Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący)

Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący)

Sprawdź ceny produktu

Kryolan Anti Shine Powder to puder o niezwykłych właściwościach matujących, zalecany szczególnie do cery tłustej lub mieszanej. Niezwykle lekki, poręczne opakowanie, nienaganny mat to główne walory pudru Kryolan Anti Shine Powder .

matujące
Krycie
lekkie
sypki

Mój niezbędnik od lat :)

Nie potrafię się bez niego obejśc ! Wszystko mi w nim odpowiada - to jak matuje to jak jest zmielony to jak długo działa i to że delikatnie ale to naprawdę delikatnie bieli.
Matuje na długo moją strefę T i jest bardzo wydajny.
Zawsze gdy maluję klientki to jest mój niezbędnik !
Zdaję sobie sprawę, że na dłuższą metę może być szkodliwy dla cery - zauważyłam że bardziej się przesusza no ale cóż ....nie wyobrażam sobie bez niego makijażu i tyle .

Najlepszy puder transparentny

Jak do tej pory jest to najlepszy puder transparentny jaki przetestowałam.
Cena 56 zł niestety jest błędnie wpisana, ponieważ chyba nie ma możliwości aktualnie znaleźć tego produktu poniżej 79 zł. Właściwie wszędzie widnieje za 79 lub 80 zł. Jednak produkt zdecydowanie jest wart tej ceny, ponieważ przede wszystkim jest niesamowicie wydajny. Opakowanie jest duże i przy normalnym, codziennym użyciu starczył mi na ponad rok !
Bardzo dobrze matuje, nie niszcząc przy tym makijażu, nie zostawia grudek ani białych śladów, po rozprowadzeniu na twarzy matuje i ogólnie poprawia wygląd cery jednocześnie pozostając niewidocznym, nawet przy ciemnej karnacji nie zostawia jasnych śladów.
Dodatkowo co ważne, nie jest widoczny na zdjęciach z fleszem. Większość pudrów transparentnych, nawet jeśli normalnie jest niewidoczna, to przy zrobieniu zdjęcia z fleszem twarz wychodzi po prostu biała. To jest jeden z niewielu pudrów, który nie jest widoczny normalnie ani na zdjęciach, jednocześnie spełniając moje oczekiwania.
Jeśli chodzi o matowienie, to spełnia moje oczekiwania, ponieważ matuje ładnie, nie zostawiając suchej, widocznej powierzchni. Bardzo ładnie wtapia się w skórze, pozostawiając ją idealnie matową i gładką.
Jedyne lekkie zastrzeżenia można mieć do trwałości matu na twarzy, ponieważ utrzymuje się na mojej twarzy kilka godzin ( w lecie wiadomo mniej ) i trzeba po kilku godzinach poprawić w strefie T, jednak przy mocno przetłuszczającej się cerze w strefie T nie ma cudów, przede wszystkim należy zadbać o odpowiednią pielęgnację, ponieważ żaden puder nie będzie w stanie zahamować wydzielania sebum na cały dzień. Mimo wszystko myślę, że jest to jeden z najlepszych pudrów matujących na rynku i właśnie kupiłam kolejne opakowanie :)

produkt wart swojej ceny

zakupiłam ten pudej jakiś czas temu już , jestem w trakcie 4 opakowania chyba.
puder bardzo dobrze matuje - jednak u mnie przy mojej cerze ten mat trzyma się do 6 godzin w strefie T później się błyszczy (ale to też zależy od podkładu jaki uzyłam i kremu do pielęgnacji) jeśli chodzi o policzki i resztę twarzy trzyma się naprawdę świetnie i wygląda ładnie cały dzień
trzeba tylko uwarzać żeby nie nałożyć go zbyt dużo ponieważ twarz ribi się przy nim papierowa

Dobry produkt ale...

Długo szukałam czegoś co sprawi, że w końcu przestanę się świecić. Ten produkt jest bardzo dobry. Niezwykle wydajny, mam go od kilku miesięcy i posłuży jeszcze na długo a początkowo używałam go codziennie. Producent obiecuje mat i faktycznie tak jest. Mam cerę mieszaną, czoło i nos świecą się niemiłosiernie i faktycznie ten produkt robi z tym porządek. Ale.....nie ma co się łudzić, że ten stan przetrwa cały dzień. Ba, nie przetrwa nawet 8 godzin w pracy. Niestety trzeba ten efekt co jakiś czas podtrzymywać co wiąże się z dodawaniem kolejnej warstwy co przy częstym i długim używaniu zatka nam pory. Trzeba na to uważać! Nie nadaje się też do zdjęć, jeśli zrobimy zdjęcie pod koniec dnia, gdzie mamy na sobie dokładkę pudru na zdjęciu będą białe ślady. To wielki minus.
Jednakże biorąc pod uwagę, że mat utrzymuje się jednak przez kilka godzin uważam, że produkt jest całkiem niezły. Przy innych produktach świeciłam się już po godzinie od aplikacji. Tu jest o niebo lepiej. Dlatego będę go używać dopóki nie znajdę czegoś lepszego.

