Daily Cleansers, Łagodny peeling do mycia twarzy

Daily Cleansers, Łagodny peeling do mycia twarzy

Łagodny peeling do mycia twarzy Olay został opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji cery mieszanej/tłustej. Unikalna receptura, która zawiera łagodnie złuszczające mikroperełki, kompleks beta-hydroksylowy i wyciąg z oczaru wirgińskiego:

- skutecznie usuwa wszystkie rodzaje makijażu i zanieczyszczenia, nie wysuszając skóry,

- oczyszcza pory i zmniejsza ich widoczność,

- delikatnie pobudza procesy odnowy naskórka.

Efekt - Skóra jest oczyszczona, gładka, świeża i promienna.

świetny peeling !!!

bardzo dobry.
produkt wymaga cierpliwości.. efektów nie widać od razu. na początku byłam na niego zła, ale po pewnym czasie zauważyłam, że moja twarz jest o wiele gładsza. Wygląda naprawdę zdrowo.
ziarenek wcale nie jest za mało (pomimo, że ma się takie wrażenie).
Usuwa nawet zaskórniki z noska.
Nie podrażnia skóry, ładnie pachnie.
a przy tym wszystkim jest niedrogi.
naprawdę warto go kupić.

mój KWC

Według mnie rewelacyjny!
Nie podrażnia, nie wysusza twarzy, skóra po użyciu jest oczyszczona, gładka i miękka.
Delikatny zapach.
Zdecydowanie najlepszy:)

powoli, ale skutecznie ;)

Kosmetyk nie działa cudów od razu. Wymaga regularnego stosowania, aby dawał dobre efekty. Ale te, kiedy się już pojawią, rekompensują wcześniejsze starania! Skróra jest zdecydowanie przyjemniejsza w dotyku, gładsza, ale nie nadwyrężona jak po użyciu mocnych peelingów (zaczerwienienia, podrażnienia, pieczenie). Jest w niej wyraźnie mnie zanieczyszczeń, powoli odtykają się pory i nie pojawiają nowe wypryski. Poza tym można nim spokojnie zmywać makijaż. Ledwo wyczuwalny zapach jest dodatkowym plusem. Konsystencja mogłaby być bardziej zagęszczona - to w zasadzie jedyny minus. Nie mam zastrzeżeń co do wydajności, nadal używam pierwszego opakowania (2 razy dziennie), a rozpoczęłam je miesiąc temu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

KOSZAMARNY!

Juz dawno nie trafilam na tak koszmarny kosmetyk!
Po pierwszym uzyciu mialam ochote cisnac go do kosza na smieci!
Juz sama konsystencja jest tragiczna - glutowaty zel z malymi i nielicznymi drobinkami, ktore nic nie robia.
Zel nie pieni sie, ale marze sie po twarzy. Nie daje efektu oczyszczenia i swiezosci, ale ma sie wrazenie czyszczenia buzi lepkim kremem.
Masakra!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno napoczete - wyrzucone do kosza

warto

Uwielbiam ten kosmetyk, cieszę się że w końcu firma Olay jest na polskim rynku. Nie przesusza skóry, a dobrze oczyszcza, cena też normalna. Nie używam go przez cały czas. Zawsze jak skończę żel do twarzy to sięgam po innej firmy specyfik, aby skóry nie przyzwyczaić do jednego

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:2 lub 3 nie pamiętam

rewelacyjny!!!!!!

Kosmetyk jest super.doskonale oczyszcza , pieknie pachnie.Jest bardzo delikatny, niepodraznia ,uzywam tego kosmetyku 2 opakowanie,i nie mam zamiaru przestac.polecam!!! KWC Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Porządny kosmetyk :)

Jestem zadowolona z zakupu tego peelingu. W sumie używam go wedle zaleceć rano i wieczorem, ale 2 razy w tygodniu stosuję tez inny peeling. Moja skóra potrzebuje gruntownego oczyszczenie, w innym razie pojawiają się na niej wypryski. Ten żel dobrze oczyszcza, łatwo się spłukuje, przyjemnie pachnie i dobrze rozprowadza. Do tego nie jest drogi. Co do wydajności nie mam zarzutów. Coraz większym sentymentem darzę firmę Olay. :)

experyment sie powiodl

kupilam ten zel niechcacy,zblizaly sie swieta a ja szukalam jakiegos sklepu w miare bliskiego, do ktorego moznaby wskoczyc na jednej nodze, raz dwa poi moj zel lagodzacy erisa do mycia twarzy, na nacznka. no i poszlam do rossmana i nie bylo tego zelu, no to szybko ciach wt\ybralam inny. Fakt, cena wyzsza, ale ciekawa bylam, I okazal sie o niebo lepszy, nie wysusza, ale tez porzadnie myje( musze zaznaczyc, ze i tak mleczkeim uprzednio dokladnie zzmywam twarz) ale na szczescie nie wysusza, ma fajna konsystencje, gesty, ladny zapach taki czysty apteczny wrecz, a nie cif czy cos w tym rodzaju jak poprzedniczka opisuje!:(:),
Jest lagodny mimo tych granulek, a ja cere mam baardzo wrazliwa. po tygodniu stosowania stiwrdzam, z e moglby byc bardziej wydajny, ale duzy plus daje za pomyslowosc tego zelu, ktiry i myje twarz i delikatnie zluszcza zrogowacialy naskorek,

Lubię go

Moim zdaniem, to bardzo dobry kosmetyk. Jest łagodny i delikatny, a oczyszcza. Nie pieni się i dobrze się spłukuje. Nie wysusza skóry, a jest to typowe :( dla większości żeli do mycia twarzy do cery tłustej bądź mieszanej. Nakładam go chojną ręką na twarz, a mimo to opakowanie starcza na ok. 2 miesiące (myję nim twarz jedynie wieczorem, stąd może ta jego wydajność :)). Naprawdę godny polecenia.

****

Musze go troche obronic ;). Mi bardzo ten peeling odpowiada. Ma przyjemna kremowa konsystencje, nie wsusza twarzy na wior, wrecz przeciwnie twarz jest przyjemnie nawilzona, delikatna i mila w dotyku. Dobrze oczyszcza, moze ma minimalny problem z tuszem do rzes- ale dla mnie to nie wada. Zapach mi nie przeszkadza. Najfajniejsze dla mnie w nim jest to, ze ma delikatny peeling ,ktory dzieki temu moge stosowac codziennie.

Nie bardzo

Strasznie mnie zmęczył ten kosmetyk. Okropnie! Czekam końca tuby a on ciągle jest i jest. Używam wyłącznie peelingów enzymatycznych (gotowych i własnej produkcji) ze względu na naczynka, ale lubię od czasu do czasu przemyć twarz żelem z granulkami. Ten kosmetyk mnie trochę rozczarował. Nie specjalnie spełnia obietnice. Granulek nie ma w nim zbyt wiele i jest łagodny dla skóry - to mnie akurat cieszy :) ma konsystencję dość gęstą, taką pastowatą i to dla mnie wielki minus - tak naprawdę to mam wrażenie jakbym myła twarz jakiś proszkiem do szorowania zlewów (zapach i konsystencja przypominają go do zludzenia!). Po prostu śmierdzi. Nie jest aż tak agresywny jak można by sądzić po tym obrzydliwym zapachu, ale suchsze skóry będzie trochę ściągał. Oczyszcza nawet nieźle, ale na wygląd porów w żaden sposób nie będzie miał wpływu. Dość średni produkt, zważywszy cenę - są i tańsze i lepsze specyfiki. Ja do niego na pewno nie wrócę.