Radiant C-Energy Eye Serum

Radiant C-Energy Eye Serum

Pojemność 8,8 ml

Serum pod oczy przeznaczone do pielęgnacji okolic oczu na bazie maliny moroszki i witaminy C.

Nawilża, odświeża, opóźnia powstawanie pierwszych zmarszczek, redukuje cienie pod oczami.

Nakładając wyjątkowym aplikatorem w kulce dodatkowo uzyskujemy delikatny, relaksujący masaż dla wrażliwych okolic oczu.

Schłodzony w lodówce orzeźwia zmęczoną skórę.

Produkt bezzapachowy i bezbarwny.

wysusza

Jak dla mnie pomylka.Chcialam cos z wit.C nawilzajacego i cos co by wygladzilo lekko zmarszczki,niestety produkt strasznie wysusza,konieczna jest aplikacja kremu,skora po nalozeniu zaraz mnie piecze,jest lepka a kiedy serum juz wsiaknie sciagnieta jak nigdywczesniej.Uzywalam go dwa razy dziennie,jest malo wydajny,wystarczyl mi na okolo dwa m-ce.Jedynym plusem jest to ze fajnie zozjasnia,nie mam problemu z cieniami a mimo to po nalozeniu skora pod oczami robi sie taka jasniutka.Niestety cena nieadekwatna do jakosci.Nie polecam.

Używam tego produktu od:2m-ce

Nic nie zdziałał :-(

Kupiłam go na 50% promocji, więc jego zakup tak bardzo mnie dziś nie boli, mając na uwadze, że niczego nie zdziałał. Owszem, należy się plus za pomysłowość opakowania...roll-on nie tylko zapewnia higienę stosowania, ale również delikatnie masuje skórę pod oczami i ułatwia precyzyjne jego nałożenie.
Niestety poza tym serum ma jedynie wady: przy większej ilości dość mocno piecze, ściąga skórę i sprawia, że jest klejąca jak po nałożeniu żelu. Nie nawilża, nie wpływa na istniejące zmarszczki, nie rozjaśnia cieni, a używam go od ponad pół roku zawsze na noc.

Używam tego produktu od: 12.2006 r.
Ilość zużytych opakowań: 1/2 flakonika

Taki sobie

Wiecej sie spodziewalam po nim, czytajac recenzje na wizazu. Jak dla mnie to troche wygladzil zkurze lapki a cienie, no coz, jak byly tak sa dalej, moze ciut jasniejsze. Zadna rewelacja.

Minusem, dosc dziwnym dla mnie, jest to, ze kiedy niechcacy odrobina dostanie mi sie do oka, to okropnie piecze. Dziwne, jak na krem pod oczy. Czesto tez szczypie skora po okiem, po nalozeniu preparatu.

Wiecej nie kupie go, bo jak dla mnie, nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

depilacja brwi

efektu raczej brak

Kupiłam ten produkt za 50% ceny więc nieprzepłacilam. U mnie efektów nie było, moze dlatego ze cienie mam od zawsze, czasem mniejsze czasem większe. Nie zauważyłam poprawy, w dodatku dosc szybko podrażnił skórę pod oczami wię c nie stosowałam go długo i regularnie. Zaletą jest fakt ze mozna go trzymac w lodówce i robić sobie zimne kompresy także w ciągu dnia na makijaż.

Używam tego produktu od:2 m-ce

z dala

nie usuwa cieni to fakt ,uzywalam 2 miesiace. wygladza zmarszczki? smieszne.tak mocno wysusza skore pod oczami ze nalozenie korektora jest impossible. z dala od tego serum. usuwa to on na pewno..ale kase z portfela.

Używam tego produktu od:2

super

może cena rzeczywiście nie dla każdego przystępna, ale wart jej jest na pewno!Często się nie wysypiam i rano używam go jako "uspokajacza" na moje okołooczne opuchlizny. Z lodówki -jak zaleca producent jest fajnym ukojeniem dla zmęczonych oczu. Najświetniejsza jest w nim mala kuleczka-aplikator, której nie spotkałam w żadnym innym specyfiku -po prostu masujesz nią oko a nie wcierasz i wklepujesz przez pół godziny jakiś ciężki krem. Jest go malutko, ale starcza na b. długo (ok 3-4 miesiące przy codziennym stosowaniu).

Używam tego produktu od:6 miesięcy

nie sprawdził się

Nie zachwycił mnie. Owszem, rozjaśnia cienie ale stosując go zawsze mam lekko zapuchnięte oczy co zupełnie dyskwalifikuje ten kosmetyk bo wolę już mieć cienie niż opuchliznę. Być może to uczulenie na kosmetyk.

Używam tego produktu od:kilka mcy

na cienie super

Wiec tak -na cienie jest chyba rzeczywiscie najlepsze serum czy krem jaki znam.Juz po jednej aplikacji zelem na noc cienie rano prawie są niewidoczne.Dodatkową zaleta jest takze cena tego serum no i wydajnosc.Ale pojawila sie i wada- gdy smarowlalam skore pod oczami tym specyfikiem doslownie dwa dni rano i wieczorem bo tak bylam zachwycona ta jasnością pod oczkami, pojawila sie siateczka drobnym zmarszczek i musze tak jak poprzedniczka nakladac jeszce jakis krem nawilzajacy, no i teraz stosuje je tylko raz dziennie.

Używam tego produktu od:od 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Warto, naprawdę działa

Kupiłam miesiąc temu za namową sprzedawczyni w Sephorze i ... nie żałuję! Moim największym problemem były cienie pod oczami i to niezależnie od ilości snu. Używam już 4 tygodnie tego serum i mogę powiedzieć, że cienie to już przeszłość. Naprawdę wybielił te zasinienia, co do tej pory uważałam za niemożliwe. Poza tym jest ogromnie wydajny: ubyło może ze 3 mm z buteleczki przy używaniu dwa razy dziennie przez 4 tygodnie - podejrzewam, że opakowanie skończy się gdzieś za rok!

Do minusów zaliczyłabym tylko to, że nieco zbyt mało nawilża moją suchą skórę pod oczami, ale z tym radzi sobie krem nawilżający, który nakładam na serum. Tylko z tego powodu jedna gwiazdka mniej niż maksimum.

super produkt

Dziwię się , że jeszcze nie ma ten produkt recenzji, bo jest spuer. Kupiłam jako gadżet, bo miałam bony rabatowe do sephory, to oprócz właściwego zakupu postanowiłam też kupić coś na spróbowanie. Przede wszystkim to naprawdę działa i jest idealne na dzień: super nawilża, aplikator masuje skórę po okiem, a do tego naprawdę likwiduje cienie pod oczami. Takiego efektu nie miałam jeszcze po żadnym mazidle pod oczy. No i jeśli chciałoby się nałozyć jeszcze korektor mimo wszystko - to nic nie będzie się wałkowało, jak na kremie.
Jednym słowem jesetem bardzo zadowolona z zakupu.