Godzinne matowienie

Po przeczytaniu mnóstwa pozytywnych recenzji skusiłam się na ten puder, mając nadzieję, że będzie wybawieniem dla mojej bardzo tłustej cery, zależało mi też na znacznym przedłużeniu trwałości podkładu. Niestety bardzo się zawiodłam.
Z racji tego, że nie jest to zbyt tani produkt, to dawałam temu kosmetykowi mnóstwo szans, na przeróżne sposoby: próbowałam nakładać go w mniejszej, w większej ilości, puszkiem, pędzlem, wklepując, omiatając nim twarz, jednak efekt za każdym razem był ten sam: po maksymalnie godzinie od aplikacji miałam już cały świecący się nos.

Świetny puder

Świetny puder, skóra nie świeci się przez wiele godzin. Nie robi plam, nie robi maski, idealny dla osób, które lubią mat. Nawet cena nie jest minusem, ponieważ puder starcza na bardzo długo. Zdecydowanie kupię ponownie.

Ideał

Po prostu go kocham!
Najlepszy na każdą okazję, na każdą porę roku, dopasowuje się do każdego podkładu.
Idealnie matowi i utrwala makijaż. ZERO poprawek w ciągu dnia, ZERO :)

Zachwyt!

Jak długo będzie w sprzedaży, tak nigdy się z nim nie rozstanę, genialny puder. Moja skóra mimo wielu zabiegów upiększających "kocha" się świecić, co przyprawiało mnie o irytację, teraz natomiast po zniesmaczeniu nie pozostał nawet ślad. Świetny, świetny i jeszcze raz świetny!

Spoko

Jest rewelacyjny! nic nie mogło sobie poradzić z moim błyszczącym nosem, ale ten puder podołał. mam mieszaną cerę, używałam już kilku pudrów sypkich. nawet wychwalany na KWC clinique był za słaby.
puder kryolanu utrzymuje mat około 7 godz! absolutny rekord (w moim przypadku).

Świetny

Puder sprawdził się u mnie rewelacyjnie. Mam cerę mieszaną. Zależy mi na długotrwałym macie, jednak bez przesuszenia strefy suchej. Właśnie to dał mi tej kosmetyk. Jest drobno zmielony. Nie bieli. Sprawdził się u mnie z każdym podkładem. Matowi skórę na naprawdę długi czas. Za co prawda dość wysoką cenę dostajemy dużo bardzo wydajnego produktu. Zdecydowanie polecam.

Mocny mat

Tego pudru używam w przypadku gdy muszę na długo czas zmatowić i utrwalić makijaż. Jest on w sypkiej postaci i omiecenie nim twarzy bardzo dobrze matowi makijaż twarzy. Dzięki temu utrzymuje się on przez wiele godzin, podkład nie ściera się, a cera się nie świeci nawet w strefie T, która u mnie jest najbardziej problematyczna. Bardzo łatwy w użyciu. Jenak nie nadaje się na co dzień, ponieważ wysusza skórę, głównie na policzkach ( mam cerę mieszaną). Nie zapycha skóry.

Naprawdę super

Puper odrobinę bieli, Szczególnie przy bakingu. Nakładam na twarz dużo filtra 50, czekam aż osiądzie, a potem gąbeczką wprasowuję puder Kryolan.
Efekt matu na wiele godzin. Inne kosmetyki takie jak róż, bronzer czy rozświetlasz świetnie się przyjmują z tym pudrem.
Starcza na lata. pomimo że używam pierwszego opakowania od roku, nie zużyłam nawet połowy. Rewela.

Moj faworyt wsrod pudrow matujacych

Jest to produkt, ktory calkowicie spelnil moje oczekiwania dotyczace zmatowienia skory po nalozeniu podkladu. Uzywam go juz od kilku lat i tylko ze wzgledu na slaba dostepnosc decydowalam sie na zakup innych pudrow matujacych. Wowczas jeszcze bardziej docenialam puder kryolan. Mocno matuje moja mieszana skore. Ewentualny nadmiar pudru mozna strzepnac pedzlem. Mam problem z intensywnym wydzielaniem sebum, wiec pod koniec dnia, makijaz wymaga poprawy, jednak jest nieporownywalnie lepiej niz bez pudru.