Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący)

Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący)

Kryolan Anti Shine Powder to puder o niezwykłych właściwościach matujących, zalecany szczególnie do cery tłustej lub mieszanej. Niezwykle lekki, poręczne opakowanie, nienaganny mat to główne walory pudru Kryolan Anti Shine Powder .

sypki
matujące
Krycie
lekkie

Mój niezbędnik od lat :)

Nie potrafię się bez niego obejśc ! Wszystko mi w nim odpowiada - to jak matuje to jak jest zmielony to jak długo działa i to że delikatnie ale to naprawdę delikatnie bieli.
Matuje na długo moją strefę T i jest bardzo wydajny.
Zawsze gdy maluję klientki to jest mój niezbędnik !
Zdaję sobie sprawę, że na dłuższą metę może być szkodliwy dla cery - zauważyłam że bardziej się przesusza no ale cóż ....nie wyobrażam sobie bez niego makijażu i tyle .

Godzinne matowienie

Po przeczytaniu mnóstwa pozytywnych recenzji skusiłam się na ten puder, mając nadzieję, że będzie wybawieniem dla mojej bardzo tłustej cery, zależało mi też na znacznym przedłużeniu trwałości podkładu. Niestety bardzo się zawiodłam.
Z racji tego, że nie jest to zbyt tani produkt, to dawałam temu kosmetykowi mnóstwo szans, na przeróżne sposoby: próbowałam nakładać go w mniejszej, w większej ilości, puszkiem, pędzlem, wklepując, omiatając nim twarz, jednak efekt za każdym razem był ten sam: po maksymalnie godzinie od aplikacji miałam już cały świecący się nos.

Świetny puder

Świetny puder, skóra nie świeci się przez wiele godzin. Nie robi plam, nie robi maski, idealny dla osób, które lubią mat. Nawet cena nie jest minusem, ponieważ puder starcza na bardzo długo. Zdecydowanie kupię ponownie.

Ideał

Po prostu go kocham!
Najlepszy na każdą okazję, na każdą porę roku, dopasowuje się do każdego podkładu.
Idealnie matowi i utrwala makijaż. ZERO poprawek w ciągu dnia, ZERO :)

Zachwyt!

Jak długo będzie w sprzedaży, tak nigdy się z nim nie rozstanę, genialny puder. Moja skóra mimo wielu zabiegów upiększających "kocha" się świecić, co przyprawiało mnie o irytację, teraz natomiast po zniesmaczeniu nie pozostał nawet ślad. Świetny, świetny i jeszcze raz świetny!

Spoko

Jest rewelacyjny! nic nie mogło sobie poradzić z moim błyszczącym nosem, ale ten puder podołał. mam mieszaną cerę, używałam już kilku pudrów sypkich. nawet wychwalany na KWC clinique był za słaby.
puder kryolanu utrzymuje mat około 7 godz! absolutny rekord (w moim przypadku).

Świetny

Puder sprawdził się u mnie rewelacyjnie. Mam cerę mieszaną. Zależy mi na długotrwałym macie, jednak bez przesuszenia strefy suchej. Właśnie to dał mi tej kosmetyk. Jest drobno zmielony. Nie bieli. Sprawdził się u mnie z każdym podkładem. Matowi skórę na naprawdę długi czas. Za co prawda dość wysoką cenę dostajemy dużo bardzo wydajnego produktu. Zdecydowanie polecam.

Mocny mat

Tego pudru używam w przypadku gdy muszę na długo czas zmatowić i utrwalić makijaż. Jest on w sypkiej postaci i omiecenie nim twarzy bardzo dobrze matowi makijaż twarzy. Dzięki temu utrzymuje się on przez wiele godzin, podkład nie ściera się, a cera się nie świeci nawet w strefie T, która u mnie jest najbardziej problematyczna. Bardzo łatwy w użyciu. Jenak nie nadaje się na co dzień, ponieważ wysusza skórę, głównie na policzkach ( mam cerę mieszaną). Nie zapycha skóry.

Naprawdę super

Puper odrobinę bieli, Szczególnie przy bakingu. Nakładam na twarz dużo filtra 50, czekam aż osiądzie, a potem gąbeczką wprasowuję puder Kryolan.
Efekt matu na wiele godzin. Inne kosmetyki takie jak róż, bronzer czy rozświetlasz świetnie się przyjmują z tym pudrem.
Starcza na lata. pomimo że używam pierwszego opakowania od roku, nie zużyłam nawet połowy. Rewela.

Moj faworyt wsrod pudrow matujacych

Jest to produkt, ktory calkowicie spelnil moje oczekiwania dotyczace zmatowienia skory po nalozeniu podkladu. Uzywam go juz od kilku lat i tylko ze wzgledu na slaba dostepnosc decydowalam sie na zakup innych pudrow matujacych. Wowczas jeszcze bardziej docenialam puder kryolan. Mocno matuje moja mieszana skore. Ewentualny nadmiar pudru mozna strzepnac pedzlem. Mam problem z intensywnym wydzielaniem sebum, wiec pod koniec dnia, makijaz wymaga poprawy, jednak jest nieporownywalnie lepiej niz bez pudru.

Mój hit!

Mam niestety ogromny problem ze świecąca cerą. Przetestowałam już na tę okoliczność wiele fluidów matujących oraz pudrów. Żaden specyfik nie był w stanie poradzić sobie z tym problemem. Z odsieczą przyszedł puder Kryolan. Kupiłam go pod wpływem pozytywnych recenzji, a pierwszy test przeszedł na weselu. Można więc rzecz, że został od razu rzucony na głęboka wodę;)Efekt po jego zastosowaniu był rewelacyjny! Zmatowił idealnie cerę i mimo wysokiej temperatury nie „rozpłynął” się wraz z podkładem, co więcej mam wrażenie, że ów podkład bardziej utrwalił, dzięki temu makijaż trzymał się przez całe wesele.
Korzystając z tego produktu należy pamiętać aby nie przesadzać z jego ilością, bo będziemy wyglądały jak obsypane mąką :)
Dzięki temu produktowi zrezygnowałam z bazy pod makijaż, gdyż doskonale „przedłuża żywotność” fluidu.

Chyba niezastąpiony

Skusilam się gdyż bardzo dużo osób go chwali i nie zawiodłam się ponieważ bardzo dobrze matuje trochę faktycznie bieli twarz ale makijaż naprawdę bardzo dobrze się trzyma także polecam..

Nie dla mnie

Posiadając mieszaną cerę skłonna do szybkiego błyszczenia szukałam czegoś co utrzyma mat na dłużej. Puder kupiłam przez internet, po przeczytaniu bardzo wielu pozytywnych recenzji i z niecierpliwością czekałam na kuriera. I co? I ... ehh... Nie dość , że po użyciu tego cuda wyglądałam długo jak córka młynarza, to jeszcze po około 3h nos broda i czoło świecąco-błyszczące jak zwykle:/ Nie należy do najtańszych pudrów więc liczyłam na super efekt, a dużo lepszy i tańszy jest puder ryżowy z EcoCery :)