Nivea Sun, Nawilżające mleczko karotenowe

Nivea Sun, Nawilżające mleczko karotenowe

Pewnie będzie rozczarowaniem dla zwolenników blokerów, dlatego, że zawiera jedynie filtr o numerze 5, co stanowi zaledwie ochronę podstawową. Jednak jego głównym zadaniem jest przyspieszanie opalenizny i nadanie jej złotego koloru, a w tym sprawdza się świetnie. Jest przeznaczony dla osób już opalonych lub z ciemną karnacją. Świetnie pachnie (nie tradycyną Niveą) i nie pozwala się szybko starzeć skórze dzięki wit. E, a kompleksy lipidowe nawilżają skórę. Nadaje ładny odcień skórze i rzeczywiście opala się jakby szybciej.

Cena: 30 - 33 zł / 200 ml

Nie ma poprawy opalania

Niestety nie ma poprawy w opalaniu, ale za to ma dużo innych plusów.

Plusy:

:) nawilża
:) natłuszcza
:) przecudnie pachnie
:) super konsystencja
:) wygodne opakowanie

Minusy:

:( nie ma poprawy w opalaniu

Używam tego produktu od: tygodnia

Booski

same zalety :
*szybciutko słoneczko chwyta ;)
*wydajny
*ładnie pachnie
*opalenizna jest złoto brązowa !!!
*dobrze nawilża

wad w moim przypadku zero ;D

Używam tego produktu od: jedno
Ilość zużytych opakowań: 1 rok

sympatyczny

Nie wiem czy to ten sam, bo mój ma faktor 6. Reszta wygląda na to samo. Bardzo ladnie pachnie, lekko się rozprowadza i mam wrażenie, że rzeczywiście mam po nim ładniejszy odcień opalenizny. Daje uczucie nawilżonej skóry. bardzo go polubiłam.

Używam tego produktu od:zaczełam w tym roku - przez 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań:

WŁOSY lokówka

Uwielbiam! :)

Obecnie to mleczko ma zupelnie inne opakowanie, faktor 6 a nie 5 i kosztuje jakies 20-25zl. To jest moj numer 1 na plaze, aboslutnie go uwielbiam i stosuje od lat.

+ idealnie, rownomiernie sie rozprowadza
+ jest wodoodporne!!! a co za tym idzie bardzo wydajne bo nie trzeba sie smarowac co pol godziny
+ ma przyjemny zapach
+ dodatek rozswietlajacych drobinek ladnie rozswietla skore
+ opalenizna po tym mleczku zawsze jest orzechowa!!!! na prawde, uzyskuje sie piekny kolor.
+ bardzo dobrze nawilza i zapobiega wysuszeniu (nie schodiz skora)
+ nie zostawia tkaiej koszmarnie topornej tlustej warstwy
+ nie bieli skory (ma zolty kolor)
+ niby tylko faktor 6 ale zapewniam ze chroni lepiej niz niektore wynalazki marketowe (oczywiscie - nie poelcam wielogodzinnej ekspozycji na slonce w poludnie jak ktos jest bladziochem!)
+ lubie go stosowac nawet na codzien

Jest to mleczko do opalania.... nie opalajace!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

ladnie pachnie

-ladnie pachnie
-dobrze nawilza
-wydajne w uzytkowaniu
-ładna opalenizna po zastosowaniu tego balsamu
-polecam, warto spróbować
raczej nadaje się do ciemniejszej karnacjiUżywam tego produktu od:paru lat

Świetny

Kocham ten balsam ale nie tylko w lecie na plaży.Uwielbiam go cały rok , tak cudownie marchewkowo i niebanalnie pachnie , uwielbiam go jako balsam do ciała, skóra tak fajnie wygląda nabiera "życia" fakt...trzeba uwazać bo troszkę brudzi ale z tym mozna sobie radzic.Mój Ukochany uwielbia jego zapach no to cóż......nie mam wyjścia ;)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:nie zliczę

Ładny zapach..

Zaletą napewno jest bardzo ładny sloneczny zapach oraz to że skóra po nim jest gładka, miękka i nawilżona niestety nie zauwazyłam żeby przyśpieszał opalanie.. Jest bardzo wydajny!!!!

Używam tego produktu od:1,5 roku

rozczarowalam sie

moje 1wsze rozczarowanie kosmetykiem nivea. kupilam go ze wzgledu na obiecane przyspieszenie opalania,ale niestety nie zadzialal-o dziwo!- na mojej momentalnie opalajacej sie skorze!!! wracam do normalnego mleczka nivea, po ktorym opalam sie blyskawicznie! poza tym przeszkadza mi kolor zapach niveowski jest ok, dobrze sie wchlania, doskonale nawilza-skora po nim jest miekka i gladka-ale to normalne po niveaUżywam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:13 opakowania

Ładna opalenizna.

Jestem zadowolona z tego mleczka do opalania. Mam cerę, która łatwo i szybko się opala, ale niestety na b. jasny odcień złota, a dzięki temu mleczku i lipcowemu słońcu lata 100lecia wreszcie byłam brązowa. Mleczko chroni - mimo całodziennego przesiadywania na słońcu nie miałam spieczonej skóry ani poparzeń, ale oczywiście nie nadaje się dla osób wrażliwych na słońce. Nie najgorzej pachnie, jest wydajne, szybko się wchłania, skóra po nim nie jest tłusta. Ma za to jeden wielki minus - trzeba niesamowicie uważać z jego nakładaniem - na początku nie uważałam i pierwszego dnia wakacji na moim białym bikini widniały żółte smugi. Całe szczęście, że szybko zniknęły i nie wymagało to jakiegoś specjalnie dokładnego szorowania. Polecam serdecznie - resztkę, która została po wakacjach pewnie wypapram w zimie w solarium, a za rok byc może kupię to samo mleczko.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

naprawdę bardzo dobry

Używałam tego mleczka przez całe wakacje i muszę przyznać, że należy ono do najlepszych. Świetnie nawilża skórę, jest naprawdę wodoodporne, a kolor opalenizny po nim jest intensywniejszy i bardziej brązowy niż po tradycyjnych kosmetykach tego typu. Poza tym ładnie pachnie i ma przyjemną, nietłustą konsystencję.

Trochę brudzi ubrania jeśli nie poczekamy na dokładne wchłonięcie. To jedyny i nieduży minus.

Zdecydowanie polecam.

bardzo dobry

Ma fajny kolorek i zapach szybciej opala i na ładny odcien.Jest wodoodporny nawet po wyjsciu z wody ciało jest sliskie i widac ze krem jest na swoim miejscu co jest ogromnym plusem.Trzeba tylko uwazac na ubrania bo brudzi jak to karotka ja miałam biały stroj kapielowy i nie da sie go niestety niczym wyczyscic...:(Ale coz opalenizna jest wazniejsza:]polecam

dziewczyny lubią brąz

Bardzo fajna rzecz. Opalenizna ma ładny kolor i skóra rzeczywiście szybciej się opala. Można stosować jako balsamu dla przedłużenia opalenizny, ale trzeba uważać z jasnymi ubraniami! Świetnie nawilża i ładnie "słoecznie" pachnie. Oczywiście trzeba opalać się z umiarem!