Solutions, Botanisource (Krem relaksujący)

Solutions, Botanisource (Krem relaksujący)

Ma bardzo lekką konsystencję, przyjemnie odświeża przy nakładaniu. Dobrze nawilża i miło pachnie. Niestety dość długo się wchłania i twarz przez ten czas jest lepka. Wg ulotki można go stosować i na dzień i na noc, jednakże krem nie posiada żadnych filtrów UVA/UVB. Nadaje się do każdego typu cery.

Skład: aqua, cyclomethicone, butylene glycol, glycerin, sodium chloride, petrolatum, cetyl dimethicone copolyol, dimethicone copolyol, benzyl alcohol, sodium lactate, sodium PCA, imidazolidynyl urea, dimethicone, polysilicone-11, lauryl lactate, vitis vinifera, helanthus annuus, disodium EDTA, squalene, tocopheryl acetate, menthoxypropanediol, propylene glycol, parfum, sodium hialuronate, rosmarinus officinalis, phenoxyethanol, methylparaben, camelis sinensis, echinacea angustifolia, ginkgo biloba, panax ginseng, butylparaben, ethylparaben, BHT, propylparaben, isobutylparaben, BHA

Cena: 29,90zł / 50ml

ciężki i okropny

Krem jest nieprzyjemny w użytku, ma ostry i drażniący zapach. Wywołuje u mnie reakcje bardzo negatywne. Używałam go jedynie na noc, i tylko wtedy gdy innego kremu nie było pod ręką.. Jestem zdecydowanie na nie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Aptecznie

Kupowałam go 5 lat temu nałogowo- mi pasował na noc - naiwllżał wygładzał, a zapach mnie uspokajał.

Dla nastolatki był idealny, teraz bym pewnie nie kupiła:)

Używam tego produktu od: 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

Najlepszy dla mej cere

Bardzo mi podobal ten krem. Tylko nie "+", bez tego Neema. A tamten stary - fajny, naprawde fajiny.
Zapach ma ziol lecznicznysh, ktory nie wszystkim podoba, dlatego i mowia, ze smierdzi.
Lekka tekstura, doskonale nawilżnienie, znakomita gladka cera.
Szkoda ze nie ma go wiecej w katalogach.Używam tego produktu od: 12 mesiacy

Avon Mark - relacja

okropny

Krem jest beznadziejny, przede wszystkim jak dla mnie za tłusty, po prostu śmierdzi, pod koniec słoiczka nie mogłam już znieść tego zapachu i wyrzuciłam go. Co to za relaks kiedy na twarzy mam śmierdzący, bardzo źle wsiąkający, tłusty krem. Nigdy więcej go nie kupię, ani żadnego kremu z avonu, przerzuciłam się na kremy z Oriflame.

yhy

Dostałam go w prezencie, zachwyciła mnie konsystencja- leciutka, no po prostu bomba. Krem mnie nie uczulił i nie podrażnił co jest wyczynem, przy mojej cerze, która reagowała histerycznie nawet na zwykłe nivea. Zapach bardzo mi się podoba, trochę chemii ma ale to dobrze bo to krem a nie perfumy. Nie mam mu nic do zarzucenia, a to "błyszczenie", które zarzucają mu inne recezentki znika zaraz po wchłonięciu, najpóźniej 5 minut po nałożeniu- czyli "wymusza" (moim zdaniem słusznie) czas potrzebny do spokojnego wchłonięcia

Używam tego produktu od:miesiąca co najmniej

całkiem fajny!

Dostałam kremik w prezencie , miłe opakowanie , zapach dla mnie ok ładny taki botaniczny ; mi nie przeszkadza:)
Dobrze nawilża chociaż faktycznie na początku skóra wygląda jakby nie mogła go wchłonąć - dobrze sprawdza się po solarium kiedy skóra potrzebuje nawilżenia.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

neutralny

Zużyłam jedno opakowanie. Zapach okropny, chemiczny, coś jak stara klisza fotograficzna. Skóra podczas używania, poza dziwnymi rumieńcami (a może zaczerwienieniami) jakoś nie ucierpiała, nie przybyły zmarszczki więc pewnie nawilżał. Neutralna ocena - 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od:

okropieństwo!

Nie wiem dla kogo on może mieć jakieś działanie relaksujące, bo dla mnie to on miło nie pachniał, piekły mnie oczy, choć je omijałam podczas smarowania, ale piekła mnie również cała twarz, która zrobiła się okropnie czerwona! Polecam omijać go szerokim łukiem!

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań: tylko kilka użyć

Daleko od oczu. ;)

Krem nawilżający, a owszem, ale mnie doprowadził do płaczu. Dosłownie. :)
Po nałożeniu na twarz ryczałam przez 15 minut. W jakiś dziwny sposóba paruje i wali po oczach jak wściekły.
Skończyłam opakowanie tylko dlatego, że nakładając go zamykałam oczy i czekałam aż się wchłonie. :)

Używałam tego produktu: miesiąc

Nie polecam dla wrażliwej cery

Krem ten używałam dosłownie 3 dni... Skóra piekła i zaczerwieniała się na jakiś czas. To jedyny krem, który tak podrażniał mi skórę z tych co dotychczas używałam.Powiem szczerze, że strasznie żałowałam że muszę ten krem odstawić, bo zapach był całkiem miły. Konststencja również w porządku. Niestety - nigdy więcej.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 0.00001

lubię

Uwielbiam. Koi skórę, dobrze nawilża, bardzo przyzwoicie sie wchłania. Nie zostawia tłustego filmu (ale u mnie to w ogóle nie często się zdarza, moja sucha skóra chciwie pochlania kszystkie kremy nawilzające). A zapach? Zauważyłam że niektórym się nie podoba. Rzeczywiście jest hmmm... charakterystyczny, nie da się go pomylić z niczym innym, ale ja go akurat bardzo lubię :) Przydal by sie tylko filtr UV.

Tak pisałąm w lutym. Ostatnio pod wpływem używania innych kremów stwierdziłam, że trzeba odąć jedną gwiazdkę. Szczególnie że "nowa" wersja kremu chyba jednak ustępuje "starej". Mimo to, szczególnie ze względu na zapach i kojące właściwości z łązienkowej półki nie zniknął. I czasem używam.

nie dla mnie

Ten krem jest tragiczny. Ma rzadka konsystencje, pachnie chemicznie, opornie sie wchalania i pozostawia na twarzy nieestetyczna swiecaca sie warstwe. Moze sprawdzi sie przy cerze normalnej, ale dla mojej mieszanej sie nie nadaje - zatyka pory :(