Avon, Beyond Colour, Invisi-Glow Face Perfector (korektor rozświetlający)

Avon, Beyond Colour, Invisi-Glow Face Perfector (korektor rozświetlający)

Pojemność 1,5 ml

Korektor rozświetlający w "pisaczku" z pędzelkiem. Idealnie ukrywa wszelkie niedoskonałości skóry: plamki, skazy, drobne zmarszczki. Pięknie rozświetla cerę w wybranych miejscach. Rozprasza światło, nadając skórze nieskazitelny, doskonały koloryt. Idealnie nadaje się do ukrycia zmęczenia, dzięki użyciu w "miejscach cienia": pod oczami, w kącikach nosa, zagłębieniu górnej wargi i na brodzie. Dodaje blasku spojrzeniu użyty w kącikach oczu (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz w obszarze pod i nad łukiem brwiowym.
Zawiera "Energizujący Kompleks Witaminowy".
Dostępny w dwóch odcieniach:
- Light
- Medium.

Okropieństwo

Nigdy, przenigdy więcej nie kupie tego "czegoś". Ani to rozświetla, ani kryje.Kolejny nieudany kosmetyk Avonu. Mało wydajny. Jedna doza korektora niestarcza, co oznacza że trzeba wziąć kolejną i tak oto w magiczny sposób znika całe opakowanie. Jak za taki bubel to cena jest kosmiczna. Nie utrzymuje się na twarzy nawet godziny. Jedynym przystępnym elementem w tym produkcie jest mięciutki pędzelek, którym łatwo rozprowadzić substancje, jednak nie jest on dostatecznie precyzyjny.

najgorszy jaki miałam

za te pieniądze to poprostu jest jakas masakra jest wiele atnich swietnych korektorow a ten bardzije szkodzi niz w czym kolwiek pomaga, nic nie jest w stanie zatuszowac co najwyzej uwydatnic, ja sie go pozbyłam

Używam tego produktu od: kupilam raz
Ilość zużytych opakowań: pol opakowania

w normie

Fajna sprawa z tym korektorem, jednak w moim przypadku się nie sprawdza ponieważ zwyczajnie siedzi w pułce nieuzywany, jakoś mnie do siebie nie przekonał. Jednak żadnych minusów nie wymyśle na siłe. Zależy od gustu

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Avon Mark - relacja

Bardzo fajny.

Na korektor ten trafiłam przypadkiem. Co do rozświetlania i maskowanai cieni pod oczami- jest beznadziejny. Ale nie do tego go używam. Bo, uwaga, do moich rozdrapanych pryszczy jest fantastyczny! Nakładam go na krem nie do konca wchłoniety jeszcze, lekko rozcieram..i voila! Mam cerę idealną!
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupie, bo mam ochote wypróbować jakiś zielony.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Strata kasy

Produkt ten nie maskuje cieni pod oczami, jedynie delikatnie rozjaśnia. Nawet przy małej ilości zbiera się w zmarszczkach. Na domiar złego wysusza skórę pod oczami.

Używam tego produktu od: od 6 miesięcy

Beznadzieja

Przypomniałam sobie o tym badziestwie szukając polecanych korektorów w KWC. Zapomniałam, bo kupiłam go, użyłam 2 razy, i teraz sobie leży w starej kosmetyczce. TO PORAŻKA!
Nic nie kryje, nic nie maskuje, zbiera się w każdej najmniejszej zmarszczce, dzięki niemu zyskałam dodatkowe 15 lat.
Brawo dla Avonu :-(

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy kilka m-cy temu
Ilość zużytych opakowań:nie da rady tego zużyć

oj nie, nie, nie!!

Ten produkt zdecydowanie nie jest warty polecenia!! Używam go do pokrywania "sińców" pod oczami i niestety po nałożeniu kosmetyku nie widać żadnej poprawy, pozostawia jedynie kilka smug, które ciężko rozetrzeć. W tej cenie na prawdę można kupić kilka o wiele lepszych korektorów!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Nadaje się tylko do śmieci.

Korektor nie dla mnie-nie kryje,wałkuje i waży się, podkreśla zmarszczki pod oczami ,których normalie nie widać.Wysusza skórę i nie rozświetla.Dla mnie to koszmar nie korektor!!!!! Strata 15 zł.

Używam tego produktu od:tygodnia

super

Bardzo dobrej jakosci, kryje moje cienie pod oczami i zaczerwienienie przy skrzydelkach nosa. Rozswietla. Ma bardzo wygodne opakowanie. Bez zapachowy.

Używam tego produktu od: ponad pol roku

Nie polecam!

Korektor nie dla mnie-nie kryje,wałkuje i warzy się.Wysusza skórę i nie rozświetla.Dla mnie to koszmar nie korektor!!!!!;(To już drugi korektor z Avon,który nie spełnił moich oczekiwań.Zdecydowanie odradzam i polecam korektor Bourjois !!!!

Używałam tego produktu rok temu Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

KOSZMAR!

Moja poprzedniczka wyraziła się bardzo dosadnie - zgadzam się w 100%
Pod oczami skóra jest wyschnięta i są na niej widoczne głębokie zmarszczki. Spodziewałam się czegoś super i bardzo się zawiodłam.
Ale jest jeden plus ŚWIETNY PĘDZELEK i eleganckie opakowanie nic poza tym!

Używam tego produktu od: 2miesięcy

KPINA!

Tego produktu ZDECYDOWANIE nie nazwałabym korektorem. Rozświetlenie? Bzdura... Odcień jaśniejszy jest... POMARAŃCZOWY, korektor się wałkuje, zasycha, skleja, jeszcze bardziej uwidacznia cienie pod oczami (podkówki) i uczula!

Brrr... STRZEŻCIE SIĘ!

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucam do kosza