Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący)

Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący)

Kryolan Anti Shine Powder to puder o niezwykłych właściwościach matujących, zalecany szczególnie do cery tłustej lub mieszanej. Niezwykle lekki, poręczne opakowanie, nienaganny mat to główne walory pudru Kryolan Anti Shine Powder .

sypki
matujące
Krycie
lekkie

Mój niezbędnik od lat :)

Nie potrafię się bez niego obejśc ! Wszystko mi w nim odpowiada - to jak matuje to jak jest zmielony to jak długo działa i to że delikatnie ale to naprawdę delikatnie bieli.
Matuje na długo moją strefę T i jest bardzo wydajny.
Zawsze gdy maluję klientki to jest mój niezbędnik !
Zdaję sobie sprawę, że na dłuższą metę może być szkodliwy dla cery - zauważyłam że bardziej się przesusza no ale cóż ....nie wyobrażam sobie bez niego makijażu i tyle .

dobry puder

Wydaje mi się, że puder jest neutralny dla cery. Nie wpływa na powstawanie wyprysków i podrażnień.
Cena jest adekwatna do ilości i jakości produktu. Nie jest to mały wydatek, jak na jeden raz, ale pod tym względem moglo byc gorzej.
Puder dobrze matuje, ale niestety podkreśla wszelkie niedoskonałości. Powiedziałabym, że nawet lekko zdejmuje krycie podkładu. Dlatego nie polacam go posiadaczkom dużych wyprysków.

Fenomen

Najlepszy puder matujący jakiego używałam do tej pory.
Korzystałam z pudrów tańszych, ale i droższych i jedno jest pewne... Kryolan bije wszystkich. Cera matowa idealnie przez cały dzień, nie wysusza skóry, super współpracuje z różnymi kosmetykami.. Z czystym sumieniem polecam

do matowienia idealny

puder, który nigdy się nie kończy ;) produkt, który idealnie nadaje sie do matowienia i utrwalenia makijazu, bez poprawek trzyma sie 5-6 godzin. niestety, jest za cięzki do utrwalenia korektora, pod oczani wyglada zle,..ale to w końcu puder matujący.

Makijaż do szkoły

Świetny

Cud, miód i orzeszki. Najlepszy puder jaki miałam. Idealnie sprawdza się na skórze mieszanej, nie podkreśla suchych skórek. Jak na tak matujący puder dobrze sprawdza sie do utrwalania korektora pod oczami.

Droga mąka....

Kupiłam go, jak wiele z Was zachęconych opiniami w internecie i ogólną sławą tegoż produktu.
Niestety zawiodłam się bardzo.

Puder jest drobno zmielony, drobniej niż mąka;) ale tyle z jego dobrych właściwości.
Nie jest transparentny. Niestety bieli (tlenek tytanu).
Czuć go na twarzy. W dotyku daje efekt nieprzyjemnego talku na skórze.
Waży podkłady. Nie współpracuje z nimi. Używałam go na Heathy mix, True match, ELDW (zwykły i light), Vichy Ideal Teint i kilku innych i za każdym razem to samo. Jeśli nie od razu po nałożeniu to po max. kilku godzinach na nosie i czole zważona ciastolina...
Mat jaki daje też jest nieładny. Typowa mąka. Płasko, podkreślone wszelkie suchości i nierówności. Żadnej satyny, żadnego aksamitu - zresztą skąd, jak w składzie skrobia i talk....
Próbowałam go nakładać pędzlem, gąbką, metodą baking - nic nie zmienia jego właściwości.

Opakowanie niezbyt solidne. Bardzo szybko ścierają się wszelkie napisy i logo.
Ładne, przyznacie, też nie jest.

Jedyny plus - duża pojemność. I za to błogosławiłabym ten produkt. Gdyby był dobry.

klasyk

bardzo dobry puder sypki. matuje na dlugo, daje ladny efekt matu. nie jest taki plaski jak po niektorych produktach z tej kategorii. ma duza pojemnosc. cena w przeliczeniu na gramy nie jest bardzo wysoka. produkt jest wydajny!

