Amor Amor, Sensuel Body Lotion (Perfumowane mleczko do ciała)

Amor Amor, Sensuel Body Lotion (Perfumowane mleczko do ciała)

Gorąca owocowo-kwiatowa kompozycja działająca pobudzająco na zmysły. Uwodzicielski zapach owoców i kwiatów w połączeniu z białym piżmem, sprawia że jest to zapach dla bardzo zmysłowych i odważnych kobiet.
Nuty zapachowe:
Mandarynka, różowy grejpfrut, czarna porzeczka, kwiat jaśminu, esencja różana, konwalia, wanilia, szara ambra, drzewo sandałowca, białe piżmo.

100 – 250ml
Struktura
lekkie
lotion

Faaajnay dodatek

Mleczka używałam razem z perfumami. Muszę przyznac, balsam oddaje zapach perfum, jest trwały, intensywny i ze względu na swą konsystencję (dość lejącą) całkiem wydajny. Ja w ciągu dnia używałam go często jako kremu do rąk i byłam b. zadowolona. Miałam dwa w jednym: zapach + gładkie dłonie ;)

Ogólnie na tak, kupujcie, nie bójcie się - ale pamiętajcie, że jest to przede wszystkim mleczko zapachowe

Używam tego produktu od: uzywałam przez 1 rok

Cudowny

Razem z zapachem Amor Amor stanowi zgrany duet.Kupiłam zestaw:woda 30ml i ten balsam 50ml.Jest wydajny.Kilka razy potraktowałam nim ciało,a jeszcze sporo jest w opakowaniu.Gdy posmarowałam nim łokcie i kolana poradził sobie z ich szorstkością.Używam go na specjalne okazje i myślę,że go sobie kupię do takich celów.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego-50ml

cudny dodatek do perfum

Uwielbiam Amor Amor, głównie na chłodne dni, wtedy czuję się dużo cieplej. Ten balsam jest wspaniałym uzupełnieniem. Pachnie bardzo długo, ubranie nim przesiąka i potem ciuchy pięknie pachną :) Albo pościel, jak się smaruję na noc ;) Raczej używam go od przypadku do przypadku, bo nie ma jakiegoś szczególnego działania pielęgnacyjnego, ale tez producent tego nie obiecuje, w końcu jest to tylko perfumowane mazidełko ;)
Minus za wysoką cenę, wielki plus za trwałość zapachu.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Cieplutki, owocowy!

Kupiła w tzw. promocji 50 ml razem z flakonikiem "Amor Amor" (30 ml). Woda raz mnie zachywca, raz muszę od niej odpocząć. A co do balsamu to ma zapach taki jak perfumy (tzn. EDT): ciepły, owocowy (najmocniej wyczuwam aromat grejpfruta i czarnej porzeczki). Nie używam na całe ciało (za mało tego mleczka) i na początko faktycznie pachnie intensywanie ale po chwili zapach znika. Woda jest trwalsza. Razem super duet!

layering

Amor Amor to moje ukochane perfumy w tym roku a basam i zel do mycia byly w zakupionym przeze mnie zestawie z butelczka perfum.
Balsam pachnie bardzo delikatnie, trzeba dolozyc perfumy , zeby "otulic" sie ulubionym zapachem.
Nie ma zadnych swietnych nawilzaczy, same tanie skladniki typu ciekla parafina, wiec za jego normalona cene bym go nie zakupila. Zbedny dodatek do perfum, ktore pachna dlugo i nie trzeba ich juz niczym wzmacniac.

Hmmmm miło go mieć

Kupiłam zaledwie 2 dni temu.Długo przymierzałam się do tego zakupu,ale zdecydowaam się w końcu z powodu mojej miłości do zapachu Amor Amor;).Balsam pachnie dość intensywnie,niestety zapach nie trzyma się u mnie zbyt długo,myślę jednak,że przedłuża trwałość perfum.Żadka konsystencja powoduje,że wystarczy bardzo niewiele balsamu(ja używam tylko na niektóre miejsca np. dekold).Myślę,że będzie bardzo wydajny bo opakowani jest duże:).Może nie jest to KWC,ale trzeba pamięctac,że to tylko balsam;)Nawilżenie w normie,nie jest tłusty,nie plami ubrań.Opakowanie sliczne i wygodne.Bardzo dobre uzupełnienie zapachu.Na **** z - zasługuje.Warto mieć-przyjemny w użyciu.