go tylko raz na jakiś czas, gdy muszę mieć pewność, że skora długo będzie wyglądała idealnie.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

ok

Jest ok, niestety skład jest słaby. Puder daje całkiem ładny matowy efekt, jest ładnie zmielony, wygodnie się go nakłada, ale nie jest wart tej ceny. Nie trudno jest znalezc lepszy produkt od tego. Nie jest on zły, ale wspaniały też nie.

dobry puder

Wydaje mi się, że puder jest neutralny dla cery. Nie wpływa na powstawanie wyprysków i podrażnień.
Cena jest adekwatna do ilości i jakości produktu. Nie jest to mały wydatek, jak na jeden raz, ale pod tym względem moglo byc gorzej.
Puder dobrze matuje, ale niestety podkreśla wszelkie niedoskonałości. Powiedziałabym, że nawet lekko zdejmuje krycie podkładu. Dlatego nie polacam go posiadaczkom dużych wyprysków.

Mój niezbędnik od lat :)

Nie potrafię się bez niego obejśc ! Wszystko mi w nim odpowiada - to jak matuje to jak jest zmielony to jak długo działa i to że delikatnie ale to naprawdę delikatnie bieli.
Matuje na długo moją strefę T i jest bardzo wydajny.
Zawsze gdy maluję klientki to jest mój niezbędnik !
Zdaję sobie sprawę, że na dłuższą metę może być szkodliwy dla cery - zauważyłam że bardziej się przesusza no ale cóż ....nie wyobrażam sobie bez niego makijażu i tyle .

do matowienia idealny

puder, który nigdy się nie kończy ;) produkt, który idealnie nadaje sie do matowienia i utrwalenia makijazu, bez poprawek trzyma sie 5-6 godzin. niestety, jest za cięzki do utrwalenia korektora, pod oczani wyglada zle,..ale to w końcu puder matujący.

Świetny

Cud, miód i orzeszki. Najlepszy puder jaki miałam. Idealnie sprawdza się na skórze mieszanej, nie podkreśla suchych skórek. Jak na tak matujący puder dobrze sprawdza sie do utrwalania korektora pod oczami.

Droga mąka....

Kupiłam go, jak wiele z Was zachęconych opiniami w internecie i ogólną sławą tegoż produktu.
Niestety zawiodłam się bardzo.

Puder jest drobno zmielony, drobniej niż mąka;) ale tyle z jego dobrych właściwości.
Nie jest transparentny. Niestety bieli (tlenek tytanu).
Czuć go na twarzy. W dotyku daje efekt nieprzyjemnego talku na skórze.
Waży podkłady. Nie współpracuje z nimi. Używałam go na Heathy mix, True match, ELDW (zwykły i light), Vichy Ideal Teint i kilku innych i za każdym razem to samo. Jeśli nie od razu po nałożeniu to po max. kilku godzinach na nosie i czole zważona ciastolina...
Mat jaki daje też jest nieładny. Typowa mąka. Płasko, podkreślone wszelkie suchości i nierówności. Żadnej satyny, żadnego aksamitu - zresztą skąd, jak w składzie skrobia i talk....
Próbowałam go nakładać pędzlem, gąbką, metodą baking - nic nie zmienia jego właściwości.

Opakowanie niezbyt solidne. Bardzo szybko ścierają się wszelkie napisy i logo.
Ładne, przyznacie, też nie jest.

Jedyny plus - duża pojemność. I za to błogosławiłabym ten produkt. Gdyby był dobry.

klasyk

bardzo dobry puder sypki. matuje na dlugo, daje ladny efekt matu. nie jest taki plaski jak po niektorych produktach z tej kategorii. ma duza pojemnosc. cena w przeliczeniu na gramy nie jest bardzo wysoka. produkt jest wydajny!

Szału nie ma

Dla mnie to średniak. Faktycznie, u wielu osób się sprawdza, jednak u mnie nie zdaje egzaminu. Daję mu jeszcze szansę.
Puder na mojej cerze (mieszanej w kierunku suchej) w strefie "t" waży się i zostawia nieestetyczne grudki po jakimś czasie. Próbowałam różnych kombinacji. Używam na co dzień podkładu Revlon CS do skóry mieszanej i nie podoba mi się efekt w połączeniu z tym pudrem. Dodam, że skórę na nosie mam taką, że ELDW z niej schodzi a Revlon CS się trzyma ;)
Będę go jeszcze testować aż znajdę odpowiednie połączenie i metodę nakładania, wtedy edytuję recenzję jeśli uznam to za konieczne.
Plusem pudru jest ładne zmielenie i przy nakładaniu gąbką uczucie satynowej skóry.
Niestety, ma tendencję do podkreślania suchych skórek.
Trochę droższy jest puder matujący Inglot 3s, który w moim odczuciu jest dużo lepszy.

Zbawienny dla tłustej/mieszanej skóry

Puder dostałam w prezencie, sama o niego poprosiłam, bo nie wydałabym wtedy aż tyle na kosmetyk - zaczynałam moją przygodę z makijażem. Teraz już jestem po spotkaniu z innymi, droższymi pudrami, ale nie zamienię go na żaden inny :)