Szału nie ma

Dla mnie to średniak. Faktycznie, u wielu osób się sprawdza, jednak u mnie nie zdaje egzaminu. Daję mu jeszcze szansę.
Puder na mojej cerze (mieszanej w kierunku suchej) w strefie "t" waży się i zostawia nieestetyczne grudki po jakimś czasie. Próbowałam różnych kombinacji. Używam na co dzień podkładu Revlon CS do skóry mieszanej i nie podoba mi się efekt w połączeniu z tym pudrem. Dodam, że skórę na nosie mam taką, że ELDW z niej schodzi a Revlon CS się trzyma ;)
Będę go jeszcze testować aż znajdę odpowiednie połączenie i metodę nakładania, wtedy edytuję recenzję jeśli uznam to za konieczne.
Plusem pudru jest ładne zmielenie i przy nakładaniu gąbką uczucie satynowej skóry.
Niestety, ma tendencję do podkreślania suchych skórek.
Trochę droższy jest puder matujący Inglot 3s, który w moim odczuciu jest dużo lepszy.

Zbawienny dla tłustej/mieszanej skóry

Puder dostałam w prezencie, sama o niego poprosiłam, bo nie wydałabym wtedy aż tyle na kosmetyk - zaczynałam moją przygodę z makijażem. Teraz już jestem po spotkaniu z innymi, droższymi pudrami, ale nie zamienię go na żaden inny :)

Numer 1 dla cery tłustej i mieszanej

Do tej pory nie znalazłam produktu, który by zmatowi moją twarz w upały na dłużej niż godzinę a on wytrzymał bez poprawek ponad 5! Po nałożeniu może wydawać się, że lekko bieli ale po chwili pięknie stapia się z makijażem. Jest to mój nr 1. Polecam każdemu kto jeszcze się waha czy go kupić. Ja zapłaciłam za niego 70zł ale myślę,że jest wart swojej ceny. Cieszę się, że go znalazłam.

Plusy
-matowi na ponad 5 godzin bez poprawek (nawet w upał)
-utrwala makijaż
-jest wydajny
-daje satynowy efekt
-nie zapycha

Minusy
-przy częstym używaniu może wysuszać
-opakowanie mogłoby być szczelniejsze

Świetny!

To mój pierwszy puder i jedyny, nie zamierzam go zmieniać. Robi dokładnie to co powinien; matuje, ale i przedłuża trwałość fluidu. Testowałam go z różnymi podkładami i z każdym współpracuje na 5.
Cena może zniechęcać, ale jest naprawdę wydajny, używam go od 9 miesięcy i ubyło tylko troszkę.
Zazwyczaj nakładam go pędzlem z Hakuro, ale również Beauty Blender radzi sobie bezbłędnie - brak smug, wszystko się równo rozprowadza.

Jednym słowem - POLECAM, naprawdę warto zainwestować w pewniaka ;)

Warto zakupić

Plusy:
+wydajność (opakowanie przy prawie codziennym użytkowaniu wystarczylo mi na mniej więcej rok)
+bardzo dobrze utrwala makijaż i przedłuża jego trwałość
+bardzo matowi (trzeba uważać, bo można przesadzić i zrobić sobie tzw "płaską twarz")
Minusy:
-bardzo wybiela i trzeba używać go oszczędnie
-rozsypuje się, słoiczek mógłby być trochę głębszy

Podsumowując: warto w niego zainwestować, jest wart swojej ceny, zdawał egzaminy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Bardzo dobry!

Nie potrafię powiedzieć czemu zdecydowałam się na ten puder. Nie lubię takich wielkich opakowań, do tego nawet z białymi pudrami nie mam jakichś kolorowych wspomnień (zawsze wolałam żółte) a jednak go kupiłam. Kosztował mnie o ile dobrze pamiętam 63 zł - dość sporo ale jak zobaczyłam, że jest go 30g (dla porównanie - 16g w Inglocie kosztuje 89zł) to stwierdziłam - biorę w ciemno!
I jestem bardzo zadowolona. Nie lubię mocno matowego efektu - mam skórę normalną, dlatego używam go malutko i wklepuję gąbeczką i w takiej opcji świetnie utrwala mi makijaż nie tworząc maski :) Kiedy nałoży się go więcej, nieco bieli (normalne) ale w niewielkiej ilości jest całkowicie transparentny, taki jak być powinien.
No i chyba starczy mi na jakieś pięć lat :D