Graphic Color EyeShadow Quad [Ombres a paupieres quatuor] (Cienie poczwórne)

Graphic Color EyeShadow Quad [Ombres a paupieres quatuor] (Cienie poczwórne)

Pojemność 8,5 g

Zgłaszająca osoba: Alicja,annaluiza18

Poczwórna kolekcja cieni do oczu zawierająca trzy monochromatyczne odcienie oraz dodatkowy kolor "pop".

W cudownych zestawach kolorów. Można tworzyć fantastyczne makijaże bo i kolory dobrane są fantastyczne. Każdy kolor z palety pasuje do siebie. Cienie doskonale się rozprowadzają, wytrzymują spokojnie cały dzień w pracy, nie osypują i nie wałkują. Do tego cudowna kasetka z wielkim lusterkiem a pudełko. Czysta elegancja:))).

Cena: 205 zł / 8,5 g

To chyba nie EL?

Te cienie to jakas pomylka az trudno uwierzyc ze EL wypuscilo taki bubel na rynek. Cienie sa slabo napigmentowane twarde ciezko je nabrac na pedzelek. Nie daja zadnego koloru i efektu. Oko wyglada jak ubrudzone. Podziwiam za twardosc mozna nimi wybic szybe.! Tragedia maskara i same negatywy

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

slabe

Mam paletke Khaki. Dostalam ja od mamy, ktora sie nie maluje, ale lubi czasem cos zachomikowac.

Kolory: podkladowy \'taupe\' bezowy, czekoladowy, zielony khaki i neonowy turkus.

Z tych kolorow widoczny na oczach jest jedynie turkus. Reszta kolorow robi brud na powiece i nie daje zadnego pozytywnego efektu.

Opakowanie jest mierne, patki beznadziejne, bo ostal sie tylko pedzelek do rozcierania, a gabeczzki poodpadaly.

Wyrzucic zal, zuzywac sie nie chce. Trzymam glownie ze wzgledu na ten turkus, choc on mi wcale nie pasuje do twarzy :(

Używam tego produktu od: kilka lat lezy i sie kurzy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze niedokonczone

tragedia !!!

Jak można opisać cień, którego po prostu nie ma?! Chciałam sobie zrobić prezent na święta, więc kupiłam ten największy bubel świata. Można godzinę trzeć pędzelkiem, na oku i tak nie widać nawet śladu. Lepiej chyba byłoby kupić pudełko pasteli i się nimi pomalować niż tym "cudem" za 200 zł. Po prostu beznadzieja. Kupcie sobie lepiej jakąś sexy sukienkę za te pieniądze zamiast wyrzucać je w błoto.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Jest cień...nie ma cienia

Zdecydowanie nie polecam tych cieni, mam dwa zestawy. Kolor w pudełku jest super jednak na powiece wcale go nie widać. Nakładany wielokrotnie nadal się nie pojawia. Pigmentacja żadna, cienie leżą w mojej kosmetyczce i straszą, a więc pieniądze wyżucone w błoto:(

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania rozpoczęte

cienko

Naprawdę można się rozczarować tymi cieniami - twarde i pylące, mało napigmentowane, potrafią zbierać się w załamaniu powieki, kiepsko łączą się poszczególne kolory.
W zasadzie jeśli już to używam najjaśniejszego koloru na całą powiekę i najciemniejszego przy linii rzęs - inne kombinacje nie wychodziły najlepiej.
Przy wszystkich tych wadach cienie na dodatek są drogie.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

najgorsze jakie miałam

Jek w tytule.
Kupiłam kiedyś, skuszona firmą, opakowaniem i ładnymi kolorami. (miałam zestaw szarości z czarnym i jasną perłą)
o-krop-nośc!!!!!
Bardzo "talkowe", słabo napigmentowane, kolory wyglądają ładnie tylko w pudełku, nietrwałe, osypują się.
Niejedwabiste, takie... "grubaśne".
Nakładane na mokro wyglądały niewiele lepiej - rzeczywiście taki chory "look".
Próbowałam na różne sposoby, zawsze było bardzo brzydko.
Jako jedyne moje cienie wylądowały w koszu, a używałam bardzo różnych, nie tylko wysokopółkowych.

co ciekawe - w USA jeszcze są w ofercie, może zmienili recepturę?
Nie wiem i nie chcę już próbowac.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: oj... bardzo się starałam, próby skończone niepowodzeniem. cienie mieszkają już na wysypisku.

Marny dowcip :-/

Najgorsze cienie z najwyższej półki, jakie dane mi było testować - przytomnie zakupiłam na Allegro podróżną miniaturę, dzięki czemu wyrzuciłam w błoto mniejszą sumę. Blade, twarde, nietrwałe paskudztwo. Opakowanie ładne, ale nie dla opakowania je kupiłam, więc za to gwiazdki nie dołożę. Moja rada - omijać szerokim łukiem, nie znam gorszych cieni. Przykre, że wypuściła ten bubel firma, która ma tyle rewelacyjnych kosmetyków, wstyd i żenada.

Używam tego produktu od:miesiąca, 3-4 razy i do kosza, najgorszemu wrogowi bym nie dała takiego prezentu
Ilość zużytych opakowań:miniatura, spora, na szczęście niedroga

kiepskie

Już tak dawno nie miałam tak kiepskich cieni...Podwójnie jestem na siebie zła, że kupiłam bubel za kosmiczną kwotę.Mam zestaw Charming Pink.
Potwierdza słowa Tanzanit - cienie zawierają bardzo mało pigmentu, są na powiece prawie transparentne , mało widzialne. Pomalowane oczy wyglądają smutno, szaro.
Cienie są mało trwałe, po kilku godzinach strasznie wałkują się w załamaniach powiek, z czasem blakną. Przy nakładaniu osypują się na policzek i rzęsy. Ogólnie jestem niezadowolona i żałuję zakupu. Jedynym plusem jest ładne opakowanie i duże lusterko.

beznadzieja roku

Nie wiem co sobie firma EL myslala wypuszczajac na rynek ten produkt ....grrr...
Zaczne od tego, ze w opakowaniu wszystko ladnie sie prezentuje, fajne kolorki, fajnie zestawione i....na tym koniec.
Jestem posiadaczka ocienia Charming Pink. Oprocz najciemniejszego odcienia na powiece nie widac nic. Cienie po prostu sa przezroczyste, nie zawieraja nic a nic pigmentu. Firma chyba zapomniala napisac ze to cienie niewidki. To jest skandal za ta cene!!
Jedyne zastosowanie jakie znalazlam dla tego dziadowstwa to "bycie podkladem" pod inne kolory.

Omijajcie raczej z daleka.

hmm... takie sobie

Używam tego cienia w zestawie nr 02 (ecru, szary, wrzos, czarny). Kupiłam ponieważ zestaw kolorystyczny mnie zaintrygował. Kasetka jest spora, zawiera dwa aplikatory - pędzelek (co sie chwali gdyby był lepszy) oraz gębęczke cieniutką z jednej strony. Opakowanie robi dobre wrażenie jednak jest niestety jest dośc tandentnie i niestarannie wykonane.
Same cienie są delikatne, jednak twarde, stąd ja odczuwałam niejaki dyskomfort próbując nabrać tyle ile chciałam szarego. Duzym plusem cieni jest trwałość, przynajmniej niektórych z nich - miałam wrażenie, iż dwa ciemniejsze jakoś lepiej znosiły upływ czasu niż jaśniejsze.